Ogólnopolski Program Spółdzielnia Mieszkaniowa Roku 2016

Miło nam Państwa poinformować, że z dniem 03 marca 2016 r. ruszył Ogólnopolski Program Spółdzielnia Mieszkaniowa Roku 2016

Konkurs ma na celu selekcję a następnie promocję najlepszych spółdzielni mieszkaniowych które określa jedno słowo – uczciwość – względem mieszkańców. Spółdzielnie nastawione na rozwój, dla których priorytetem jest nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla mieszkańców, oraz jego kompetentna obsługa. To podmioty, za sukcesem których stoi wieloletnie doświadczenie i wiedza kadry pracowniczej to instytucje godne zaufania i polecenia.

W celu zgłoszenia się do programu, należy wystosować czytelnie wypełniony formularz zgłoszeniowy wówczas Państwa Kandydatura zostanie zatwierdzona i poddana bezpłatnej weryfikacji przed finalnym rozpatrzeniem przez Kapitułę.

Aby uzyskać komplet materiałów informacyjnych prosimy skontaktować się z naszym Działem Obsługi Programu na wskazany adres mailowy prześlemy:

– szczegółowy pakiet informacyjny dotyczący zasad uczestnictwa oraz profitów płynących z tytułu programu promocyjnego i innych przywilejów,

– formularz zgłoszeniowy,

– regulamin Konkursu w tym zasady weryfikacji Uczestników.

Więcej informacji uzyskają Państwo odwiedzając naszą stronę  www.cbck.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu 22 218 94 40.

Nasze motto brzmi RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *