Drzwi Zintegrowane Centor dzięki swojemu starannie przemyślanemu wzornictwu znakomicie komponują się z nowoczesną architekturą i doskonale wpisują się w jej wyrafinowaną prostotę. Są też produktem w pełni zgodnym z koncepcjami architektury otwartej na otoczenie i przyjaznej użytkownikowi.

Zintegrowanie w jednym, perfekcyjnie zaprojektowanym systemie drzwiowym drzwi, moskitier, rolet i okuć sprawia, że nic nie zakłóca harmonii form stworzonych przez architekta, a jednocześnie mieszkańcy domu czy apartamentu mogą w pełni komfortowo korzystać z niego i cieszyć się możliwością kontaktu z naturą bez żadnych kompromisów.

W przestrzeni, gdzie znajdują się Drzwi Zintegrowane Centor, możemy zrezygnować z ciężkich, staroświeckich zasłon i firan, które w żaden sposób nie komponują się z minimalistycznymi wnętrzami współczesnych domów. Czy to oznacza, że nie mamy możliwości kontrolowania ilości naturalnego światła wpadającego do wnętrz i zapewnienia sobie prywatności we własnym domu? Nie, bo w systemie drzwiowym firmy Centor mamy do dyspozycji rolety zarówno rozpraszające światło, jak i zaciemniające. Są dostępne w trzech stylowych wzorach, z których każdy dostępny jest nawet w 10 kolorach. Rolety te, podobnie jak same drzwi, poruszają się horyzontalnie, co ułatwia ich wygodne zamykanie i otwieranie. W pełni zintegrowane z ramami drzwi są niewidoczne, gdy je całkowicie rozsuniemy, aby cieszy się światłem i pięknymi widokami.

Podobnie rzecz ma się w wypadku moskitier. Korzystając z rozwiązań firmy Centor, nie musimy rezygnować z estetycznego wyglądu naszych domów i z wygody codziennego ich użytkowania. Ochrona przed insektami jest skuteczna, a same moskitiery estetyczne, trwałe i również dyskretnie ukryte, jeśli nie potrzebujemy z nich akurat korzystać.

Nawet okucia w drzwiach firmy Centor są tak zaprojektowane i zamontowane, aby były niemal całkowicie niewidoczne i by nie zakłócały zarówno formy samych drzwi, jak i nie odciągały uwagi od widocznego za nimi krajobrazu.

To wszystko sprawia, że system drzwiowy firmy Centor jest idealnym rozwiązaniem tam, gdzie projektant i inwestor chcą osiągnąć pełną harmonię nowoczesnej architektury i jej otoczenia. Zgodnie z oczekiwaniami współczesnych klientów możliwość otwarcia wnętrz na zewnątrz wizualnego połączenia salonu czy kuchni z tarasem lub ogrodem powinna by pełna, wygodna i łatwa. A jednocześnie w razie potrzeby istotne jest, aby móc szybko i skutecznie odgrodzić się od brzydkiej pogody, niskiej temperatury, wiatru, natrętnych insektów czy ciekawskich spojrzeń. Połączenie domu z jego otoczeniem w sposób naturalny, a jednocześnie zapewniający jak największy komfort jego użytkownikom to ideał, który dzięki Drzwiom Zintegrowanym Centor możemy osiągnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *