PROMOCJA 20+1 NA DOBRY POCZĄTEK SEZONU

Lato powoli ustępuje jesieni, a kolejny sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami. Warto się do niego odpowiednio przygotować, by cieszyć się komfortem cieplnym przez cały okres jesienno-zimowy.

Na dobry początek sezonu firma LARS ma dla swoich klientów interesującą promocję, która obejmuje wszystkie rodzaje regulatorów temperatury marki AURATON. Dokonując zakupu dwudziestu sztuk jednego modelu regulatora, dwudziesty pierwszy (taki sam) można otrzymać za symboliczną złotówkę. Promocja potrwa do 21 października 2011 r.

Regulatory temperatury AURATON to inteligentne urządzenia, które pozwalają utrzymać stałą temperaturę i kontrolować jej poziom w ogrzewanych (lub chłodzonych klimatyzacją) wnętrzach domów, mieszkań i biur. Wśród dostępnych rozwiązań są zarówno urządzenia przewodowe, jak i bezprzewodowe. Regulatory marki AURATON mogą współpracować niemal z każdym rodzajem pieca grzewczego i/lub klimatyzatora. Są energooszczędne, niezwykle proste w montażu i obsłudze. Posiadają przy tym zaawansowane i przydatne funkcje.

Inwestycja w odpowiedni do potrzeb regulator temperatury to opłacalne rozwiązanie. Oprócz komfortu cieplnego, gwarantuje obniżenie rachunków za energie nawet do 30%. Dlatego już dziś warto skorzystać z nowej promocji „20+1”.
www.auraton.pl

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *