Zdobione pojemniki Plast – Box SA na karmę dla ptaków

Plast – Box SA zaopatruje producentów karm dla ptaków w opakowania od wielu lat. Do tej pory były to wiadra albo pozbawione zdobień, albo zdobione nadrukiem offsetowym. Przełomem w dotychczasowym portfelu zamówień dla tej branży stało się nawiązanie współpracy z niemiecką firmą Welzhofer. Słupska spółka tym razem przygotowała 20 000 prostokątnych wiaderek o pojemności 5l zdobionych trzema wariantami etykiet IML.  

Plast – Box SA na przestrzeni ostatnich lat zrealizował liczne zamówienia dla branży zoologicznej. Producenci z tego sektora chętnie decydują się – na wybór wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych. Gwarantowana szczelność wiaderek słupskiej spółki, bezpieczeństwo podczas transportu oraz niższe koszty produkcji sprawiają, że opakowania Plast – Box SA są  bezkonkurencyjne na tle foliowych lub szklanych pojemników, w których czasami występuje karma dla ptaków.

 Z roku na rok słupska spółka stara się podnosić poprzeczkę, angażując się w nowe projekty, które pozwalają udoskonalać dotychczasowy asortyment. Takim wyzwaniem z pewnością było rozpoczęcie współpracy z firmą Welzhofer.

„Podpisanie kontraktu poprzedziło bezpośrednie spotkanie z klientem w maju br. podczas odbywających się w Norymberdze największych w Europie targów artykułów zwierzęcych „InterZoo”. Firma Welzhofer poszukiwała rzetelnego producenta, którego wysokiej jakości opakowania oraz innowacyjne podejście do samego procesu produkcji umożliwiłyby stworzenie dedykowanych produktów. Plast – Box SA sprostał tym oczekiwaniom. Dzięki temu zostaliśmy zaproszeni do współpracy i w efekcie wystartowaliśmy z produkcją 5l prostokątnych opakowań przygotowanych, w zależności od rodzaju karmy, z trzema wariantami graficznymi etykiet. Gotowe pojemniki opuściły naszą fabrykę pod koniec września br., skąd trafiły do firmy zajmującej się konfekcjonowaniem produktu, a następnie jego dystrybucją na terenie Niemiec. Wierzymy, że te 20 000 opakowań dla znanego brandu jest doskonałą referencją nie tylko na miejscowym rynku. Liczymy, że przyczyni się to do dalszego rozwoju współpracy z branżą zoologiczną” – mówi Artur R.  Skonieczny, Dyrektor Sprzedaży Eksportowej Plast- Box SA.

Szeroka i wyspecjalizowana oferta słupskiej spółki sprawia, że jest ona chętnie wybierana jako rzetelny partner handlowy przez reprezentujące różne dziedziny gospodarki firmy na rynku polskim i zagranicznym. Poszerzenie dotychczasowego portfela klientów o niemiecką markę Welzhofer jest tego najlepszym dowodem.  

www.plast-box.com
………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Plastikowe pojemniki i wiadra, znajdujące się w bieżącym zakresie produkcji odzwierciedlają blisko 30-letnie doświadczenia ich wytwórcy oraz reprezentują najlepsze osiągnięcia technologiczne branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
W swojej historii Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. przeszło liczne transformacje. Zmiana siedzib i formy prawnej, liczne inwestycje, ukierunkowane na zwiększanie potencjału produkcyjnego i rozszerzenie palety ofertowej sprawiły, że z małej firmy prywatnej, założonej w roku 1983 powstała firma, zatrudniająca w Słupsku ok 190 osób i będąca jednym z liderów w branży na rynku krajowym, równolegle dynamicznie rozwijająca własną strategię eksportową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *