budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Podsumowanie Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu

2012-09-12

Targi Mieszkań i Domów, które odbyły się w miniony weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich, przyciągnęły tysiące zwiedzających. Podczas dwóch dni targowych swoje oferty przedstawiło ponad 120 wystawców. Większość z nich to deweloperzy.

Poza możliwością zapoznania się z ofertą, uczestnicy targów mogli skorzystać z porad, analiz poznańskiego rynku, przejrzeć aktualne oferty kredytów hipotecznych oraz wykorzystać zniżki znajdujące się w Przewodniku Targowym, dostępnym przy wejściu na targi. Dodatkowo każdy chętny otrzymał album inwestycji mieszkaniowych z opisanymi szczegółowo dostępnymi ofertami.
      Zwiedzający zainteresowali byli, zarówno mieszkaniami w centrum Poznania, jak również większymi nieruchomościami znajdującymi są na obrzeżach lub w okolicach miasta. Nietypową propozycję przedstawiła spółka Linea, budująca domy w podpoznańskiej Dąbrówce.
- Każda osoba, która odwiedziła nas w miniony weekend i wpisała się na tzw. „listę rabatową” otrzyma 10.000 złotych rabatu na dowolny dom lub mieszkanie z naszej oferty – mówi Adam Wędrychowicz, ze spółki LINEA.  Promocja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, na listę wpisało się kilkadziesiąt osób – dodaje Wędrychowicz.
      Linea zaprezentowała „Osadę Leśną” oraz najnowszą inwestycję „Dąbrówka – Leśna Polana”. Jest to kompleks mieszkalny, który składa się głównie z domów jednorodzinnych, szeregowych o powierzchniach od 81 do 105 metrów kw., ale również z mieszkań, których wielkość wynosi od 72-76 metrów kw. Do każdego domu przynależy ogródek oraz garaż lub miejsce parkingowe. Wielu deweloperów przedstawiło ofertę gotowych mieszkań.
      - Wielu klientów nie chce, bądź nie może czekać kilkanaście miesięcy aż inwestycja zostanie zrealizowana, dlatego poszukują mieszkań już gotowych. W swojej ofercie mam jeszcze mieszkania w budynkach, które dopiero co uzyskały pozwolenie na użytkowanie. To doskonała oferta skierowana do osób, które chcą się wprowadzić od zaraz – mówi Beata Borkowska, specjalista do spraw sprzedaży UWI Inwestycje S.A. Deweloper zaprezentował ofertą mieszkań w inwestycji Batory II na Piątkowie, w której dostępne są lokale o powierzchni od 24 do 108 mkw (w opcji łączonej). Mieszkanie w tej lokalizacji można nabyć w cenie od 6.000 zł brutto mkw.
      Na Targach zaprezentowała się także firma Skaland. Deweloper zaproponował domy w zabudowie szeregowej w inwestycji Nowe Koninko. Segment w tej lokalizacji można nabyć już za 399.900 zł brutto z działką, a w standardzie jest m.in. przyłącze do kominka, drewniany taras, wiata garażowa, duże okna typu patio z przesuwnymi drzwiami i roletami zewnętrznymi w każdym pomieszczeniu.
      Obecność na targach jest jednym z najstarszych i jak się okazuje całkiem skutecznych sposobów do zapoznania się z ofertą danego rynku. To również doskonała okazja do osobistego dialogu z przedstawicielami spółek i klientami.

Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

informacje Poznań targi targi budowlane Targi Mieszkań i Domów

Zobacz także...

Schöck zaprasza na targi BAU 2017!

2016-12-13

Schöck zaprasza na targi BAU 2017!

Od 16 do 21 stycznia 2017 w Monachium odbywać się będą targi BAU – największa światowa impreza targowa z branży architektury, materiałów i systemów budowlanych. Odwiedzający targi będą mieli okazje spotkać się z przedstawicielami firmy Schöck, która po raz kolejny zaprezentuje swoje rozwiązania. więcej...

Warsaw Build 2016 – bogaty program spotkań branży budowlanej!

2016-10-13

Warsaw Build 2016 – bogaty program spotkań branży budowlanej!

IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2016, odbędą się w dniach 16-18 listopada w EXPO XXI Warszawa. W programie spotkania eksperckie, dyskusje i konferencje, poświęcone m.in. ekologicznym trendom w budownictwie i najnowszym technologiom projektowym. więcej...

Program targów China Homelife Show 2016

2016-05-24

Program targów China Homelife Show 2016

CHINA HOMELIFE SHOW CHINA MACHINEX Termin: 07-09.06.2016 r. Godziny otwarcia targów: w dniach 07-08.06. br. od godz. 10.00 do 17.00 w dniu 09.06.br. od godz. 10.00 do 15.00 więcej...

Międzynarodowe Targi Aqua-Therm Warsaw po raz drugi w Polsce

2016-02-24

Międzynarodowe Targi Aqua-Therm Warsaw po raz drugi w Polsce

Już po raz drugi odbędą się w Polsce Międzynarodowe Targi Aqua-Therm Warsaw. Wydarzenie jest kontynuacją światowych spotkań profesjonalistów branży HVAC, instalacji sanitarnych i basenów, które zadebiutowały w Warszawie ubiegłej jesieni. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 16 do 18 listopada 2016 r. w Warszawskim Centrum Expo XXI. więcej...

Potarguj się o mieszkanie na MTP

2016-02-11

Potarguj się o mieszkanie na MTP

Dla poszukujących mieszkaniowych okazji, zbliżający się weekend będzie nie lada gratką. 13 i 14 lutego w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Warto w ten weekend rozejrzeć się za wymarzonym M, bo wystawcy przygotowali specjalne oferty. więcej...