Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl – 26-27 marca 2011 r. – Gdynia

Serdecznie zapraszamy na

Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl,

które odbędą się 26 i 27 marca 2011

w Hali Sportowo-Widowiskowej GDYNIA

 

Kilkaset lokali mieszkalnych z Gdyni i Małego Trójmiasta Kaszubskiego (Wejherowo, Reda, Rumia), setki inwestycji – mieszkania, domy, apartamenty. Deweloperzy, banki, agencje nieruchomości, specjalna oferta kredytowa – Targowy Kredyt Mieszkaniowy, programy targowe przygotowane przez organizatora ułatwiające zakup własnego „M” oraz niespotykane poza targami rabaty udzielane przez wystawców. To wszystko czeka na Państwa na Targach Mieszkaniowych Tabealaofert.pl w Gdyni.

 

GŁÓWNE ATRAKCJE TARGOWE:

 

ULGA MIESZKANIOWA

Najnowszy, autorski program przygotowany przez organizatora targów wspólnie z deweloperami. Specjalnie dla Zwiedzających, firmy posiadające w swej ofercie mieszkania gotowe do obioru, jak i te z planowanych inwestycji, przygotowują specjalne rabaty i promocje. Tylko na targach będzie można nabyć nieruchomości na najlepszych w sezonie wiosennym warunkach. Takich cen i gratisów nie otrzymacie Państwo w żadnym biurze sprzedaży. Takiej szansy na zakup tańszego mieszkania nie można przeoczyć.

 

TARGOWY KREDYT MIESZKANIOWY

Po sukcesie w ubiegłym sezonie postanowiliśmy kontynuować projekt Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Przygotowany na nasze targi specjalny kredyt mieszkaniowy przyznawany jest na preferencyjnych warunkach i dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego zwiedzającego. Aby skorzystać z tego unikalnego produktu bankowego należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tam nasi doradcy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i wybiorą najlepsze rozwiązanie finansowe. Jeśli zatem planują Państwo zakup mieszkania, domu, działki – zapraszamy do nas, zapraszamy po tani kredyt.

 

MIASTO GDYNIA NA TARGACH

Władze Miasta Gdynia zapraszają wszystkich uczestników targów na stoisko miejskie. Wydział Polityki Gospodarczej i Nieruchomości zaprezentuje na nim ofertę nieruchomości gminnych – działki pod zabudowę, lokale użytkowe i lokale mieszkalne do sprzedaży. Każdy zainteresowany nimi będzie mógł porozmawiać z urzędnikami i uzyskać szczegółowe informacje na ich temat. Ponadto na stoisku miejskim będą na zwiedzających czekały trzy mapy Gdyni – biznesowa, kulturalna i turystyczna. Oczywiście każdą z nich goście targowi otrzymają za darmo.

 

BEZPŁATNE WARSZTATY – 7 KROKÓW DO WŁASNEGO M

Jednym z działań edukacyjnych, prowadzonych z powodzeniem od trzech lat przez Spółkę redNet Media, są bezpłatne warsztaty dla zwiedzających „7 kroków do własnego M”, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie problemem. Prawnicy opowiedzą m.in. o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego, doradcy finansowi wskażą na co zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy, specjaliści z branży nieruchomości rozwieją wszelkie dylematy dotyczące wyboru – rynek pierwotny czy wtórny, a przedstawiciele firmy ubezpieczeniowej poradzą jaką polisę wykupić, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu. Zaplanowane jest również spotkanie z architektem wnętrz, który podpowie jak urządzić mieszkanie i dom, tak aby czuć się w nim komfortowo i w zgodzie z trendami.

 

STUDIO FOTOGRAFII RODZINNEJ

Nie lada atrakcję przygotowuje Bank Zachodni WBK. Wszyscy uczestnicy Targów Mieszkaniowych Tabelaofert.pl będą mogli nieodpłatnie zrobić sobie fotograficzny portret rodzinny w specjalnie zaaranżowanym atelier fotograficznym imitującym wnętrze wymarzonego mieszkania. Zdjęcia będzie można odbierać już po kilkunastu minutach od ich wykonania na stoisku Banku Zachodniego WBK. Dla wszystkich, którzy będą chcieli otrzymać cyfrową wersję portretu stworzono stronę internetową: www.studiofotografiirodzinnej.pl.

 

CENTRUM INFORMACJI TARGOWEJ

Tu znajdziecie Państwo odpowiedź na wszystkie zagadnienia związanie z targami i Wystawcami. To pierwsze stoisko zlokalizowane bezpośrednio przed wejściem na halę targową. Od sezonu wiosennego 2011 Centrum Informacji Targowej będzie połączone z Centrum Informacji Mieszkaniowej tabelaofert.pl. Doradcy serwisu tabelaofert.pl udzielą bezpłatnie informacji i wyszukają dla Państwa mieszkania, domu, lokalu czy też działki. Tylko tu znajdziecie Państwo tysiące ofert z rynku wtórnego i pierwotnego, wraz ze szczegółowymi informacjami o cenie, sprzedającym, inwestycji, lokalizacji, metrażu, terminie realizacji itp. Dodatkowym atutem jest możliwość wysyłania bezpłatnych zgłoszeń w formie zapytania.

 

Po raz pierwszy na naszych targach w Centrum Informacji Mieszkaniowej ulokowana zostanie specjalnie przygotowana tablica ogłoszeń, na której każdy chętny będzie mógł całkowicie bezpłatnie zamieścić swój anons.

 

W Centrum Informacji Targowej dostępne będą:

• Katalog Mieszkaniowy – merytoryczny zbiór informacji o inwestycjach realizowanych w Gdyni i Małym Trójmieście

• Plan stoisk wraz z listą wystawców – przygotowany w celu ułatwienia Państwu poruszania się po hali targowej

• Mapa Inwestycji Mieszkaniowych

 

Patronat Honorowy nad Targami sprawują: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk, Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz i Wojewoda Pomorski Roman Zaborowski.

 

AGENDA TARGÓW:

SOBOTA:

10.00 Otwarcie targów dla Zwiedzających

10.30-16.15 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

12.00-14.00 Czas dla Mediów

17.00 Koniec pierwszego dnia imprezy targowej

 

NIEDZIELA:

10.00 Otwarcie targów dla Zwiedzających

10.30-16.15 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

12.00-14.00 Czas dla Mediów

17.00 Zakończenie targów

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *