Tylko 12 miesięcy trwała budowa I etapu inwestycji Nowe Ogrody. Przy ulicy Meissnera 2 na poznańskich Jeżycach powstał nowoczesny projekt mieszkaniowy z 73 mieszkaniami. Pierwsi mieszkańcy już się wprowadzają.
                    

Wykonawca prac budowlanych, firma Budimex zrealizowała projekt zgodnie z terminem. Budowa inwestycji rozpoczęła się w styczniu 2013 roku, a już w lutym tego roku deweloper otrzymał pozwolenie na użytkowanie. W ramach I etapu powstały 73 mieszkania o powierzchni od 25 do 76 m.kw oraz 7 lokali handlowo – usługowych o powierzchni od 40 do 130 m.kw. Duża liczba przeszkleń gwarantuje optymalne nasłonecznienie pomieszczeń,. _ Jesteśmy bardzo zadowoleni, że budowa I etapu przebiegła bardzo sprawnie. Połowa mieszkań została już sprzedana. Obecnie trwa zasiedlanie budynku _ mówi Marlena Zapalska ze spółki Proxin Ogrody, inwestora Nowych Ogrodów.

Każde mieszkanie posiada balkon, loggie lub taras (nawet do 62 m.kw). Do dyspozycji mieszkańców jest także 97 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej oraz 42 przed budynkiem. Deweloper zadbał również o małą architekturę. Powstała m.in. droga wewnętrzna, oświetlenie, chodniki, miejsce zabaw dla dzieci, zasadzana jest zieleń. Inwestycja będzie utrzymana w konwencji zamkniętej z całodobowym monitoringiem i ochroną. Ceny rozpoczynają się od 5600 brutto za m.kw. Lokale są również dostępne w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Nowe Ogrody to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych na terenie Poznania. Docelowo ma powstać 650 mieszkań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *