Mielno: powstanie inwestycja Dune – apartamentowiec położony przy samej plaży

Mielno Holding – Firmus Group zrealizuje w Mielnie apartamentowiec Dune. Budynek położony jest bezpośrednio przy samej plaży. Inwestor uzyskał już kredyt na finansowanie projektu w Noble Banku oraz wybrał generalnego wykonawcę – firmę Budimex. Budowa rozpocznie się w ciągu kilku tygodni. Apartamenty Dune będą gotowe w 2012 r.

Dune będzie kompleksem o wysokim standardzie. Deweloper stawia na najwyższą jakość: zarówno w kwestii położenia, jak i samej architektury oraz wykończenia apartamentowca. To jedyna inwestycja w Polsce budowana tak blisko morza – zaledwie kilkanaście kroków od plaży. Budynek zlokalizowany będzie przy nadmorskiej promenadzie. Stanie się punktem zamykającym turystyczny deptak od strony wschodniej.

„Oddając inwestycję do użytku wyznaczymy najbardziej prestiżową część Mielna” – wyjaśnia plany Stein Christian Knutsen, Prezes Mielno Holding – Firmus Group. I dodaje, że na parterze budynku czynna będzie całoroczna, dostępna dla wszystkich restauracja z dużym tarasem od strony morza. Budynek zlokalizowany jest w spokojnej części Mielna, a jego otoczenie stanowią naturalne wydmy i sosny, nadając inwestycji kameralny, luksusowy charakter.

Prestiż w zasięgu ręki
Projekt apartamentowca Dune powstał na deskach kreślarskich pracowni Mellon Architekci. Zdecydowana większość apartamentów w inwestycji to dwu-, trzy- pokojowe mieszkania o powierzchni ok. 30 – 53 m2. Każdy apartament posiadać będzie taras z widokiem na plażę i morze. Wszystkie apartamenty w momencie odbioru będą gotowe do zamieszkania. Deweloper wykończy je w wysokim standardzie. Klienci mają możliwość wyboru aranżacji wnętrz swoich apartamentów. Mogą zdecydować m.in. o kolorystyce dębowych podłóg czy odcieniach hiszpańskiej glazury.

Ceny w pełni wykończonych apartamentów wyniosą od 7 950 za m2. „Za 301 tys. zł możemy kupić w pełni wyposażony, luksusowy apartament zlokalizowany dosłownie kilka kroków od morza” – podsumowuje Stein Christian Knutsen. Choć jak zaznacza dla najbardziej wymagających klientów w inwestycji Dune zaplanowano także kilka dużych, blisko 145 m2 penthousów z obszernymi tarasami.

Rozpoczęcie budowy tuż tuż
Sama realizacja inwestycji przebiegać będzie także przy współpracy firm gwarantujących najwyższy poziom. Mielno Holding – Firmus Group właśnie zawarł umowę z Noble Bankiem na finansowanie projektu Dune. Wartość inwestycji wyniesie 52 mln zł.

Międzynarodowa firma Gleeds będzie odpowiadać za zarządzanie procesem inwestycyjnym, a generalnym wykonawcą został Budimex. Budowa zakończy się jesienią 2012 r

Więcej szczegółów: www.firmusgroup.pl


źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *