Konkurs i promocyjne ceny na Targach redNet Dom Mieszkanie

Kilkudziesięciu deweloperów, agencje nieruchomości, banki, firmy z sektora aranżacji wnętrz i budowy domów, Konkurs Targowy „Wygraj sprzęt Mastercook”, promocyjne ceny i wiele innych atrakcji będzie na Państwa czekało 6 i 7 października 2012 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie podczas Targów redNet Dom Mieszkanie.

Targi redNet Dom Mieszkanie dedykowane są Warszawie i okolicy. Podczas nich pokazana zostanie pełna oferta mieszkaniowa województwa mazowieckiego – prezentowane będą inwestycje zrealizowane i planowane. Podczas imprezy w Pałacu Kultury i Nauki deweloperzy zachęcać będą specjalnymi cenami, a banki i pośrednicy finansowi – preferencyjnymi warunkami kredytów. Dla odwiedzających targi przygotowywanych jest wiele atrakcji: Galeria „Dzielnicowo”, Giełda Ofert Rynku Wtórnego, Sektor Dom i seminarium „EKO Dom i Mieszkanie”, Targowy Kredyt Mieszkaniowy, bezpłatne warsztaty „7 kroków do własnego M” i wystawa „60 lat ciepła w Warszawie” przygotowana przez Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.

Hitem jesiennej edycji Targów redNet jest Konkurs Targowy „Wygraj sprzęt Mastercook”. Jest to przedsięwzięcie ogólnopolskie, przygotowane z myślą o odwiedzających targi – osobach lubiących konkursowe zmagania i emocje, a przede wszystkim marzących o nowym wyposażeniu kuchni. Pomysłodawcą konkursu jest redNet Media – organizator Targów redNet. Sponsorem nagrody jest firma Mastercook, jeden z największych producentów urządzeń AGD w Polsce.

Tylko na Targach redNet Dom Mieszkanie kupując bilet (cena: 15 zł/pojedynczy, 25 zł/rodzinny), a nawet wchodząc za darmo – pobierając bilet ze strony www.targirednet.pl można wrócić tego samego albo następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum lub kredytu oraz skorzystać z wszystkich targowych atrakcji.

Partnerzy Targów: Soho Factory Sp. z o.o. i Robyg S.A.

Patronat Honorowy nad Targami sprawują: Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy na Targi redNet!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *