Komfortowe mieszkania i domy. Tańsze kredyty. Piękne wnętrza.

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl i Targi Aranżacji Wnętrz

Nieruchomości w promocyjnych cenach, niemalże wszystkie dostępne na rynku oferty deweloperów i banków, propozycje mieszkań i domów z rynku wtórnego przygotowane przez agencje nieruchomości, Targowy Kredyt Mieszkaniowy, pośrednicy finansowi, firmy z sektora wyposażenia i wykończenia wnętrz oraz architekci – to wszystko będzie czekało na Państwa 7 i 8 maja 2011 roku na Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl i Targach Aranżacji Wnętrz w hali Atlas Arena w Łodzi. 

Zdobyte doświadczenie i zmieniający się rynek sprawił, że organizator targów – firma redNet Media stała się doradcą mieszkaniowym. Dzięki współpracy z wieloma podmiotami w branży nieruchomości i finansów, co sezon przygotowuje nowe programy edukacyjne, sprzedażowe i lojalnościowe.

– Nasze targi nie są kanałem dystrybucji informacji, ale mają za zadanie pomóc Państwu dokonać konkretnych, najlepszych wyborów mieszkaniowych i kredytowych – mówi Magdalena Serwatko, prezes redNet Media. – Nie pozwolimy, abyście wyszli od nas z mętlikiem w głowie. Doradzimy tak, abyście świadomie dokonali zakupu mieszkania i dostali najlepszą ofertę jego finansowania.

Już przed wejściem na tereny wystawiennicze odwiedzający targi będą mogli skorzystać z porad.  Aby ułatwić wybór nieruchomości do zamieszkania zorganizowaliśmy Informację Mieszkaniową, gdzie doradca z ogólnopolskiego serwisu nieruchomości tabelaofert.pl, odpowie na pytania: kto, co, gdzie, w jakim standardzie, terminach i za ile oferuje oraz na którym stoisku można go znaleźć. Tu też każdy odwiedzający otrzyma Katalog Mieszkaniowy i Atlas Inwestycji Wakacyjnych.

Fachowe porady specjalistów dostępne będą na bezpłatnych warsztatach „7 kroków do własnego M”. Dzięki temu, cenionemu przez poszukujących nieruchomości i kredytów, programowi edukacyjnemu, załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania lub domu nie będzie problemem. Prawnicy opowiedzą o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego, finansiści wskażą na co zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy, specjaliści z branży nieruchomości rozwieją wszelkie dylematy dotyczące wyboru – rynek pierwotny czy wtórny, a doradcy ubezpieczeniowi  poradzą jaką polisę wykupić, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu. Planowane jest również spotkanie z projektantem wnętrz, który podpowie jak urządzić swoje nowe „cztery kąty”, tak aby czuć się w nich komfortowo, a jednocześnie być w zgodzie z trendami.  Uczestnicy warsztatów „7 kroków do własnego M” otrzymają przewodnik o tym samym tytule, w którym krok po kroku doradzamy jak dokonać najlepszego zakupu nieruchomości. 

Specjalnie dla zwiedzających, firmy posiadające w swej ofercie mieszkania gotowe do odbioru, jak i te z planowanych inwestycji, przygotowują specjalne rabaty i promocje. PROFIT Development S.A. przy zakupie mieszkania w inwestycji Etiuda daje miejsce parkingowe gratis. Biuro Budowlane Obrotu i Handlu Nieruchomościami IRENKA ofertuje mieszkania w super cenie – od 4600 zł za mkw. i w nowej inwestycji przy ul. Tatrzańskiej 111 gwarantuje komórkę w cenie mieszkania. Firma J.W. Construction zachęca do zakupu mieszkań na osiedlu Centrum II po promocyjnej cenie – od 4535 zł za mkw., a MG Developments obniża cenę Apartamentów Złotno o wartość podatku VAT.

– Korzystajcie Państwo z tych promocji, bo tylko na naszych targach można nabyć nieruchomości na najlepszych w sezonie wiosennym warunkach – zachęca prezes Serwatko. – Takich cen i gratisów nie otrzymacie w żadnym biurze sprzedaży. Takiej szansy na zakup tańszego mieszkania nie można przeoczyć.

Poszukujący źródeł finansowania swojego nowego „M” będą mieli w czym wybierać, bo na targach w Atlas Arenie pojawią się niemal wszystkie banki. Nie zabraknie także stoiska Targowego Kredytu Mieszkaniowego, na którym specjaliści z firmy redNet Doradcy pomagają wybrać z oferty dwudziestu banków najlepszy kredyt oraz „załatwiają” wszelkie formalności. Ich usługi są bezpłatne, a oferowane parametry kredytu – lepsze niż standardowe. Można uzyskać m.in. niższą marżę i brak prowizji banku, indywidualne warunki, kredyt do 50 lat i do 130% ceny nowego lokum, szybką ścieżkę kredytową (decyzja w 2 dni), zwrot wpłaty za wpis do hipoteki, a nawet 5 lat ubezpieczenia nieruchomości gratis!

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko nowego lokum, ale też ciekawych, praktycznych rozwiązań związanych z wnętrzami, organizujemy w Łodzi trzecią edycję Targów Aranżacji Wnętrz. W jednym miejscu będzie można zapoznać się z ofertą firm z branży wykończenia i wyposażenia. Kuchnie, łazienki, meble stylowe, ogrodowe – to tylko niewielka część szerokiej ekspozycji, jaka będzie czekała na Państwa w hali Atlas Arena. Poszukującym inspiracji lub porad  z zakresu aranżowania przestrzeni mieszkania, domu, jak również biura, polecamy stoiska architektów i firm specjalizujących się w tej dziedzinie. Będziecie mogli dowiedzieć się jak ciekawie „odświeżyć” mieszkanie lub dom, a nawet zlecić generalny remont czy wykończenie i wyposażenie nowego „M” fachowcom.

Nie lada atrakcję przygotowuje Bank Zachodni WBK. Wszyscy uczestnicy Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl będą mogli nieodpłatnie zrobić sobie fotograficzny portret rodzinny w specjalnie zaaranżowanym atelier fotograficznym imitującym wnętrze wymarzonego mieszkania. Portrety wykonywane w Studiu Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK, będą robione w oparciu o dwa różne plany zdjęciowe przy wykorzystaniu oświetlenia studyjnego. O wysoką jakość wykonywanych prac zadba zespół specjalistów składający się m.in. z profesjonalnego fotografa i makijażystki. Zdjęcia będzie można odbierać już po kilkunastu minutach od ich wykonania na stoisku Banku Zachodniego WBK. Dla wszystkich, którzy będą chcieli otrzymać cyfrową wersję portretu stworzono stronę internetową: www.studiofotografiirodzinnej.pl. Wystarczy wejść pod ten adres i podać kod otrzymany na stoisku, aby ściągnąć swoje zdjęcie w wersji elektronicznej.

Idąc na targi, zamiast zastanawiać się, co zrobić z dziećmi albo męczyć je wędrówkami między stoiskami, warto skorzystać z usług Targowego Przedszkola. Tam pod profesjonalną opieką pedagogów i opiekunów przedszkolnych, najmłodsi znajdą wspaniałą rozrywkę – kolorowy plac zabaw, zajęcia plastyczne, gry, konkursy, etc., a rodzice dzięki temu będą mogli na spokojnie przeanalizować oferty targowe.

Mecenasem Targów jest: EdenDom s.c. Patronat Honorowy nad targami sprawują: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk, Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

Po więcej informacji i bezpłatny e-bilet na każdą edycję naszych targów zapraszamy na naszą stronę internetową www.targi.tabelaofert.pl.

Katarzyna Mejer

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *