budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Zmiana terminu targów INFRASTRUKTURA 2011

2011-03-03

Tegoroczna IX edycja Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA 2011 odbędzie się w dniach 15-17 listopada. Na targach zaprezentują się firmy ze wszystkich obszarów infrastruktury drogowej, w tym również z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także firmy posiadające oferty w zakresie budowy i modernizacji infrastruktury miejskiej. Wydarzenie będzie okazją do spotkania z przedstawicielami władz i instytucji rządowych oraz samorządowych. Ponadto imprezie będzie towarzyszył bogaty program merytoryczny, liczne konferencje, warsztaty i seminaria poświęcone aktualnym zagadnieniom branży. Targi INFRASTRUKTURA odbędą się w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

- Targi INFRASTRUKTURA są miejscem, w którym przedstawiciele firm działających w branży spotykają się z odbiorcami publicznymi i prywatnymi. Obecność osób z rządu i samorządów jest niezmiernie ważna dla uczestników tego branżowego wydarzenia, gdyż należą oni do największych odbiorców usług infrastrukturalnych w Polsce. Właśnie podczas naszych targów biznes ma możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć i oferowanych rozwiązań, jak również bezpośredniej rozmowy o aktualnie realizowanych i planowanych inwestycjach państwowych i lokalnych. Zdecydowaliśmy się zatem na przesunięcie terminu targów INFRASTRUKTURA na połowę listopada, żeby nie kolidował z terminem tegorocznych wyborów parlamentarnych i pozwolił przedstawicielom władz bez przeszkód uczestniczyć w tym ważnym dla całej branży wydarzeniu - mówi Urszula Potęga, prezes MT Targi, organizatora targów INFRASTRUKTURA.

 

Oferta targów

W trakcie targów kompleksowe oferty zaprezentują firmy wykonawcze i usługowe, producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń budowlanych, kruszyw czy surowców wykorzystywanych do budowy dróg i autostrad. Wśród wystawców znajdą się również dostawcy rozwiązań, technologii i osprzętu z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania ruchem drogowym w tym oznakowania pionowego i poziomego. Zwiedzający będą mieli również okazję zapoznać się z propozycjami projektantów, firm zajmujących się architekturą zieleni, jak również wyposażeniem obiektów użyteczności publicznej. Zaprezentowana będzie też oferta dotycząca budowy i modernizacji obiektów sportowych, dworców kolejowych, portów lotniczych i morskich.

 

Branżowi zwiedzający

Targi INFRASTRUKTURA są ściśle branżowym spotkaniem, które pozwala nawiązywać kontakty biznesowe i wyszukać odpowiednich partnerów do współpracy. Wśród zwiedzających targi znajdują się zarówno osoby reprezentujące władze i instytucje rządowe i samorządowe odpowiadające za projekty realizowane w zakresie infrastruktury miejskiej i drogowej, jak również firmy i inwestorzy prywatni angażujący się w inwestycje infrastrukturalne. Na wydarzenie przyjeżdżają również osoby, które prowadzą lub są na etapie planowania budowy lub modernizacji infrastruktury drogowej czy miejskiej. Trzy dni targów pozwalają poznać aktualną ofertę w zakresie rozwiązań stosowanych w branży, a także nawiązać kontakty z partnerami realizującymi inwestycje infrastrukturalne.

Uczestnictwo w targach jest bezpłatne, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji o targach INFRASTRUKTURA 2011 na stronie www.infrastruktura.info.

***

Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA są organizowane we współpracy z instytucjami rządowymi i samorządowymi oraz czołowymi organizacjami branżowymi.  Targi Infrastruktura gromadzą zarządców dróg miejskich, powiatowych, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz inwestorów branżowych z Polski i zagranicy, reprezentantów firm wykonawczych, projektowych i konsultingowych oraz przedstawicieli instytutów badawczych i uczelni. Targi Infrastruktura stanowią platformę do poznania rozwiązań stosowanych w budowie i modernizacji obiektów infrastrukturalnych oraz do nawiązania bezpośrednich kontaktów z podmiotami oferującymi produkty i usługi w tym zakresie.

Tradycje targów INFRASTRUKTURA sięgają 1995 r. Do 2002 r. były organizowane przez MT Polska pod nazwą Roads and Traffic Poland, a w kolejnych latach odbywały się już jako Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA. Od 2009 roku organizowane są w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C w Warszawie przez należącą do Grupy MT Polska spółkę MT Targi.

MT Targi są największym operatorem targowym w Warszawie i jednym z czołowych organizatorów imprez wystawienniczych w Polsce. Spółka należy do Grupy MT Polska i odpowiada za kompleksową obsługę i przygotowanie imprez targowych. Organizuje również najważniejsze wydarzenia targowe w Polsce dla różnych branż, m. in. EuroLab, EuroGastro, Lato, TT Warsaw, Event, WorldHotel i in.

źródło: PR

Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

targi budowlane MT Polska mieszkania materiały budowlane infrastruktura domy

Zobacz także...

Jak skutecznie promować mieszkania

2017-06-05

Jak skutecznie promować mieszkania

Jaką formę komunikacji marketingowej deweloperzy uważają za najbardziej efektywną? Jakie działania reklamowe przynoszą najlepszy skutek w przypadku sprzedaży mieszkań? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl więcej...

Kobieta kontra remont

2017-04-27

Kobieta kontra remont

Kolory ścian przytłaczają, zarysowana podłoga przypomina o konieczności wymiany, a przypadkowe meble utrudniają poruszanie się po sypialni? Bez obaw – remont mieszkania to dla kobiet robótki ręczne XXI wieku. Wystarczy pomysł, cierpliwość i trochę wolnego czasu. więcej...

Przygotowanie działki pod budowę domu – najważniejsze formalności

2017-03-20

Przygotowanie działki pod budowę domu – najważniejsze formalności

Po zakupie działki budowlanej można przystąpić do planowania wszystkich prac, dzięki którym powstanie dom. Warto wiedzieć wcześniej, jak krok po kroku wygląda przygotowywanie działki pod budowę oraz o czym pamiętać przy zlecaniu kolejnych prac. więcej...

Gdzie po mieszkanie pod wynajem

2017-02-08

Gdzie po mieszkanie pod wynajem

Co deweloperzy mają do zaoferowania osobom inwestującym w mieszkania na wynajem? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl więcej...

Okna najcieplejsze z ciepłych

2017-01-20

Okna najcieplejsze z ciepłych

Kiedy za oknami panuje zimowa aura, a słupek rtęci na termometrze wciąż spada, warto zadbać o to, by w naszych domach i mieszkaniach panowała temperatura optymalna. Najskuteczniejszą receptą na ograniczenie strat ciepła i minimalizację wydatków na ogrzewanie jest montaż ciepłych okien. Właśnie takie oferuje firma MS więcej niż OKNA. Oto jej dwie najcieplejsze propozycje. więcej...