Ekskluzywny duet Micro i Flair – atrakcyjne poszycia bramy Satin firmy Normstahl Entrematic

Głównym zadaniem bramy garażowej jest ochrona samochodu, a także innych przedmiotów przechowywanych w garażu. Nie mniej ważną cechą bramy jest jej wygląd. Jest to szczególnie istotne, kiedy garaż jest częścią budynku mieszkalnego i jego wejście wpływa na estetykę domu. Dlatego też tak ważne jest, by brama garażowa miała atrakcyjny wygląd i komponowała się z kolorem elewacji oraz stolarką okienną. Firma Normstahl Entrematic przygotowała dwa niezwykle ekskluzywne modele bramy Satin w 10 modnych kolorach tak, aby każdy inwestor mógł wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb oraz upodobań.

Jedwabista brama z fascynującym przetłoczeniem

Brama garażowa Satin firmy Normstahl Entrematic gwarantuje niezawodną ochronę naszego mienia, a także podkreśla estetykę wejścia do garażu. Jej niezwykle gładka, wręcz jedwabista powierzchnia dostępna jest w 10 atrakcyjnych kolorach. Szary antracyt, jasnoszary, szary metalik, szary sygnalizacyjny, a także białe aluminium, szare aluminium, biały komunikacyjny oraz złoty dąb, ciemny dąb i mahoń to różnorodne odcienie, które umożliwiają dobór bramy zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Co więcej, konstruktorzy firmy Normstahl Entrematic opracowali dwa nowe, ekskluzywne poszycia dla bramy Satin – Micro i Flair. Pierwszy z nich charakteryzuje się niepowtarzalnym i wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem. Co ciekawe, delikatny rowek na całej powierzchni panelu powoduje jego idealne łączenie na styku dwóch segmentów. Oznacza to, że zamknięta brama wygląda tak, jak byłaby złożona z jednego panelu. Z kolei wyjątkowy wygląd modelu Flair, do tej pory dostępny w serii Euro, zachwyca dynamicznym i atrakcyjnym wyglądem, dzięki przetłoczeniu znajdującemu się w górnej części panelu. Ten delikatny rowek nadaje bramie klasycznego wyglądu i podkreśla charakter wejścia do garażu. Co warte podkreślenia, oba poszycia bramy Satin dostępne są nie tylko w kolorach nowoczesnych lakierów, ale także w okleinach drewnopodobnych, co daje niepowtarzalny efekt dekoracyjny.

Jednym z nowoczesnych rozwiązań, zastosowanych w bramie Satin, jest panel o grubości 42 mm wypełniony pianką z całkowicie wykończoną gładką powierzchnią. Gwarantuje on współczynnik przenikania ciepła U o wartości 1.00 W/m²K (dla bramy o powierzchni 10m²). Oznacza to, że brama Satin firmy Normstahl Entrematic jest rozwiązaniem, które pozwala oszczędzać energię. Co więcej, sprężyny i prowadnice są zabezpieczone przed łatwym dostępem tak, że nawet najmłodsi domownicy bezpiecznie mogą otwierać i zamykać bramę prowadzącą do garażu. Niezaprzeczalną zaletą bramy Satin firmy Normstahl Entrematic jest minimalne zapotrzebowanie na miejsce na nadprożu i po bokach – tylko 120 mm łącznie z napędem oraz 80 mm po bokach, nie zmniejszając światła wjazdu. Rozwiązanie to powoduje, że przestrzeń w garażu jest optymalnie wykorzystana.

Nowoczesna brama Satin firmy Normstahl Entrematic z gładką powierzchnią dostępna jest w dwóch nowych poszyciach – Micro i Flair, każde w 10 popularnych kolorach. Stwarza to możliwość doboru bramy pasującej do odcienia elewacji, drzwi oraz okien. Dzięki nowościom Normstahl Entrematic atrakcyjny wygląd wejścia do garażu poprawi nie tylko estetykę budynku, ale także najbliższego otoczenia domu.

Brama segmentowa Satin z poszyciem Micro, cena brutto od 3 481 zł

Brama segmentowa Satin z poszyciem Flair, cena brutto od 3 604 zł

Producent: Normstahl Entrematic

www.normstahl.com

————————————————————————————————————————-

Marka Normstahl Entrematic obejmująca bramy i napędy elektryczne należy do spółki ASSA ABLOY Entrance Systems z Grupy ASSA ABLOY, światowego lidera rozwiązań wejść i wjazdów. 60 – letnia tradycja Normstahl Entrematic stanowi nie tylko gwarant doskonałej jakości oferowanych produktów, badanych i certyfikowanych przez niemiecki urząd TÜV Product Service, lecz świadczy o dużym zaufaniu, którym obdarzyły Normstahl Entrematic ponad 2 miliony zadowolonych Klientów na całym świecie. W ofercie Normstahl Entrematic znajdują się bramy garażowe, napędy do bram garażowych i drzwi garażowe. Produkty Normstahl Entrematic cechuje najwyższa jakość, są one opracowane i wciąż doskonalone przez zespół wyszkolonych specjalistów z uwzględnieniem życzeń konsumentów, dystrybutorów i architektów. Oferując produkty najwyższej jakości pod względem rozwiązań technicznych i wzornictwa, fachowe doradztwo i serwis, organizując szkolenia produktowe, pomagając rozwiązywać problemy, firma Normstahl Entrematic to niezawodny partner dla dystrybutorów, architektów i konsumentów. Normstahl Entrematic posiada sieć dystrybutorów na terenie całego kraju, którzy fachowo obsłużą każdego klienta zarówno w zakresie doboru i zakupu bramy, jak też pod względem serwisowym.

PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *