Firma Röben, producent ceramicznych materiałów budowlanych ze Środy Śląskiej, została Liderem 2011 w kategorii Najlepsze Płytki i Cegły. Tytuł przyznawany przez „Warszawską Gazetę” jest już kolejnym wyróżnieniem dla przedsiębiorstwa

Po nagrodach takich, jak Gazela Biznesu i Wehikuł Czasu oraz czterokrotnym otrzymaniu tytułu Budowlana Marka Roku w kategorii pokrycia dachowe, przyszedł czas na Lidera 2011. Kapituła redakcji „Warszawskiej Gazety” przyznała to miano firmie Röben w kategorii Najlepsze Płytki i Cegły. – Kolejne wyróżnienie dla naszej firmy i produktów cieszy tym bardziej, że jest to nagroda w kategorii cegły i płytki, a firma otrzymywała do tej pory tytuły przede wszystkim związane z produkcją dachówek. Tymczasem cegły oraz płytki elewacyjne to równie ważny segment naszej działalności, który stale rozwijamy, m.in. wprowadzając na rynek nowości. W zeszłym roku do katalogu klinkieru marki Röben dołączyły aż trzy nowe cegły – czerwonobrązowa, brązowa oraz antracytowa. Wychodząc naprzeciw potrzebom i gustom inwestorów, w tym roku również planujemy wprowadzenie na rynek nowego produktu. Będzie to zupełna nowość w naszej ofercie – cegła o nieregularnej kolorystyce i powierzchni lica, przypominająca stare, ręcznie formowane wyroby – mówi Lidia Misiuna, kierownik marketingu w Röben Polska.

 

Firma Röben należy do ścisłej czołówki producentów ceramiki budowlanej. W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim dachówki ceramiczne oraz cegły i płytki klinkierowe, a także poryzowane pustaki ceramiczne Thermoziegel, płytki posadzkowe, klinkierowe cegły brukowe, akcesoria wykończeniowe do dachów i elewacji oraz gotowe elementy budowlane, w tym systemy schodowe.

Obecnie firma posiada zakłady produkcyjne w Europie i Stanach Zjednoczonych, dostarczając ponad 1500 materiałów w poszczególnych segmentach. Przeszło 150 lat doświadczenia oraz wysoka jakość produktów sprawia, że firma cieszy się zaufaniem wielu inwestorów.

(fot. Röben)

(fot. Röben)

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *