Ruszyła rejestracja on-line na Targi Infrastruktura 2011

Rozpoczęły się już zapisy on-line na jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży budowlanej – IX Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej Infrastruktura 2011. Zapisując się na stronie www.infrastruktura.info/rejestracja będzie można bezpłatnie uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu, zapoznać się z kompleksową ofertą z zakresu infrastruktury miejskiej i drogowej, wziąć udział w szkoleniach i konferencjach prowadzonych przez ekspertów, a także nawiązać cenne kontakty biznesowe. Targi Infrastruktura 2011 odbędą się w dniach 15-17 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Honorowy patronat nad dziewiątą edycją wydarzenia objęli Minister Infrastruktury oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, a patronat merytoryczny Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

­– Targi Infrastruktura to wydarzenie, które niezmiennie cieszy się ogromną renomą wśród przedstawicieli branży. Od lat w trakcie imprezy wystawcy prezentują wszechstronne oferty produktów, usług i rozwiązań dla branży, co sprawia, że Targi Infrastruktura stanowią skarbnicę wiedzy na temat aktualnych trendów rynkowych. Na naszych targach gościmy reprezentantów władz i instytucji państwowych, a także inwestorów z Polski i za granicy, dzięki czemu Infrastruktura 2011 to doskonała okazja, by porozmawiać o biznesie i nawiązać cenne kontakty handlowe. Imprezie towarzyszy również bogaty program szkoleń i konferencji przygotowany we współpracy z kluczowymi instytucjami w kraju zajmującymi się tematyką infrastruktury. Zachęcamy zatem do rejestrowania się on-line, mając nadzieję na goszczenie Państwa na targach – mówi Urszula Potęga, prezes zarządu MT Targi, organizatora Targów Infrastruktura.

Bogaty katalog dla infrastruktury

Na stoiskach podczas Targów Infrastruktura prezentować się będą firmy wykonawcze i usługowe, producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń budowlanych, kruszyw i surowców wykorzystywanych do budowy dróg i autostrad. Zwiedzający będą mogli zapoznać się również z ofertą dostawców rozwiązań, technologii i osprzętu z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania ruchem drogowym, w tym oznakowania pionowego i poziomego. Nie zabraknie również propozycji projektantów, firm zajmujących się architekturą zieleni, czy wyposażeniem obiektów użyteczności publicznej.

Zastrzyk aktualnej wiedzy

W programie tegorocznej edycji targów przewidzianych jest szereg profesjonalnych konferencji poświęconych tematyce infrastruktury miejskiej i drogowej. Instytut Badawczy Dróg i Mostów przygotuje dwie konferencje – „Nowe metody diagnostyki nawierzchni dróg” oraz „Aktywne Inteligentne Bariery Drogowe i Mostowe”. W trakcie Targów Infrastruktura odbędzie się także konferencja na temat ustawy o audycie bezpieczeństwa ruchu drogowego zorganizowana przez Ministerstwo Infrastruktury i Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Z kolei Stowarzyszenie Polski Kongres Drogowy przygotuje Forum „Zarządzanie drogami – nowe wyzwania”. Co więcej na targach odbędzie się  specjalne spotkanie poświęcone kwestii bezpieczeństwa i przestrzegania przepisów bhp przy budowie i remoncie dróg, autostrad i mostów, a także konferencja „Koleje dużych prędkości w Polsce”. Zwiedzający będą mogli również wziąć udział w II edycji Forum „Moja Innowacja”. Oprócz tego, w programie targów zaplanowano Dzień Maszyn Budowlanych, podczas którego odbędzie się II edycja debaty na temat maszyn i urządzeń budowlanych oraz konferencja SecTrans „Bezpieczeństwo w transporcie publicznym” przygotowana przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Inżynierii Komunikacyjnej „IKKU”.

Współpraca merytoryczna

Targi Infrastruktura 2011 organizowane są we współpracy z Sejmową Komisją Infrastruktury, Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego, Instytutem Badawczym Dróg i Mostów, Ogólnopolską Izba Gospodarczą Drogownictwa, Stowarzyszeniem Inteligentne Systemy Transportowe ITS Polska, Polskim Kongresem Drogowym, Unią Metropolii Polskich, Związkiem Powiatów Polskich oraz Związkiem Województw RP.

Szczegółowe informacja dostępne są na stronie www.infrastruktura.info.

 

***

Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA są organizowane we współpracy z instytucjami rządowymi i samorządowymi oraz czołowymi organizacjami branżowymi. Targi Infrastruktura gromadzą zarządców dróg miejskich, powiatowych, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz inwestorów branżowych z Polski i zagranicy, reprezentantów firm wykonawczych, projektowych i konsultingowych oraz przedstawicieli instytutów badawczych i uczelni. Targi Infrastruktura stanowią platformę do poznania rozwiązań stosowanych w budowie i modernizacji obiektów infrastrukturalnych oraz do nawiązania bezpośrednich kontaktów z podmiotami oferującymi produkty i usługi w tym zakresie.

Tradycje Targów Infrastruktura sięgają 1995 r. Do 2002 r. były organizowane przez MT Polska pod nazwą Roads and Traffic Poland, a w kolejnych latach odbywały się już jako Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA. Od 2009 roku organizowane są w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C w Warszawie przez należącą do Grupy MT Polska spółkę MT Targi.

MT Targi są największym operatorem targowym w Warszawie i jednym z czołowych organizatorów imprez wystawienniczych w Polsce. Spółka należy do Grupy MT Polska i odpowiada za kompleksową obsługę i przygotowanie imprez targowych. Organizuje również najważniejsze wydarzenia targowe w Polsce dla różnych branż, m. in. EuroLab, EuroGastro, Lato, TT Warsaw, Event, WorldHotel i in.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *