budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Zastosowania mini żurawia

2022-09-28

Dlaczego mini żuraw cieszą się tak dużą popularnością wśród naszych klientów, mimo, że ich dziedziny bardzo się od siebie różnią? Kluczowa jest uniwersalność, która pozwoli na ich szerokie zastosowanie przy najrozmaitszych rodzajach wykonywanych zadań.

 

Mini żuraw na budowie

Ciężko wyobrazić sobie plac budowy bez podnośników koszowych. To właśnie tam najczęściej można je znaleźć. Pozwalają one na przeprowadzanie wielu skomplikowanych operacji kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt metrów nad ziemią, np. przy montażu instalacji umieszczonych przy suficie, okien czy też przy wykańczaniu elewacji zewnętrznej budynków. 

Mini żuraw przy konserwacji

Cykliczne prace konserwatorskie budynków są obowiązkowe, lecz potrafią być skomplikowanymi operacjami. Przy zastosowaniu podnośników koszowych, czynności takie jak mycie czy remont elewacji stają się wyraźnie prostsze. Po pierwsze, nie ma potrzeby czasochłonnego rozstawiania i składania rusztowań, które mogą utrudnić lub wręcz uniemożliwić ruch na przylegających do budynku chodnikach. Po drugie, podnośniki koszowe dzięki regulowanemu ramieniu, mogą unieść się na wymaganą wysokość z większą dokładnością niż piętra standardowych rusztowań. Pracownicy nie muszą wspinać się po kolejnych elementach rusztowania. Wystarczy unieść podnośnik na odpowiednią wysokość i dostosować ją w zależności od zapotrzebowania. 

Wynajem Mini żurawi a fotowoltaika

Zdobywająca coraz większą popularność energia pozyskiwana ze słońca to świetny sposób na oszczędności i ochronę środowiska naturalnego. Montaż paneli fotowoltaicznych na dachach budynków stanowi wyzwanie, ponieważ każdy dom może być inaczej skonstruowany. Dzięki podnośnikom koszowym, których wysokość i pozycja jest regulowana dowolnie, montowanie instalacji fotowoltaicznych jest prostsze i bezpieczniejsze.

Wyklejanie billboardów reklamowych z mini żurawia

Billboardy reklamowe są stałym elementem krajobrazu miast. Przy ich wyklejaniu lub poprawianiu uszkodzonych elementów reklam, dobrym rozwiązaniem jest użycie podnośnika koszowego. Na jego platformie, oprócz pracownika, zmieszczą się również narzędzia i elementy umieszczanej na billboardzie reklamy. Niezależnie od wysokości baneru, prace przy umieszczaniu reklamy przebiegną sprawnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

 

 

Mini żuraw przy przycinaniu drzew

Drzewa potrafią osiągać wysokość od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu metrów. Przy przycinaniu np. zagrażających upadkiem gałęzi drzew, podnośnik koszowy sprawdzi się idealnie. 

Wynajem mini żurawi

Niezależnie od charakteru wykonywanej pracy, mini żuraw może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zakup takiego narzędzia wiąże się jednak z dużym wydatkiem i wysokimi kosztami utrzymania. Alternatywą pozostaje wynajem mini żurawi od profesjonalnych firm. Jedną z nich jest Lift24, która we flocie posiada wiele specjalistycznych urządzeń. Załoga stworzona przez wysokiej klasy specjalistów, na podstawie informacji dostarczonych przez klientów, doradzi odpowiednie rozwiązanie  oraz wyceni taką usługę.

Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

żurawie dżwigi budowa

Zobacz także...

Suwnice i żurawie – czym się różnią i gdzie sprawdzą się najlepiej?

2022-11-24

Suwnice i żurawie – czym się różnią i gdzie sprawdzą się najlepiej?

więcej...

Materiały budowlane — jak kupić produkty niezbędne do budowy i remontu domu?

2022-11-16

Materiały budowlane — jak kupić produkty niezbędne do budowy i remontu domu?

Wybór materiałów budowlanych w tym specjalistycznej chemii budowlanej może przerosnąć możliwości nie jednego fachowca. więcej...

Czytanie projektu domu – na co patrzeć?

2022-02-06

Czytanie projektu domu – na co patrzeć?

Projekt domu jest podstawowym dokumentem potrzebnym do jego wzniesienia. To w nim znajdują się najważniejsze informacje na temat budynku. Jak czytać projekt budowlany domu jednorodzinnego? więcej...

Domieszki do betonu i ich zastosowanie

2022-01-28

Domieszki do betonu i ich zastosowanie

Poszczególne cechy betonu można zmieniać w zależności od potrzeb, wzbogacając go odpowiednimi substancjami chemicznymi. Mowa do domieszkach do betonu, których nie należy mylić z dodatkami. więcej...

Czym się kierować przy wyborze fachowców do remontu?

2021-11-30

Czym się kierować przy wyborze fachowców do remontu?

Na rynku remontowo-budowlanym ciągle brakuje fachowców. Czasami znalezienie hydraulika lub elektryka do drobnej naprawy graniczy z cudem. Taki stan rzeczy stworzył niszę, w którą wchodzi wiele osób nieposiadających odpowiednich kwalifikacji, ludzi podejmujących się remontów nierzadko niemalże bez doświadczenia. Istnieje jednak kilka wskazówek, które pomogą ze spokojem powierzyć prace remontowe wynajętym ludziom. więcej...