Nakładki na schody od firmy ACE24 – wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć.

Nakładki na schody to produkt, o którym jeszcze nie wszyscy słyszeli. Zachęcamy więc do poznania najważniejszych informacji o nakładkach.

W pierwszej kolejności należy przedstawić zastosowanie nakładek na schody. Komu są potrzebne? Po co? Odpowiedź jest prosta – każdemu, kto nie chce zaliczać upadków ze śliskich stopni. Schody pokryte nakładką nie tylko wyglądają efektownie, ale i zapewniają większe bezpieczeństwo domownikom, choćby osobom starszym czy dzieciom.  Inną zaletą nakładek na schody jest ochrona przed ścieraniem się paneli czy płytek. Warto pamiętać o odpowiedniej konserwacji produktu – przede wszystkim nakładki nie mogą być prane ani czyszczone chemicznie. Nie można dopuścić do przemoczenia produktu, najlepiej czyścić go gąbką z pianą o małej wilgoci w temperaturze 20-40 stopni.

Nakładki na schody

Gdzie kupować nakładki na schody? Nie jest to produkt, który rzuca się w oczy na sklepowych półkach, ale bez problemu dostaniemy go w marketach budowlanych lub na stronie internetowej www.nakladki-schody.pl. To serwis internetowy należący do obecnej na rynku od 1989 roku firmy ACE24, która jest jednym z najbardziej znanych dystrybutorów w Polsce. Największe zalety nakładek od firmy ACE24 to przede wszystkim jakość, duży wybór wzorów i kolorów, prosty montaż oraz wysoka trwałość produktu. Wszystkie rodzaje nakładek na schody, czyli na przykład grube, mięsiste, shaggy, welurowe lub obiektowe są odporne na działanie promieni UV czy odkształcenia. Trwałość materiału potwierdzają oczywiście atesty higieniczne i elektrostatyczne. Zamówienia na nakładki na schody przyjmowane są telefonicznie oraz mailowo, termin realizacji nie przekracza 10 dni roboczych od złożenia zamówienia. Warto wspomnieć, że na stronie www.nakladki-schody.pl można też kupić dopasowane chodniki dywanowe do nakładek w rożnej szerokości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *