Centor sponsorem Regat Architektów!

10 października odbędzie się druga edycja prestiżowych Regat Architektów, wydarzenia organizowanego przez Carpe Diem Art, nad którym oficjalny patronat objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich. Wśród sponsorów tego wyjątkowego spotkania architektów znalazł się Centor.

Regaty Architektów to coroczny branżowy event o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Podczas zdrowej dozy rywalizacji i dobrej zabawy, towarzyszącym zmaganiom na luksusowych jachtach MAXUS 33, architekci będą mieli doskonałą okazję do wymiany poglądów i podziwiania niezwykłego uroku polskich jezior.

Obecność na wydarzeniu marki Centor, producenta Drzwi Zintegrowanych,  które wyróżniają się starannie przemyślanym wzornictwem, komponującym się z nowoczesną architekturą nie powinna dziwić. Jedną z naczelnych misji przyjętych przez firmę jest pokazywanie innym, że otaczający nas świat jest piękny i warto łączyć ludzi z otaczającą nas naturą bez kompromisów. Miejsce regat zostało wybrane nieprzypadkowo. Malowniczo położone w samym sercu Mazur Mikołajki, to otoczenie sprzyjające nie tylko żegludze, ale również korzystaniu z uroków przyrody, towarzyszącym początkowi jesieni.

Do udziału w regatach zgłaszają się pracownie projektowe, które wystawiają załogi wraz ze sternikiem. Zeszłoroczna edycja zgromadziła 50 uczestników. W tym roku zgłosiło się już 65 architektów zachęconych sukcesem poprzedniej edycji. Dwudniowy program spotkania przewiduje wyłonienie zwycięzców w Mistrzostwach Polski Architektów w żeglarstwie klasyfikacji MAXUS 33 oraz Regaty o Puchar Niezłomnych.

Regaty, w których w szranki staną najważniejsi architekci w Polsce, to doskonała okazja na promocję marki Centor. Sponsoring tej imprezy to dla nas bardzo ważne wydarzenie — udział liczących się pracowni architektonicznych sprawia, że impreza nabiera prestiżowego charakteru. Regaty będą okazją, aby spotkać się, wymienić poglądy z wieloma osobami z branży i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Poza tym, chcemy wziąć udział w rywalizacji —dodaje Aleks Djuric, dyrektor generalny Centor Central Europe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *