Kompleks kameralnych apartamentów Rezydencja Park, powstający w Mielnie to miejsce stworzone dla tych, którzy cenią sobie spokój i wypoczynek blisko natury. Aby być jak najbliżej otaczających Rezydencję sosen i wydm warto wybrać apartament z ogrodem. Szczególnie warte uwagi są ponad 100-metrowe ogrody przy apartamentach zlokalizowanych na parterze Rezydencji Park II. Deweloper przygotował także specjalną ofertę na umeblowanie i wyposażenie apartamentów.

Kameralny apartament z dużym ogrodem to marzenie wielu osób poszukujących swojego second home, apartamentu wypoczynkowego czy po prostu spokojnej przystani do zamieszkania na stałe. Apartament z ponad 100-metrowym ogrodem w Rezydencji Park może być także alternatywą dla mieszkańców Koszalina i sąsiednich miast, którzy stoją przed wyborem zakupu działki i budowy domu.

Ponad 100 metrów na zabawę i rekreację

Ogród o powierzchni 109 m kw. oraz sąsiedni 127-metrowy spełnią wymagania i marzenia nawet najbardziej wymagających osób, które chcą zamieszkać jednocześnie blisko jeziora i niedaleko Morza Bałtyckiego. Duży ogród to dobre rozwiązanie zarówno dla osób starszych, jako przyjemna alternatywa spokojnej emerytury, a także dla młodych rodzin z dziećmi. Duży ogród pozwala na zorganizowanie zabawy dla dzieci zarówno zimą jak i latem, a w ciepłe wieczory można będzie urządzić grilla i zaprosić znajomych. W ofercie pozostają już tylko dwa apartamenty na parterze o powierzchni 54 m kw., każdy z nich ma 3 pokoje, kuchnię i łazienkę. Apartamenty Rezydencji Park zostaną wykończone pod klucz, będą wyposażone wysokiej jakości materiałami: naturalne, drewniane podłogi, drzwi wewnętrzne w drewnianej okleinie oraz płytki ceramiczne na ścianach i podłodze. W umeblowanej kuchni znajdzie się całość wyposażenia: nowoczesna płyta ceramiczna, okap, zmywarka i lodówka, a w łazience pełna armatura.

Specjalna oferta na umeblowanie i wyposażenie apartamentu
Dla osób lubiących wygodne rozwiązania atrakcyjną informacją jest niespodzianka, którą deweloper, firma Mielno Holding – Firmus Group, przygotowuje we współpracy z firmami VOX i Dajar. Będzie to specjalna oferta wyposażenia wnętrz apartamentów w Rezydencji Park. Nowymi mieszkańcami tego kompleksu są osoby pochodzące z różnych części Polski, dlatego, aby ułatwić im aranżację wnętrz producenci przygotowują specjalną ofertę promocyjną. – Wszystko dla wygody naszych klientów. Wiele osób np. mieszkających obecnie w Poznaniu lub innym mieście, nie ma czasu na szukanie nowych mebli do apartamentu w okolicach Mielna. Firmy VOX i Dajar specjalnie dla klientów naszej inwestycji przygotowują ofertę promocyjną, z której będą mogli skorzystać przyszli mieszkańcy Rezydencji Park. Ułatwi im to dowóz mebli do apartamentu i dodatkowo otrzymają specjalny rabat – mówi Cezary Kulesza, kierownik marketingu i sprzedaży w firmie Mielno Holding – Firmus Group.

Inwestycja położona jest w Mielnie, przy ul. Kopernika 4, 100 m od jeziora Jamno, a 200 m na północ zaczynają się plaże Bałtyku. Ceny w Rezydencji Park zaczynają się od 7.500 zł za m kw., ale 54-metrowy apartament można mieć już za 430 tys. zł. Obecnie dobiega końca budowa drugiego etapu Rezydencji Park, kolejny zaplanowano na początek 2013 r.

Wybrane inwestycje Mielno Holding – Firmus Group w Polsce

Luksusowy apartemntowiec Dune zlokalizowany przy samej plaży
w Mielnie, w otoczeniu wydm
i sosen. Inwestycja to zarówno średniego metrażu apartamenty, jak i duże penthousy. Całość prestiżowo wykończona,
z wszelkimi
udogonieniami m.in. dwa baseny zewnętrzne. W październiku 2012 r. ukończono stan surowy zamknięty. Zakończenie budowy planowane jest na początek 2013 r.

Rezydencja Park – kameralne apartamentowce zlokalizowane przy jednym z głównych deptaków Mielna ul. Orła Białego. Pierwszy budynek został już oddany do użytku i w całości sprzedany. Budowa oraz sprzedaż II etapu właśnie dobiega końca. Na początku 2013 r. rozpocznie się III już etap tej inwestycji.

Tarasy – apartamentowiec zrealizowany w samym centrum Mielna. Jego oddanie w 2007 r. przyczyniło się do uporządkowania przestrzeni kurortu. Nowoczesna bryła budynku gustownie łączy na swej elewacji elementy drewniane, kamienne i szklane.

W budynku znajduje się 14 luksusowych apartamentów, a na dole elegancka kawiarnia, biura
i sklep.

 

Beach City – największy plan inwestycyjny na polskim wybrzeżu, w ramach którego na 36 ha nieruchomości z 2,5 km dostępem do plaży znajdą się apartamentowce, hotele, lokale handlowe i usługowe, restauracje oraz port jachtowy. Szacunkowy koszt inwestycji 500 mln euro.

 

Orion – budynek apartamentowy zlokalizowany ok. 300 m od morza i 50 m od jeziora Jamno,
w bezpośrednim sąsiedztwie przystani jachtowej.

100-ha kompleks planowany na terenach położonych przy południowej części jeziora Jamno. W sąsiedniej gminie Będzino powstanie m.in. pole golfowe, Resort Hotel oraz inwestycje
z rynku rezydencji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *