Instaluj grzejniki Stelrad i odbieraj nagrody!

Firma Stelrad, renomowany producent grzejników, przygotowała dla instalatorów atrakcyjny konkurs z nagrodami. Każdy wykonawca, który wykorzystuje rozwiązania Stelrad może otrzymać narzędzia firmy Virax, elektronarzędzia firmy Makita, Maktec, Dolmar oraz inne cenne nagrody rzeczowe, które są niezbędne podczas każdego dnia pracy.

Jak grać – by wygrać?
Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę Stelrad wystarczy wysłać czytelnie wypełnioną kartę startową do siedziby firmy. Jest ona dostępna na stronie internetowej Stelrad oraz u przedstawicieli handlowych. Następnie należy zbierać etykiety z zainstalowanych grzejników, a po zgromadzeniu odpowiedniej ilości naklejek można je wymienić na cenne nagrody. Warto pamiętać, że każdy grzejnik powoduje dodanie do osobistego konta 1 punktu. Dostępne upominki prezentowane są na stronie www.stelrad.pl, jak również w ulotce konkursu. Przy każdej nagrodzie zaznaczona jest ilość punktów, które należy zebrać, aby ją otrzymać. Minimalna ilość, niezbędna do otrzymania upominku, wynosi 20 punktów. Nagrodą główną w konkursie jest weekend dla dwóch osób. Aby odebrać voucher na ten wyjazd należy zebrać 180 punktów.

W konkursie dla Instalatorów mogą brać udział wyłącznie fachowcy zajmujący się bezpośrednim montażem grzejników Stelrad. Uczestnikami nie mogą zostać osoby fizyczne i prawne biorące udział w akcji „Sprzedaż Premiowa Stelrad 2014”, jak również odbiorcy Stelrad oraz pracownicy i ich rodziny. Plebiscyt trwa do 30.11.2014 roku. O terminie rejestracji etykiet z grzejników decyduje data stempla pocztowego. Warto pamiętać, że naklejki z grzejników muszą zawierać czytelne kody kreskowe, gdyż tylko takie będą akceptowane przez organizatora konkursu. Firma Stelrad zastrzega sobie prawo do zamiany nagrody w konkursie na inną, o tej samej wartości, jeżeli z przyczyn niezależnych od organizatora, któraś z rzeczy będzie niedostępna. Szczegółowy regulamin, informacje i opisy nagród dostępne są w siedzibie spółki Stelrad lub na firmowej stronie internetowej.

CARADON POLSKA Sp. z o. o.
ul. Zakliki z Mydlnik 16
30-198 Kraków
tel. +48 12 657 54 07
e-mail: biuro@caradon.pl
www.stelrad.pl

Grupa Caradon z centralą w Wielkiej Brytanii jest jednym z największych producentów stalowych grzejników panelowych w Europie. W jej skład wchodzą fabryki grzejników w Belgii, Holandii, Turcji i Wielkiej Brytanii oraz kotłów w Wielkiej Brytanii.

Grzejniki Stelrad produkowane są w Europie od lat 60-tych ubiegłego wieku. Przez dziesięciolecia marka pracowała na miano „grzejników Nr 1 w Europie”. Na rynku polskim produkty Stelrad obecne są od 1995 roku. Jest to pierwszy producent panelowych grzejników stalowych zapewniający 10 lat gwarancji. Inwestycje realizowane z zastosowaniem grzejników Stelrad to domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, obiekty użyteczności publicznej, sakralne, biurowce, hotele. Najnowocześniejsze metody produkcji grzejników Stelrad i staranne kontrole wg ISO 9001 gwarantują utrzymanie sprawności i wytrzymałości produktów na stałym poziomie. Dzięki temu każdy grzejnik osiąga wysokie parametry pracy i wydajności. Stelrad jest marką, której produkty spełniają oczekiwania zarówno inwestorów i wykonawców, jak również wymagania przyszłych użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *