Wytarguj mieszkanie i WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ

24 i 25 września 2011 roku w Hali Targi w Krakowie redNet Media zaprezentuje nowe oblicze targów znanych do tej pory pod nazwą Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl. Oficjalnie zaprezentowane zostanie nowe logo i nazwa targów. Na ten specjalny targowy weekend przygotowywane są nowe atrakcje oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego „M”. Prawdziwym hitem tego sezonu będzie Konkurs Targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”.

– Sezon jesienny z Targami redNet obfituje w atrakcje – mówi Magdalena Serwatko, prezes redNet Media. – Specjalnie dla odwiedzających targi przygotowujemy wiele działań ułatwiających im zakup mieszkania czy domu, udoskonalamy sprawdzone już elementy organizowanych przez nas targów i poszerzamy je o nowe.

Wśród nowości wymienić należy m.in. Galerię „Dzielnicowo”, w której znajdą się – pogrupowane dzielnicami – wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów, dzięki której odwiedzający targi szybciej dotrą na stoiska prezentujące ofertę znajdującą się w kręgu ich zainteresowań i Galerię Gotowych Mieszkań i Domów – gdzie prezentowane będą nieruchomości dostępne od zaraz.

Główną atrakcją jesiennych Targów redNet dedykowanych rynkowi nieruchomości będzie konkurs „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”.

– Jeśli planujecie Państwo zakup mieszkania albo już je kupiliście i zastanawiacie się nad jego wykończeniem, obowiązkowo przyjdźcie na nasze targi – mówi prezes Serwatko. – Na Targach redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE dowiecie się jak zaaranżować swoje M, by mieszkać modnie i wygodnie. Będziecie również mieli szansę wygrać wykończenie pod klucz i zaoszczędzić nawet 60 tys. zł! Przyjdźcie  na stoisko konkursowe, wymyślcie nazwę dla nieistniejącego jeszcze osiedla, wpiszcie ją w otrzymany kupon i wygrajcie nagrodę główną – wykończenie w Pakiecie Silver – od redNet Dom i redNet Media.

Na Targach redNet będzie można wygrać nagrody w przygotowanych przez organizatora konkursach, ale przede wszystkim uzyskać pomoc w wyborze optymalnej oferty: wymarzonego mieszkania lub domu i taniego kredytu.

– Nasze targi oferują szereg narzędzi ułatwiających wybór nowego lokum – mówi prezes Serwatko. – Na bezpłatnych warsztatach „7 kroków do własnego M” specjaliści omawiają wszystkie etapy związane z zakupem i urządzeniem mieszkania i domu. Na stoisku Targowego Kredytu Mieszkaniowego można uzyskać wsparcie w zakresie finansowania nowego lokum, a w Centrum Informacji Targowej otrzymać plan stoisk z listą wystawców, dzięki któremu łatwiej się poruszać po terenach targowych oraz obszerny Katalog Mieszkaniowy, zawierający systematycznie i szczegółowo przedstawione inwestycje realizowane w Małopolsce. Na Targach redNet można też kupić nieruchomość w specjalnie przygotowanej na to wydarzenie cenie, niespotykanej w biurach sprzedaży.

Specjalnie na targi wystawcy przygotowują promocje i rabaty:

Tętnowski Development Sp. z o.o.

stoisko nr 26

Oferuje dla każdego klienta, który zakupi lokal mieszkalny w każdej dostępnej w sprzedaży inwestycji, w terminie do 15 października 2011 r. wyposażenie kuchni gratis.

Przedsiębiorstwo Budowlane START Sp.J.

stoisko nr 71

Przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje cenowe dla poszczególnych inwestycji mieszkaniowych:

1. Kapelnka/Brożka przy ul. Lipińskiego 5A – inwestycja zrealizowana

– promocja na wszystkie mieszkania – upust od 300 zł/mkw. do 500 zł/mkw.

– dodatkowa promocja na wszystkie mieszkania – upust 100 zł/mkw. dla klientów, którzy odbiorą specjalny kupon rabatowy podczas targów

2. Pszenna  5 przy ul. Pszennej 5 – inwestycja zrealizowana

– promocja na wszystkie mieszkania – upust  100 zł/mkw. dla klientów, którzy odbiorą specjalny kupon rabatowy podczas targów

3. Osiedle Słoneczne Wzgórze przy ul. Włoskiej 6A – inwestycja zrealizowana

– promocja na wszystkie mieszkania – upust  100 zł/mkw. dla klientów, którzy odbiorą specjalny kupon rabatowy podczas targów

4. Osiedle Słoneczne Wzgórze przy ul. Włoskiej 6B – inwestycja zrealizowana

– promocja na wybrane mieszkania – upust  100 zł/mkw.

– dodatkowa promocja na wszystkie mieszkania – upust  100 zł/mkw. dla klientów, którzy odbiorą specjalny kupon rabatowy podczas targów nieruchomości

5.  Apartamenty Pasternik przy ul. Na Polach 11A – termin realizacji 31.12.2011

– promocja na wybrane mieszkania – upust 150 zł/mkw.

A1 Nieruchomości

stoisko nr 73

Każdy, kto zakupi nowe mieszkanie lub dom z oferty A1 Nieruchomości nie zapłaci prowizji, a ponadto otrzyma:
– bezpłatne doradztwo i pomoc w całym procesie zakupu nieruchomości

– bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

– rabat w wysokości 19,25% na zakupy w Centrum Płytek i Wyposażenia Łazienek BOZ 2

METROPOLIS INVEST SP. Z O.O.

stoisko Nr  72

Dla klientów, którzy zgłoszą się do biura Metropolis do 30 października br. z folderem osiedla  „Lawenda Park II”, otrzymanym na targach, zyskają:

– prace podwyższające standard domku o wartości 11-13 tys. zł gratis

– miejsce postojowe gratis!

Domowy.pl

stoisko nr A1

Myślisz o budowie domu jednorodzinnego, ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Może zamiast kupować, wolisz go wygrać?  A może już masz dom albo mieszkanie i nie bardzo wiesz jak je zaaranżować? Przyjdź na targi redNet i dowiedz się jak to zrobić, a przy okazji wygraj projekt domu lub aranżacji wnętrza. Na jedną lub drugą nagrodę będziesz miał szansę, jeśli tylko odpowiesz na jedno pytanie znajdujące się na kuponie, który otrzymasz w kasie wraz z biletem i oddasz go na stoisku Domowy.pl  – od projektu po dom.

HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. zo.o.

Stoisko nr 11

Organizuje podczas trwania targów dni otwarte inwestycji „Pod Wiązami”. Osoby, które odwiedzą mieszkania przy ulicy Sołtysowskiej 11, będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanej promocji. Za każdy metr kwadratowy zakupionego mieszkania deweloper przekaże 100 zł na zakupy w Centrum płytek i wyposażenia łazienek BOZ 2.  Atrakcje dodatkowe: prezentacja inwestycji i lokali mieszkalnych, prezentacja asortymentu Partnera Dni Otwartych – firmy BOZ 2, bezpłatny poradnik „
„Bezpieczny zakup nieruchomości” oraz słodki poczęstunek.

Poszukujący źródeł finansowania swojego nowego „M” będą mieli w czym wybierać. Na targach
w Hali Targi w Krakowie pojawią się czołowe banki. Nie zabraknie także stoiska Targowego Kredytu Mieszkaniowego, na którym doradcy z Domu Kredytowego NOTUS oferować będą niespotykany poza targami produkt bankowy – kredyt przyznawany na preferencyjnych warunkach, dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego poszukującego finansowania nieruchomości. Aby skorzystać z tej unikalnej oferty należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego, zarejestrować i podjąć rozmowy z doradcą.

– Tylko na targach będzie można skorzystać z tej promocji kredytowej – podkreśla prezes redNet Media. – Jeśli zatem planują Państwo zakup mieszkania, domu lub działki – zapraszam po najlepszy dostępny na rynku kredyt.

Niekwestionowaną atrakcją Targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze w Krakowie będzie Modelowe Mieszkanie. Po wiosennym sukcesie po raz drugi w historii targów na terenie hali wystawienniczej zostanie ulokowane mieszkanie w skali 1:1. Będzie ono całkowicie wyposażone – „gotowe do zamieszkania”. W ten innowacyjny, interaktywny sposób zostanie zaprezentowana najnowsza inwestycja firmy Super Krak – Apartamenty Kaskada.  Modelowe „M” oparte jest na rzucie apartamentu o metrażu ok. 50 m kw., które stanowią największą część oferty inwestycji Apartamenty Kaskada. Każdy z gości będzie mógł nie tylko zobaczyć jak wygląda takie mieszkanie, ale również wejść do niego, dotknąć mebli, usiąść na kanapie i zacząć planować zakup własnego podobnego „M”.

Wybór mieszkania to zazwyczaj decyzja rodzinna, dlatego na naszych imprezach często gościmy rodziców z dziećmi. Organizując targi myślimy również o najmłodszych, których tym razem zapraszamy do fantastycznej Krainy Atrakcji Targów Przedszkolaka i Targów Niemowlaka(te imprezy odbywają się na sąsiedniej hali) , na którą złożą się: wielki dmuchańcowy plac zabaw, targowe studio radiowe, strefa gier, relaks na gigantycznych pufach, sztuczki magiczki i zabawy z klaunami, teatrzyk rodzinny – interaktywne przedstawienia dla małych i dużych, malowanie buziek, zabawy z chustą i bańki mydlane, muzyczne zajęcia ogólnorozwojowe, kąciki tematyczne: kulinarny, artystyczny, stylizacji i foto, mini kino i wiele innych.

Partner Targów: Super Krak S.A. Patronat Honorowy nad targami sprawują: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk oraz Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Po więcej informacji i bezpłatny e-bilet zapraszamy na naszą stronę internetową www. targirednet.pl.  Przypominamy również, że dla odwiedzających targi  przygotowaliśmy bezpłatne publikacje: Katalog Mieszkaniowy i Atlas Inwestycji Wakacyjnych. Będą czekały na Państwa w Centrum Informacji Targowej tuż przy wejściu na tereny wystawiennicze.

Autor: Katarzyna Mejer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *