budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Dotknij morza z apartamentu Dune – teraz to możliwe

2012-04-20

Pomysł na majowy weekend!

Dune - położony najbliżej Morza Bałtyckiego apartamentowiec w Polsce - zostanie po raz pierwszy udostępniony do szerokiego zwiedzania. Inwestor umożliwi to zarówno dotychczasowym nabywcom, jak i wszystkim zainteresowanym w długi weekend majowy, podczas Dni Otwartych. To jedyna okazja, aby od wewnątrz zobaczyć swój wymarzony apartament i to jak piękny widok na panoramę Bałtyku, zobaczymy z okien po wprowadzeniu się. Jest to także okazja do zaplanowania długiego weekendu nad polskim Wybrzeżem.

Prestiżowy apartamentowiec Dune powstaje w Mielnie, kilka kroków od plaży. Jego część rekreacyjna, z basenami i całoroczną kawiarnią, płynnie łączy się z promenadą nadmorską, z której schodzimy już prosto na plażę. Budowa Dune jest już na tak zaawansowanym etapie, że można podziwiać widoki. – Bezcenny krajobraz polskiego wybrzeża, Morze Bałtyckie u stóp, to coś czego nie znajdziemy w żadnym innym miejscu. Wybierając to miejsce na naszą inwestycję wiedzieliśmy, że nic tak nie przyciąga, jak zapierający dech w piersiach widok z okna. Widać to po wynikach sprzedaży Dune, która sięga już przeszło 50 proc. – opowiada Cezary Kulesza, kierownik działu sprzedaży i marketingu w firmie Mielno Holding – Firmus Group.

Dotknij morza z apartamentu
Budowa Dune jest jeszcze na etapie stanu surowego, jednak apartamentowiec wygląda już bardzo okazale. Wyłaniające się kształty budynku pozwalają wyobrazić sobie efekt końcowy, a w nim swój apartament z niezakłóconym widokiem na morze. Będzie to łatwiejsze, gdy wejdziemy na budowę i z gotowego już trzeciego piętra spojrzymy na morze i plażę. Inwestor, firma Mielno Holding – Firmus Group umożliwi to swoim klientom oraz wszystkim zainteresowanym już w długi weekend majowy.

W dniach od 1 do 3 maja, biuro sprzedaży apartamentowca Dune organizuje specjalne Dni Otwarte. Będzie to jedyna możliwość wejścia do swojego apartamentu, przed oddaniem inwestycji do użytku. Dodatkowo w biurze sprzedaży, na wszystkich chcących zobaczyć Dune z bliska, czekać będą przedstawiciele dewelopera, a także eksperci i dedykowani doradcy z Noble Bank, którzy odpowiedzą na pytania związane z możliwością uzyskania finansowania na zakup inwestycji. – Specjalnie dla naszych klientów, a także innych osób, które są zainteresowane apartamentami w Dune postanowiliśmy zorganizować Dni Otwarte. Nasi eksperci oraz specjaliści z Noble Bank przyjmą gości nawet w dni świąteczne. Wiele osób spacerujących po plaży pyta czy można wejść i spojrzeć na morze z góry, teraz będzie to możliwe – mówi Cezary Kulesza.

Tegoroczna Majówka jest szczególnie atrakcyjnym czasem do zaplanowania długiego wypoczynku. Sezon urlopowy rozpoczyna się już z końcem kwietnia – majowe świąteczne dni przeplatają się z roboczymi, dlatego też warto wyjechać na dłużej nad Morze Bałtyckie. Biorąc tylko 3 dni urlopu, będziemy mogli odpoczywać ponad tydzień. Będzie to doskonała okazja do obejrzenia apartamentowca Dune.

Apartamentowiec Dune to najbardziej prestiżowy i zlokalizowany w wyjątkowym miejscu budynek. Wszystkie apartamenty będą wykończone pod klucz i wyposażone w materiały wysokiej klasy, łącznie ze sprzętem AGD. W Dune dostępne są jeszcze apartamenty z dwiema bądź trzema sypialniami, a także typowe studia. Na najwyższym, piątym piętrze, znajdzie się jedynie sześć penthousów. Będą to najbardziej ekskluzywne lokale o największych powierzchniach – przekraczających 100 m kw. Budowa Dune zakończy się jesienią 2012 r. Generalnym wykonawcą apartamentowca jest firma Budimex S.A. Koszt inwestycji to 52 mln zł.

Informacje o inwestorze:
Mielno Holding - Firmus Group jest grupą spółek działających w sektorze dewelopersko- inwestycyjnym z udziałem kapitału norweskiego. Od 2000 r. firmy zrzeszone w Grupie nabyły i przystosowały do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i usługowego ponad 400.000 mkw. gruntu graniczącego z plażą, którego potencjał deweloperski i szacowana wartość przekracza 1 mld euro. Posiadane przez Mielno Holding - Firmus Group nieruchomości gruntowe to jedne z największych prywatnych własności zlokalizowanych przy samej plaży wzdłuż całej linii polskiego wybrzeża.

Mielno Holding - Firmus posiada również znaczne ilości nieruchomości gruntowych w mieście Koszalinie oraz gminie Będzino, które przeznaczone będą pod realizację obiektów mieszkaniowych, usługowych, hoteli, infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, a także bogatej oferty obiektów sportowych i rekreacyjnych, w tym autorskiego projektu 18- dołkowego pola golfowego. Planowane projekty w Koszalinie i Będzinie obejmują ponad 500.000 mkw. nieruchomości zabudowanych.
 
Grupie udało się już ukończyć i sprzedać kilka zrealizowanych pod klucz obiektów mieszkaniowych w Mielnie oraz zaprojektowany pod klucz zakład produkcyjny w Strefie Ekonomicznej Koszalin. Obecnie w budowie są dwa dodatkowe projekty Grupy w Mielnie, kilka pozostałych czeka na rozpoczęcie realizacji.
Grupa dysponuje od 2000 r. własną, lokalną strukturą administracyjną, obejmującą działalność projektantów i architektów, zarządzanie projektami, finanse, sprzedaż i marketing, nie licząc zarządzania ogólnego. Wiele krajowych i międzynarodowych firm świadczy Grupie swoje usługi, uczestnicząc w rozbudowie portfela należących do Grupy projektów.

Strategia rozwoju Mielno Holding – Firmus Group zakłada ścisłą współpracę z przedstawicielami miejscowych władz i lokalną społecznością oraz przestrzeganie zasad ochrony środowiska. Już teraz Grupa udziela miejscowej społeczności znacznego wsparcia w zakresie edukacji i zatrudnienia oraz w sferze sztuki, sportu i realizacji wartości humanitarnych.
 
“Działalność deweloperska to więcej niż stawianie budynków - to tworzenie otoczenia dla przyszłych pokoleń, a to wymaga najwyższej staranności”
Stein Christian Knutsen, CEO

Wybrane inwestycje Mielno Holding – Firmus Group w Polsce

Luksusowy apartemntowiec Dune zlokalizowany przy samej plaży w Mielnie, w otoczeniu wydm i sosen. Inwestycja to zarówno średniego metrażu apartamenty, jak i duże penthousy. Całość prestiżowo wykończona, z wszelkimi udogonieniami m.in. dwa baseny zewnętrzne. Projekt obecnie jest w fazie budowy. Zostanie oddany jesienią 2012 r.

Rezydencja Park – kameralne apartamentowce zlokalizowane przy jednym z głównych deptaków Mielna ul. Orła Białego. Pierwszy budynek został już oddany do użytku i w całości sprzedany. Budowa oraz sprzedaż II etapu właśnie się rozpoczęła. Oddanie w pełni wyposażonych apartamentów z II fazy –jesień 2012 r.

Tarasy – apartamentowiec zrealizowany w samym centrum Mielna. Jego oddanie w 2007 r. przyczyniło się do uporządkowania przestrzeni kurortu. Nowoczesna bryła budynku gustownie łączy na swej elewacji elementy drewniane, kamienne i szklane.W budynku znajduje się 14  luksusowych apartamentów, a na dole elegancka kawiarnia, biura i sklep.

Beach City – największy plan inwestycyjny na polskim wybrzeżu, w ramach którego na 36 ha nieruchomości z 2,5 km dostępem do plaży znajdą się apartamentowce, hotele, lokale handlowe i usługowe, restauracje oraz port jachtowy. Szacunkowy koszt inwestycji 500 mln euro.

Orion – budynek apartamentowy zlokalizowany ok. 300 m od morza i 50 m od jeziora Jamno, w bezpośrednim sąsiedztwie przystani jachtowej.

100 ha kompleks na terenach położonych przy południowej części jeziora Jamno. W sąsiedniej gminie Będzino powstanie m.in. pole golfowe, Resort Hotel oraz inwestycje z rynku rezydencji.


Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

Mielno informacje budowlane Dune Apartamenty apartamenty

Zobacz także...

Dobra hurtownia na wagę złota, czyli dlaczego kontakt ze specjalistą ma kluczowe znaczenie?

2016-12-06

Dobra hurtownia na wagę złota, czyli dlaczego kontakt ze specjalistą ma kluczowe znaczenie?

W dobie sprzedaży internetowej mogłoby się wydawać, że sprzedaż tradycyjna odchodzi w zapomnienie – zwłaszcza w kontekście wygody, szybkości realizacji zamówienia czy ogólnego trendu przenoszenia wszelkiej aktywności w sferę on-line. Jednak aktualna sytuacja hurtowni budowlanych wskazuje na coś zupełnie innego. Dlaczego klienci wolą zakupy w sklepach stacjonarnych? więcej...

Apartament dla wymagających

2016-06-01

Apartament dla wymagających

Nowoczesna architektura, przestronne pomieszczenia, funkcjonalny podział przestrzeni, a do tego duże okna, zielone tarasy i swoboda aranżacji – dwupoziomowy apartament. Któż nie chciałby w nim zamieszkać? więcej...

Polak buduje dom tradycyjnie – Raport o budowie domów w 2015 roku

2016-04-19

Polak buduje dom tradycyjnie – Raport o budowie domów w 2015 roku

Średni, murowany dom na wsi, za mniej niż pół miliona, zbudowany na kredyt, jako spełnienie marzeń. Taki jest statystyczny polski dom, według Oferteo.pl. Badania portalu podsumowujące rok 2015 pokazują, że większość trendów trzyma się mocno od lat, a nowinki są jeszcze mało popularne. więcej...

Energooszczędność i styl – jak to połączyć?

2016-02-03

Energooszczędność i styl – jak to połączyć?

Standardy budownictwa energooszczędnego dyktowane normami prawa unijnego i polskiego w dużym stopniu determinują założenia projektowe, a w konsekwencji wygląd inwestycji. Wbrew obiegowym opiniom forma jednorodzinnego domu niskoenergetycznego nie musi odbiegać od tradycyjnych modeli. Jak zatem może wyglądać energooszczędny dom przyszłości? więcej...

Nowelizacja ustawy o wyrobach budowlanych już weszła w życie

2016-02-02

Nowelizacja ustawy o wyrobach budowlanych już weszła w życie

Od 1 stycznia br. funkcjonują zapisy nowelizacji ustawy o wyrobach budowlanych. Wprowadza ona m.in. nowe zasady oceny technicznej i publikowanie wyników kontroli wyrobów przez GUNB. Jak nowe przepisy wpłyną na branżę? więcej...