Plastivan Polska wprowadza na rynek kolejny produkt. System DuoFuse jako budulec ogrodzenia to nowe rozwiązanie gwarantujące doskonały efekt estetyczny i wygodne użytkowanie.

Początkowo deski z kompozytu DuoFuse wykorzystywane były do budowy tarasów czy ławek. Obecnie dzięki innowacyjnej technologii znalazły nowe zastosowanie także przy budowie ogrodzeń. Powstał jednolity płot łączący efekt ciepłego drewna i właściwości tworzyw sztucznych.

Ogrodzenie sprawdza się w trudnych warunkach (duże nasłonecznie, wilgoć, tereny podmokłe, miejsca trudnodostępne). Materiał, z którego powstaje płot, nie wymaga konserwacji, nie gnije, nie pulchnie, nie rozwarstwia się i nie traci koloru. Ponadto jego dodatkową zaletą są właściwości wygłuszające.

Deski kompozytowe służące do montażu płotu dostępne są w dwóch kolorach – tropikalnym brązie oraz kamienno szarym. Z łatwością można je dopasować do aranżacji ogrodu czy elementów małej architektury. Dodatkowo spójność kolorystyczną i harmonię można uzyskać dzięki wielofunkcyjnemu zastosowaniu desek – także jako element ogrodowych pergoli i parkanów. Kompletny system ogrodzeniowy składa się z pionowego słupka, daszka oraz poprzecznych paneli wypełniających.

Sugerowana cena deski ogrodzeniowej: 35,73 zł/MB brutto.

 

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *