Lafarge wdraża zintegrowaną ofertę skierowaną do budownictwa infrastrukturalnego. Obejmuje ona pełen zakres materiałów potrzebnych w realizacji dróg i mostów: kruszywa, cement i beton. Szczegóły oferty Lafarge przedstawi po raz pierwszy w czasie rozpoczynających się 10 maja br. w Kielcach targów Autostrada-Polska.

Lafarge to światowy lider w produkcji materiałów budowlanych, zajmujący czołowe pozycje we wszystkich dziedzinach swojej działalności: produkcji cementu, kruszyw i betonu oraz gipsu. Firma korzysta z międzynarodowego doświadczenia i wiedzy ponad tysiąca specjalistów zatrudnionych w centrach badawczo-rozwojowych, m.in. w Lyonie, Awinionie czy w Wiedniu. Współpracuje też z najlepszymi uczelniami technicznymi na świecie. Dzięki temu tworzy innowacyjne materiały i rozwiązania, odpowiadające potrzebom nowoczesnej inżynierii i budownictwa.

Odpowiadając na potrzeby rynku związane z rozbudową infrastruktury w Polsce Lafarge przygotował zintegrowaną ofertę dla firm zajmujących się budową dróg i autostrad obejmującą produkty i usługi wszystkich spółek Lafarge.

„Rozbudowa i modernizacja infrastruktury to główne czynniki wzrostu gospodarczego Polski. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na wspieranie rozwoju dróg i proponujemy inwestorom kompleksową ofertę obejmującą nie tylko dostawę naszych produktów: kruszyw, cementu, betonu, ale również usługi logistyczne i wsparcie techniczne od momentu planowania do realizacji inwestycji” – mówi Philippe Gorioux, Wiceprezes spółki Lafarge Kruszywa i Beton i Dyrektor w Lafarge Beton. ”Korzystając z oferty zintegrowanej, inwestor zyskuje jednocześnie wszystko to, co stoi za naszą marką: międzynarodową wiedzę i doświadczenie, wysokie standardy bezpieczeństwa, a także indywidualne rozwiązania, które przygotowujemy zgodnie z wymaganiami projektowymi i technicznymi konkretnej inwestycji” – wyjaśnia Philippe Gorioux.

Zintegrowana oferta Lafarge dla drogownictwa zostanie zaprezentowana podczas tegorocznych targów Autostrada-Polska w Kielcach. Targi odbędą się w dniach 10 – 13 maja br. (stoisko Lafarge nr 26, hala F). Impreza jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży drogownictwa.

źródło: PR


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *