Pod koniec lata, gdy wielu korzysta z ostatnich promieni słońca, poszukujący mieszkań liczyć mogą na ciekawe oferty promocyjne. Do 23 września, czyli do końca astronomicznego lata wszyscy, którzy chcieliby zamieszkać w Kamienicy Wildeckiej mogą kupić mieszkanie w programie Lato bez VAT.

Zrealizowany przez spółkę Monday Development budynek zlokalizowany jest u zbiegu ulic Przemysłowej i Chwiałkowskiego, nieopodal Rynku Wildeckiego. – Ta inwestycja jest doskonałą propozycją dla osób ceniących wyrafinowany miejski styl. Kamienica Wildecka stanowi niezwykłe połączenie elegancji z nowymi tendencjami architektonicznymi – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development S.A. – Specjalnie na okres letni przygotowaliśmy wyjątkową ofertę Lato bez VAT, w ramach której klient nie płaci podatku od towarów i usług. Promocja obowiązuje do końca astronomicznego lata. – dodaje. W inwestycji deweloper oferuje mieszkania w stanie deweloperskim, bądź na życzenie klienta wykańczane są pod klucz.

W kamienicy zaprojektowano 38 mieszkań o powierzchni od 29 m.kw. do 60 m.kw., w większości z balkonami. Budynek posiada podziemną halę garażową i windę. Cechą wyróżniającą Kamienicę Wildecką na tle otaczającej zabudowy są duże przeszklenia. Dodatkowo mieszkania na ostatniej kondygnacji są dobrze doświetlone dzięki lukarnom i oknom połaciowym. W ramach promocyjnej oferty dostępnych jest jeszcze czternaście lokali.

Klasyczna bryła Kamienicy doskonale wpisuje się w sąsiednią zabudowę dzielnicy. Uwagę przyciągają architektoniczne detale elewacji, które w połączeniu z tradycyjnymi materiałami takimi jak cegła czy stal, nadają obiektowi oryginalny i intrygujący wygląd. Poza ciekawą architekturą, atutem inwestycji Monday Development jest również dogodna lokalizacja. Realizowane obecnie zintegrowane centrum komunikacyjne Poznań City Centre oddalone jest zaledwie o kilkanaście minut drogi pieszo. Kamienica położona jest również ok. 10 minut spacerem do popularnego Starego Browaru.

Poznańska Wilda jeszcze do niedawna kojarzona była z przewagą zabudowy przemysłowej. Dziś dzięki nowym inwestycjom deweloperskim, a także swej doskonałej lokalizacji względem centrum, przeżywa swoisty renesans. Jedną z inwestycji, która wpisała się w historyczną zabudowę dzielnicy jest właśnie Kamienica Wildecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *