Serwis www.szkolenia24h.pl to jeden z największych serwisów szkoleniowych w polskiej sieci – w bogatej ofercie znajdują się także szkolenia budowlane – dla budowlańców, firm budowlanych i wszystkich  pracowników branży budowlanej, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i zdobyć nowe uprawnienia.

Branża budowlana od wielu lat jest jedną z najbardziej dochodowych dziedzin gospodarki. W kraju przeprowadzanych jest wiele inwestycji budowlanych, a przecież na dobry zarobek  oprócz wielkich firm i korporacji mogą liczyć także architekci, inżynierowie czy zwyczajni pracownicy – budowlańcy, murarze, malarze, glazurnicy, blacharze czy spawacze. Szkolenia budowlane to świetny sposób, by zyskać dodatkowe uprawnienia lub podnieść swoje umiejętności, które z pewnością przełożą się na pracę zarobkową. Do wyboru jest wiele różnorodnych szkoleń, dotyczących między innymi prawa budowlanego, planowania i realizacji inwestycji budowlanych, kosztorysowania robót budowlanych. Są także szkolenia dla monterów, audytorów energetycznych, operatorów wózków widłowych i innych pracowników branży budowlanej.

Jeśli nie znalazłeś interesującego szkolenia to nic straconego – aplikacja Rynek Szkoleń pozwala na dodawanie własnych ogłoszeń o interesujących nas kursach i szkoleniach.

źródło grafiki: www.sxc.hu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *