Kameralna Rezydencja Park otwiera drogę na Mauritius

Koniec budowy Rezydencji Park to początek miłych niespodzianek dla mieszkańców. Już na początku nowego roku zakończy się budowa drugiego etapu tej kameralnej inwestycji. Z tej okazji deweloper organizuje konkurs, w którym do wygrania jest egzotyczna wycieczka na Mauritius dla klientów, którzy kupią ostatnie już apartamenty w inwestycji Rezydencja Park.

Firma Mielno Holding – Firmus Group, inwestor kompleksu Rezydencja Park niebawem zakończy budowę już drugiego etapu tej inwestycji. Kameralne apartamenty zlokalizowane blisko plaży i promenady, między jeziorem Jamno a Morzem Bałtyckim to zaciszne miejsce otoczone sosnowym lasem.

Kup apartament – wygraj wycieczkę na Mauritius
Na początku stycznia 2013 r. pierwsi mieszkańcy Rezydencji Park odbiorą klucze do swoich mieszkań. Ci, którzy jeszcze nie kupili apartamentu, a zrobią to w dniach od 15.12.2012 r. do 01.03.2013 r. mają szansę na wygranie egzotycznej wycieczki wykupionej przez dewelopera. Jeden z kluczy do Rezydencji Park otwiera drogę do wycieczki na Mauritius. Będzie to 10-dniowa wycieczka all inclusive dla dwóch osób. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie, oprócz zakupu apartamentu, jest wymyślenie hasła reklamowego apartamentów w Rezydencji Park.*
To wspaniała przygoda i jednocześnie świadomość, że oprócz własnego apartamentu mamy szansę wypocząć na rajskiej wyspie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 marca 2013 r. – Zachęcamy do wzięcia udziału w losowaniu, warunkiem jest oczywiście zakup apartamentu. Jednak jeśli część klientów zastanawia się czy odłożyć tę decyzję na później lub kiedy podpisać umowę to czas między nadchodzącymi świętami i początkiem roku jest najlepszy. Apartament będzie można wyposażyć w okresie ferii zimowych w meble i korzystać z niego już od wiosny. Każdy ma szansę wygrać wycieczkę, a jak wiadomo apartamentów zostało już tylko kilka, więc szanse są duże – mówi Cezary Kulesza, kierownik marketingu i sprzedaży w firmie Mielno Holding – Firmus Group.

Rezydencja Park już na finiszu
Kameralne apartamenty w inwestycji Rezydencja Park to ok. 54-metrowe lokale, każdy z własnym miejscem postojowym, wykończone pod klucz, z wyposażonymi w sprzęty AGD kuchniami i z możliwością pełnego umeblowania. Apartamenty na parterze mają prywatne ogrody, niektóre nawet ponad 100-metrowe. Pozostałe apartamenty mają tarasy. Większość z nich to 2- lub 3-pokojowe lokale. W związku z zakończeniem budowy osobom zainteresowanym łatwiej podjąć decyzję o zakupie apartamentu. Wszystkie są wykończone pod klucz, więc można obejrzeć standard lokalu i jego wykończenia. – Jeszcze do końca roku można kupić 54-metrowy apartament w Rezydencji Park za 430 tys. zł. W cenie jest również miejsce na parkingu, a także standardowo wykończenie pod klucz. Klienci o wiele chętniej podejmują decyzję o zakupie, gdy budynek już stoi i widzą co kupują – mówi Cezary Kulesza. Kompleks Rezydencja Park położony jest 100 m od jeziora Jamno i 200 m od Morza Bałtyckiego. Wielu ludzi chętnie kupuje tu apartamenty, które następnie będzie mogło wynajmować w okresie wakacyjnym bądź na długie weekendy i święta. Tego typu inwestycje cieszą się popularnością w kurortach nadmorskich i górskich. Większość jednak chce mieć własny second home, czyli apartament wypoczynkowy. W Rezydencji Park będzie możliwość powierzenia swojego apartamentu firmie, która profesjonalnie zajmie się jego wynajmem, podczas naszej nieobecności. Lokalna firma City Apartments będzie zarządzać apartamentami kupionymi przez właścicieli pod wynajem.

Obecnie na budowie Rezydencji Park II trwają ostatnie prace związane z wykończeniem wnętrz. Cały teren został zagospodarowany, jeszcze przed rozpoczęciem zimy posadzono wszystkie krzewy i nowe drzewa, położono trawniki. Fasada Rezydencji Park nawiązuje do dawnych domów szachulcowych, które wiele lat temu powstawały w Mielnie i okolicach. Deweloper zapowiedział już, że w 2013 roku rozpocznie budowę kolejnych dwóch etapów inwestycji, na początku roku wystartują prace związane z trzecim etapem, a w połowie roku ruszy budowa czwartego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *