Dotknij morza z apartamentu Dune – teraz to możliwe

Pomysł na majowy weekend!

Dune – położony najbliżej Morza Bałtyckiego apartamentowiec w Polsce – zostanie po raz pierwszy udostępniony do szerokiego zwiedzania. Inwestor umożliwi to zarówno dotychczasowym nabywcom, jak i wszystkim zainteresowanym w długi weekend majowy, podczas Dni Otwartych. To jedyna okazja, aby od wewnątrz zobaczyć swój wymarzony apartament i to jak piękny widok na panoramę Bałtyku, zobaczymy z okien po wprowadzeniu się. Jest to także okazja do zaplanowania długiego weekendu nad polskim Wybrzeżem.

Prestiżowy apartamentowiec Dune powstaje w Mielnie, kilka kroków od plaży. Jego część rekreacyjna, z basenami i całoroczną kawiarnią, płynnie łączy się z promenadą nadmorską, z której schodzimy już prosto na plażę. Budowa Dune jest już na tak zaawansowanym etapie, że można podziwiać widoki. – Bezcenny krajobraz polskiego wybrzeża, Morze Bałtyckie u stóp, to coś czego nie znajdziemy w żadnym innym miejscu. Wybierając to miejsce na naszą inwestycję wiedzieliśmy, że nic tak nie przyciąga, jak zapierający dech w piersiach widok z okna. Widać to po wynikach sprzedaży Dune, która sięga już przeszło 50 proc. – opowiada Cezary Kulesza, kierownik działu sprzedaży i marketingu w firmie Mielno Holding – Firmus Group.

Dotknij morza z apartamentu
Budowa Dune jest jeszcze na etapie stanu surowego, jednak apartamentowiec wygląda już bardzo okazale. Wyłaniające się kształty budynku pozwalają wyobrazić sobie efekt końcowy, a w nim swój apartament z niezakłóconym widokiem na morze. Będzie to łatwiejsze, gdy wejdziemy na budowę i z gotowego już trzeciego piętra spojrzymy na morze i plażę. Inwestor, firma Mielno Holding – Firmus Group umożliwi to swoim klientom oraz wszystkim zainteresowanym już w długi weekend majowy.

W dniach od 1 do 3 maja, biuro sprzedaży apartamentowca Dune organizuje specjalne Dni Otwarte. Będzie to jedyna możliwość wejścia do swojego apartamentu, przed oddaniem inwestycji do użytku. Dodatkowo w biurze sprzedaży, na wszystkich chcących zobaczyć Dune z bliska, czekać będą przedstawiciele dewelopera, a także eksperci i dedykowani doradcy z Noble Bank, którzy odpowiedzą na pytania związane z możliwością uzyskania finansowania na zakup inwestycji. – Specjalnie dla naszych klientów, a także innych osób, które są zainteresowane apartamentami w Dune postanowiliśmy zorganizować Dni Otwarte. Nasi eksperci oraz specjaliści z Noble Bank przyjmą gości nawet w dni świąteczne. Wiele osób spacerujących po plaży pyta czy można wejść i spojrzeć na morze z góry, teraz będzie to możliwe – mówi Cezary Kulesza.

Tegoroczna Majówka jest szczególnie atrakcyjnym czasem do zaplanowania długiego wypoczynku. Sezon urlopowy rozpoczyna się już z końcem kwietnia – majowe świąteczne dni przeplatają się z roboczymi, dlatego też warto wyjechać na dłużej nad Morze Bałtyckie. Biorąc tylko 3 dni urlopu, będziemy mogli odpoczywać ponad tydzień. Będzie to doskonała okazja do obejrzenia apartamentowca Dune.

Apartamentowiec Dune to najbardziej prestiżowy i zlokalizowany w wyjątkowym miejscu budynek. Wszystkie apartamenty będą wykończone pod klucz i wyposażone w materiały wysokiej klasy, łącznie ze sprzętem AGD. W Dune dostępne są jeszcze apartamenty z dwiema bądź trzema sypialniami, a także typowe studia. Na najwyższym, piątym piętrze, znajdzie się jedynie sześć penthousów. Będą to najbardziej ekskluzywne lokale o największych powierzchniach – przekraczających 100 m kw. Budowa Dune zakończy się jesienią 2012 r. Generalnym wykonawcą apartamentowca jest firma Budimex S.A. Koszt inwestycji to 52 mln zł.

Informacje o inwestorze:
Mielno Holding – Firmus Group jest grupą spółek działających w sektorze dewelopersko- inwestycyjnym z udziałem kapitału norweskiego. Od 2000 r. firmy zrzeszone w Grupie nabyły i przystosowały do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i usługowego ponad 400.000 mkw. gruntu graniczącego z plażą, którego potencjał deweloperski i szacowana wartość przekracza 1 mld euro. Posiadane przez Mielno Holding – Firmus Group nieruchomości gruntowe to jedne z największych prywatnych własności zlokalizowanych przy samej plaży wzdłuż całej linii polskiego wybrzeża.

Mielno Holding – Firmus posiada również znaczne ilości nieruchomości gruntowych w mieście Koszalinie oraz gminie Będzino, które przeznaczone będą pod realizację obiektów mieszkaniowych, usługowych, hoteli, infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, a także bogatej oferty obiektów sportowych i rekreacyjnych, w tym autorskiego projektu 18- dołkowego pola golfowego. Planowane projekty w Koszalinie i Będzinie obejmują ponad 500.000 mkw. nieruchomości zabudowanych.
 
Grupie udało się już ukończyć i sprzedać kilka zrealizowanych pod klucz obiektów mieszkaniowych w Mielnie oraz zaprojektowany pod klucz zakład produkcyjny w Strefie Ekonomicznej Koszalin. Obecnie w budowie są dwa dodatkowe projekty Grupy w Mielnie, kilka pozostałych czeka na rozpoczęcie realizacji.
Grupa dysponuje od 2000 r. własną, lokalną strukturą administracyjną, obejmującą działalność projektantów i architektów, zarządzanie projektami, finanse, sprzedaż i marketing, nie licząc zarządzania ogólnego. Wiele krajowych i międzynarodowych firm świadczy Grupie swoje usługi, uczestnicząc w rozbudowie portfela należących do Grupy projektów.

Strategia rozwoju Mielno Holding – Firmus Group zakłada ścisłą współpracę z przedstawicielami miejscowych władz i lokalną społecznością oraz przestrzeganie zasad ochrony środowiska. Już teraz Grupa udziela miejscowej społeczności znacznego wsparcia w zakresie edukacji i zatrudnienia oraz w sferze sztuki, sportu i realizacji wartości humanitarnych.
 
“Działalność deweloperska to więcej niż stawianie budynków – to tworzenie otoczenia dla przyszłych pokoleń, a to wymaga najwyższej staranności”
Stein Christian Knutsen, CEO

Wybrane inwestycje Mielno Holding – Firmus Group w Polsce

Luksusowy apartemntowiec Dune zlokalizowany przy samej plaży w Mielnie, w otoczeniu wydm i sosen. Inwestycja to zarówno średniego metrażu apartamenty, jak i duże penthousy. Całość prestiżowo wykończona, z wszelkimi udogonieniami m.in. dwa baseny zewnętrzne. Projekt obecnie jest w fazie budowy. Zostanie oddany jesienią 2012 r.

Rezydencja Park – kameralne apartamentowce zlokalizowane przy jednym z głównych deptaków Mielna ul. Orła Białego. Pierwszy budynek został już oddany do użytku i w całości sprzedany. Budowa oraz sprzedaż II etapu właśnie się rozpoczęła. Oddanie w pełni wyposażonych apartamentów z II fazy –jesień 2012 r.

Tarasy – apartamentowiec zrealizowany w samym centrum Mielna. Jego oddanie w 2007 r. przyczyniło się do uporządkowania przestrzeni kurortu. Nowoczesna bryła budynku gustownie łączy na swej elewacji elementy drewniane, kamienne i szklane.W budynku znajduje się 14  luksusowych apartamentów, a na dole elegancka kawiarnia, biura i sklep.

Beach City – największy plan inwestycyjny na polskim wybrzeżu, w ramach którego na 36 ha nieruchomości z 2,5 km dostępem do plaży znajdą się apartamentowce, hotele, lokale handlowe i usługowe, restauracje oraz port jachtowy. Szacunkowy koszt inwestycji 500 mln euro.

Orion – budynek apartamentowy zlokalizowany ok. 300 m od morza i 50 m od jeziora Jamno, w bezpośrednim sąsiedztwie przystani jachtowej.

100 ha kompleks na terenach położonych przy południowej części jeziora Jamno. W sąsiedniej gminie Będzino powstanie m.in. pole golfowe, Resort Hotel oraz inwestycje z rynku rezydencji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *