Pierwszy pokaz mody z odkurzaczami Niecodzienny pokaz mody – odkurzacze SEBO na wybiegu

W niedzielę, 3 czerwca w ramach XVI Gali Moda&Styl w Soho Factory w Warszawie odbył się specjalny pokaz designerskich odkurzaczy marki SEBO. Na pokazie, prawdopodobnie pierwszym na świecie, zaprezentowanych zostało siedem modeli odkurzacza Felix w stylizacjach nawiązujących do estetyki vintage.

Podczas ostatniej, XVI edycji gali Moda&Styl – jednej z największych imprez modowych stolicy – odbył się niecodzienny pokaz designerskich odkurzaczy niemieckiej marki SEBO. Modelki, których kreacje zostały dobrane specjalnie do wyglądu każdego odkurzacza, zaprezentowały 7 innowacyjnych odkurzaczy kolumnowych serii SEBO Felix 1 Premium. Fun, Classic, Ice Blue, Rosso, Platinum, White oraz Crystal – ozdobiony tysiącem kryształów Swarovskiego – to kolekcja designerskich odkurzaczy, które wyglądem i charakterem nawiązują do kolorowej estetyki vintage.

SEBO to największy i najbardziej znany na świecie producent wysokiej klasy odkurzaczy. Linia odkurzaczy Felix marki SEBO to kolekcja designerskich odkurzaczy dostępnych obecnie także na polskim rynku. Firma posiada ponad 320 innowacyjnych patentów technologicznych i jest producentem odkurzaczy pod marką własną oraz dla wielu innych znanych firm.

Pomysł, żeby zorganizować specjalny pokaz odkurzaczy na wybiegu, bardzo nam się spodobał. Każdy z odkurzaczy Felix ma swój niepowtarzalny charakter i styl, więc zestawienie ich z modelkami w stylistyce vintage było bardzo naturalne. Chcielibyśmy, aby odkurzacze Felix były jak luksusowy dodatek dla nowoczesnej kobiety, postrzegany na tej samej zasadzie co nowa torebka czy designerski kapelusz – mówi Marlena Waśniewska, marketing support manager z SEBO Polska.

Gala Moda&Styl to jedna z najbardziej znanych warszawskich imprez związanych z modą oraz promocją ekskluzywnych marek. XVI edycja wydarzenia, które na stałe wpisało się już w eventową mapę stolicy, przyciągnęła gości nie tylko ze świata mody, ale również biznesu, rozrywki oraz kultury. Galę swoim występem uświetnił genialny występ Amili Zazu. Wśród zaprezentowanych na wybiegach marek znalazły się damskie i męskie kolekcje ubrań, ekskluzywnej bielizny oraz toreb.

Szczegółowe informacje o produktach SEBO można znaleźć na stronie internetowej producenta www.sebopolska.pl oraz pod numerem infolinii 0 801 009 102 / 22 101-33-65

Informacje dodatkowe na temat SEBO

Niemiecka firma SEBO powstała w 1978 r. jest jednym z największych oraz najbardziej znanych na świecie producentów wysokiej klasy odkurzaczy pozycjonowanych w segmencie premium. Firma posiada ponad 320 innowacyjnych patentów technologicznych i jest producentem odkurzaczy pod marką własną oraz dla wielu innych znanych firm. Od lat działa na takich rynkach jak USA, Wielka Brytania, Japonia, Kanada, Nowa Zelandia, Holandia, Francji, RPA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Rosja czy Australia. Odkurzacze charakteryzują się zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, jak m.in.: brak punktowego wyrzutu powietrza, 3-stopniowy system filtracji ANTI ALLERGY HOSPITAL GRADE, opatentowany ruchomy przegub „Flex neck” oraz kompatybilność z szerokim wachlarzem akcesoriów (dysze, elektroszczotki, polerki itp.). Wszystkie urządzenia SEBO dostępne na polskim rynku mają rekomendację British Allergy Foundation jako produkt doskonały dla osób cierpiących na astmę oraz różnego rodzaju alergie. Dodatkową cechą wyróżniającą urządzenia firmy Sebo, spośród innych dostępnych na rynku, jest ich niezawodność. Dzięki niemieckiej precyzji wykonania urządzenia do użytku domowego objęte są aż 5 letnią gwarancją, z możliwością przedłużenia nawet do 10 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *