Tańsze mieszkania, preferencyjne kredyty i zdjęcie w wymarzonym „M”

II Wielkopolskie Targi Nieruchomości i Kredytów Mieszkaniowych tabelaofert.pl

Promocyjne ceny nieruchomości i działek budowlanych, niemalże wszystkie dostępne na rynku oferty deweloperów i banków, mieszkania i domy z rynku wtórnego oferowane przez agencje nieruchomości, Targowy Kredyt Mieszkaniowy oraz pośrednicy finansowi – to wszystko będzie czekało na Państwa już w najbliższy weekend (14 i 15 maja 2011 roku) na Targach Nieruchomości i Kredytów Mieszkaniowych tabelaofert.pl w hali Arena w Poznaniu.

 Targi mieszkaniowe organizowane przez redNet Media nie są kanałem dystrybucji informacji. Organizowane w Poznaniu dwa razy w sezonie imprezy targowe pomagają poszukującym mieszkania lub kredytu dokonać konkretnych, najlepszych wyborów.

 – Zdobyte doświadczenie i zmieniający się rynek sprawił, że staliśmy się doradcą mieszkaniowym – mówi Magdalena Serwatko, prezes zarządu redNet Media. – Dzięki współpracy z wieloma podmiotami w branży nieruchomości i finansów, co sezon przygotowujemy nowe programy edukacyjne, sprzedażowe i lojalnościowe.

 Jednym z nich są bezpłatne warsztaty „7 kroków do własnego M”. Dzięki udziałowi w przygotowanym przez organizatora szkoleniu, załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania lub domu nie będzie problemem. Prawnicy, finansiści, architekci i dekoratorzy wnętrz podpowiedzą jak ustrzec się błędów i dokonać w pełni świadomych i przemyślanych decyzji na wszystkich etapach: poszukiwań nowego „M”, wyboru kredytu, negocjacji zakupu, podpisania umowy, odbioru lokalu, urządzania i ubezpieczenia nowego lokum. Uczestnicy warsztatów „7 kroków do własnego M” otrzymają przewodnik o tym samym tytule, będący ich podsumowaniem.

Specjalnie na targi wystawcy przygotowują rabaty i promocje. PKO Bank Polski dla klientów targowych przygotował ofertę specjalną w zakresie kredytów Własny kąt hipoteczny w PLN i EURO oraz dla preferencyjnego kredytu z dopłatami do oprocentowania przez BGK. Gospodarczy Bank Wielkopolski będzie udzielał kredytów na preferencyjnych warunkach: prowizja od udzielonego kredytu 0% i marża już od 1,45%. Firma DOM-EKO przygotowała specjalną promocję targową na mieszkania na Osiedlu Zodiak bis – „mieszkania z rabatem” nawet do wysokości wartości garażu. Deweloper „Twoje M” pokryje 40 % taksy notarialnej przy podpisaniu umowy przyrzeczonej u wskazanego notariusza, osobom, które kupią gotowe mieszkania założy gratis rolety okienne, a wszystkim, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w jego inwestycji da 50 % rabatu na usługi projektanta wnętrz w mieszkaniu. Dom Kredytowy NOTUS wśród osób, które odwiedzą jego stoisko, po zarejestrowaniu się u hostessy, rozlosuje nagrody w postaci rocznego ubezpieczenia wartości nieruchomości do 760 PLN. Dodatkowo przygotował promocyjną ofertę „Wnętrze z Notusem”, która obejmuje doposażenie lub wyposażenie nieruchomości w stanie deweloperskim.

 – Korzystajcie Państwo z tych promocji, bo tylko na naszych targach można nabyć nieruchomości na najlepszych warunkach – zachęca prezes Serwatko. – Takich rabatów nie otrzymacie w żadnym biurze sprzedaży. Takich gratisów nikt nie ma w standardowej ofercie.

 Na uwagę odwiedzających targi zasługują debiuty targowe. Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. pokaże po raz pierwszy inwestycję Casa Fonte, CGK Sp. z o.o. – budynek mieszkalny w miejscowości Czapury przy ulicy Poznańskiej 4a, Trust – Lubczykową Górę II i Vestbouw – Osiedle Złote Wille.

Poszukujący źródeł finansowania swojego nowego „M” będą mieli w czym wybierać. Na targach w Arenie pojawią się niemalże wszystkie banki. Nie zabraknie także stoiska Targowego Kredytu Mieszkaniowego, na którym specjaliści z firmy redNet Doradcy pomagają wybrać z oferty dwudziestu banków najlepszy kredyt oraz „załatwiają” wszelkie formalności. Ich usługi są bezpłatne, a oferowane parametry kredytu – lepsze niż standardowe. Można uzyskać m.in. niższą marżę i brak prowizji banku, indywidualne warunki, kredyt do 50 lat i do 130% ceny nowego lokum, szybką ścieżkę kredytową (decyzja w 2 dni), zwrot wpłaty za wpis do hipoteki, a nawet 5 lat ubezpieczenia nieruchomości gratis!

Nie lada atrakcję przygotowuje Bank Zachodni WBK. Wszyscy uczestnicy Targów Nieruchomości i Kredytów Mieszkaniowych tabelaofert.pl będą mogli nieodpłatnie zrobić sobie fotograficzny portret rodzinny w specjalnie zaaranżowanym atelier fotograficznym imitującym wnętrze wymarzonego mieszkania. Portrety wykonywane w Studiu Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK, będą robione w oparciu o dwa różne plany zdjęciowe przy wykorzystaniu oświetlenia studyjnego. O wysoką jakość wykonywanych prac zadba zespół specjalistów składający się m.in. z profesjonalnego fotografa i makijażystki. Zdjęcia będzie można odbierać już po kilkunastu minutach od ich wykonania na stoisku Banku Zachodniego WBK. Dla wszystkich, którzy będą chcieli otrzymać cyfrową wersję portretu stworzono stronę internetową: www.studiofotografiirodzinnej.pl. Wystarczy wejść pod ten adres i podać kod otrzymany na stoisku, aby ściągnąć swoje zdjęcie w wersji elektronicznej.

Zachęcamy do przyjścia na targi z rodzinami. II Targom Nieruchomości i Kredytów Mieszkaniowych tabelaofert.pl towarzyszy Rodzinny Piknik „Nowy Poznań”. Zapraszamy dużych i małych do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Tuż przed wejściem do poznańskiej Areny organizujemy zabawy ruchowo-taneczno-edukacyjne: taniec z balonikami, muzyczne krzesła, polecenia z czarodziejskiego kapelusza, malowanie twarzy, skakańce-dmuchańce, wybory dziecięcego króla i królowej pikniku oraz smaczne przekąski na ostro (szaszłyki, golonki i grillowane mięsa) i słodko (naleśniki, wata cukrowa).

Patronat Honorowy nad targami sprawują: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk
i Prezydent Poznania Ryszard Grobelny.

Po więcej informacji i bezpłatny e-bilet zapraszamy na naszą stronę internetową
www. targi.tabelaofert.pl. Przypominamy również, że dla odwiedzających targi przygotowaliśmy bezpłatne publikacje: Katalog Mieszkaniowy i Atlas Inwestycji Wakacyjnych. Obie do odbioru w Informacji Targowej tuż przy wejściu na tereny wystawiennicze.

Katarzyna Mejer

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *