budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Urządzamy małą łazienkę – idealne meble do małych przestrzeni

2012-10-17

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, proponuje kompleksowe rozwiązania do małych łazienek. Jak urządzić łazienkę, gdy mamy mało miejsca – przedstawiamy kilka efektownych i funkcjonalnych pomysłów. Do 31 grudnia 2012 roku trwa specjalna promocja Aquaform na produkty przeznaczone właśnie do małych łazienek.

Niewielkie i funkcjonalne zestawy mebli, elegancki prysznic, a nawet wannę można umieścić nie tylko w salonie kąpielowym, ale również na niedużej powierzchni. Jedną z takich  propozycji są niewielkie zestawy meblowe firmy Aquaform, a także niewielkie wanny. Odpowiednio dobrane, w zależności od naszych potrzeb, stworzą łazienkę idealną. - Teraz wszyscy właściciele małych łazienek mogą przekonać się, że małe nie tylko jest piękne, ale i funkcjonalne. Przygotowaliśmy specjalną promocję na nasze produkty dedykowane właśnie małym łazienkom. Nasza akcja trwa do końca grudnia 2012 roku – mówi Anna Matysik, specjalista ds. marketingu z firmy Aquaform.

Prysznic do niewysokiej łazienki
Osoby, które wolą szybki i orzeźwiający prysznic, mają nieco więcej możliwości aranżacji łazienki. Na niewielkiej powierzchni możemy zainstalować prysznic półokrągły, np. z wysokim brodzikiem. Dzięki temu zyskamy nieco więcej miejsca, a łazienka będzie praktyczna. Wysoki brodzik dla małego dziecka może służyć jako wanienka. Specjalnie do małych łazienek Aquaform produkuje niewysokie kabiny prysznicowe Bornego o wysokościach 167 i 185 cm. To rozwiązanie idealne do niewielkich przestrzeni, których właściciele nie chcą dodatkowo przytłaczać. Szkło jest bezpieczne, a drzwi mają wypinane rolki łożyskowe, dzięki czemu kabinę łatwo utrzymać w czystości.

Niewielka wanna Arcline
Nawet w małej łazience nie musimy rezygnować z wanny. Arcline to wanna prostokątna, o wymiarach 140 x 70 cm. Akryl, z którego jest wykonana ma właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne. Łatwo się czyści, a producent daje 15 lat gwarancji na powłokę akrylową. Bardzo dobrym pomysłem jest połączenie wanny z parawanem nawannowym. Dla rodzin, w których jedni wolą wypocząć podczas kąpieli, a drudzy wziąć szybki prysznic to rozwiązanie idealne. Do wanny Arcline dopasować można równie niewielki parawan o nazwie Modern 2. Jest to parawan, który można składać harmonijkowo, dzięki czemu wanna nie jest osłonięta na stałe, a parawan nie przytłacza przestrzeni w niewielkim pomieszczeniu. Dostępny w kolorach białym i chrom, ze szkła przejrzystego bądź satinato. 

Zestaw mebli Flex – szczególnie do małych łazienek
Zestaw mebli Flex to nowoczesny design połączony z funkcjonalnością. Dzięki ich modułowości możemy dowolnie łączyć szafki i półki wybierając to, czego nam potrzeba, a także to, co mieści się w naszej małej łazience. Dzięki swej prostocie łączą w sobie elegancję z funkcjonalnością. Zajmują bardzo mało miejsca, dzięki czemu zyskujemy więcej przestrzeni w łazience.

Promocyjne ceny (brutto) wybranych produktów:
Wanna Arcline, prostokątna, wymiary 140 x 70 cm – 453 zł
Parawan Modern 2, szkło przejrzyste, (profile chrom mat) – 491 zł
Kabina Borneo 167 cm wysokości, 80x80  – 730 zł
Zestaw mebli Flex:
Szafki wiszące – od 165 zł
Szafki podumywalkowe – od 132 zł

O Aquaform:
Aquaform S.A. jest producentem kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików
i parawanów nawannowych. Firma została założona w 1994 r., jako spółka należąca
do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek.
W 2009 r. zarząd Aquaform zdecydował o przekształceniu firmy w spółkę akcyjną. Całość produkcji firmy odbywa się w fabryce w Środzie Wielkopolskiej (pow. 20 000 m2). Firma prowadzi sprzedaż
w ponad 1.000 punktów na terenie całej Polski. Część produkcji trafia także na inne rynki europejskie, w tym w dużej mierze do Niemiec.

Wysoka jakość materiałów oraz niezawodne rozwiązania techniczne stosowane przez firmę Aquaform zostały potwierdzone przez liczne badania kontrolne prowadzone w laboratorium spółki, a także przyznane firmie certyfikaty jakości i atesty bezpieczeństwa wydane przez niezależne instytuty badań.
Firma może się poszczycić nagrodami zarówno biznesowymi m.in. tytułem Gazeli Roku 2004, jak
i produktowymi. W ostatnim czasie wanna linii Arcline otrzymała nagrodę w prestiżowym konkursie „Łazienka - Wybór Roku 2012”.

Aquaform S.A.
ul. Kijewo 9B
63-000 Środa Wlkp.
tel.  +48 61 622 01 00
fax +48 61 622 01 03
e-mail: office@aquaform.com.pl
www.aquaform.com.pl   

www.aquaform.com.pl

Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

wyposażenie łazienek wanna kabina dom Aquaform łazienka

Zobacz także...

Remont łazienki pod podłogowy odpływ liniowy. Jak go zrobić?

2022-11-16

Remont łazienki pod podłogowy odpływ liniowy. Jak go zrobić?

Odpływ zamontowany w posadzce jest odpowiedzialny za odprowadzanie wody używanej do kąpieli. więcej...

Czytanie projektu domu – na co patrzeć?

2022-02-06

Czytanie projektu domu – na co patrzeć?

Projekt domu jest podstawowym dokumentem potrzebnym do jego wzniesienia. To w nim znajdują się najważniejsze informacje na temat budynku. Jak czytać projekt budowlany domu jednorodzinnego? więcej...

Domieszki do betonu i ich zastosowanie

2022-01-28

Domieszki do betonu i ich zastosowanie

Poszczególne cechy betonu można zmieniać w zależności od potrzeb, wzbogacając go odpowiednimi substancjami chemicznymi. Mowa do domieszkach do betonu, których nie należy mylić z dodatkami. więcej...

Jakie możliwości daje nowoczesne ogrzewanie podłogowe?

2021-12-28

Jakie możliwości daje nowoczesne ogrzewanie podłogowe?

O ogrzewaniu podłogowym, można powiedzieć naprawdę wiele, ponieważ jest to źródło ciepła, które nigdy nie zawodzi. Charakteryzuje się nie tylko wysoką skutecznością grzewczą, ale przede wszystkim niskimi kosztami użytkowania. więcej...

Pompa ciepła, czy ogrzewanie tradycyjne? Co lepiej sprawdzi się w domu jednorodzinnym?

2021-12-16

Pompa ciepła, czy ogrzewanie tradycyjne? Co lepiej sprawdzi się w domu jednorodzinnym?

Wybór wartościowego źródła grzewczego dla domu jednorodzinnego to bardzo ważne zadanie, które będzie miało bezpośredni wpływ na jego efektywność cieplną. więcej...