Jesień z Targami redNet: Promocje, rabaty i ekologiczne budowanie

Kolejny sezon targowy w branży nieruchomości spółka redNet Media rozpocznie w Małopolsce. 15 i 16 września 2012 roku w Hali Targi w Krakowie odbędę się Targi redNet Dom Mieszkanie Wnętrze. Ich oferta skierowana jest do osób poszukujących swojego nowego „M”, elementów jego wykończenia i wyposażenia, dobrego kredytu, materiałów budowlanych oraz projektów architektonicznych wnętrz i ogrodów.

– Jesień z Targami redNet zapowiada się bardzo atrakcyjnie – mówi Magdalena Serwatko, prezes redNet Media. – Na naszych imprezach będzie można zapoznać się z ofertą deweloperów i firm budowlanych, które pokażą wszystkie realizowane oraz planowane inwestycje i będą zachęcać promocjami do zakupu mieszkań i domów. Banki przygotowują specjalne warunki przyznawania kredytów hipotecznych, wystawcy z branży aranżacji wnętrz będą oferować rabaty na swoje produkty i usługi, a my – jako organizator –przeprowadzimy działania mające na celu ułatwienie Zwiedzającym poruszanie się po – wcale nie łatwym – świecie nieruchomości.

Wśród przygotowanych przez redNet Media atrakcji znajdą się:

  • Warsztaty „7 kroków do własnego M” – bezpłatne warsztaty dla Odwiedzających, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie problemem. Przez dwa targowe dni będzie można posłuchać wykładów prawników, finansistów, specjalistów z branży nieruchomości, doradców ubezpieczeniowych i architektów wnętrz. Partnerem warsztatów jest serwis www.tabelaofert.pl, z którym przygotowaliśmy przewodnik „7 kroków do własnego M”.

  • Galeria „Dzielnicowo” – ułatwia poszukującym nieruchomości w konkretnej lokalizacji w mieście dotarcie do wszystkich budujących tam deweloperów

  • Targowy Kredyt Mieszkaniowy – to nasz autorski produkt bankowy, przygotowywany we współpracy z Domem Kredytowym NOTUS. TKM dopasowany jest indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego Odwiedzającego. Aby z niego skorzystać wystarczy spotkać się z doradcą Domu Kredytowego NOTUS i wypełnić krótką ankietę, na podstawie której nastąpi rejestracja. UWAGA: Tylko na targach będzie można skorzystać z tej promocji kredytowej.

  • Kupony rabatowe – promocje przygotowane przez Wystawców dla Zwiedzających w formie kuponów w Katalogu Mieszkaniowym

  • EKO Dom i Mieszkanie – Budownictwo ekologiczne staje się coraz bardziej popularne. Wystarczy spojrzeć, jak wiele powstaje nowych domów energooszczędnych. Niestety jednak niewielka część społeczeństwa orientuje się w tym, jakie korzyści przynosi nam energooszczędność domów. Aby zapoznać Odwiedzających targi z tą tematyką organizujemy seminarium nt. „EKO Dom i Mieszkanie”, podczas którego eksperci  z zakresu rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych przedstawią zalety ich stosowania w budownictwie mieszkaniowym i jednorodzinnym. 

  • Strefa Aranżacji Wnętrz – będą się w niej prezentowały firmy produkcyjne, usługowe i handlowe, które pokażą najnowsze trendy w wyposażeniu, elementy wykończenia wnętrz, meble, oświetlenie i wszystko co jest potrzebne do urządzenia własnego „M”

  • Sektor Budowy Domów – skierowany jest do osób poszukujących informacji na temat nowości budowlanych, najnowszych rozwiązań technologicznych i innowacji technicznych. Tu pokazywane będą produkty i usługi jakie mogą się przydać na każdym etapie budowania – od projektu począwszy, na wykończeniu domu i ogrodu skończywszy.

  • Giełda Ofert Rynku Wtórnego

  • Plebiscyt „Przyjazny Wystawca” z upominkami dla Zwiedzających

Wszyscy goście targowi otrzymają nasze bezpłatne publikacje. W Informacji Targowej dostępne będą: Katalog Mieszkaniowy – merytoryczny zbiór informacji o inwestycjach realizowanych w miastach, w których organizujemy targi, i ich okolicy; Plan stoisk wraz z listą wystawców – przygotowany w celu ułatwienia poruszania się po terenach targowych oraz Mapa Inwestycji Mieszkaniowych.

Z myślą o odwiedzających nasze targi, obserwując to, że często nie wystarcza im jeden dzień na zapoznanie się z interesującymi ich ofertami lub z potrzeby dopytania o szczegóły wracają do obiektów targowych w niedzielę, przygotowaliśmy bilet dwudniowy. Przypominamy także, że wchodząc na naszą stronę www.tdm.rednetmedia.pl możecie Państwo pobrać bezpłatny bilet na wszystkie edycje naszych targów.

 

Zapraszamy na Targi redNet:

15-16 września 2012 r. – Hala Targi w Krakowie – Kraków

29-30 września 2012 r. – Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ – Łódź

6-7 października 2012 r. – Pałac Kultury i Nauki – Warszawa

6-7 października 2012 r. – Hala Arena – Poznań

20-21 października 2012 r. – Hala ERGO Arena – Gdańsk/Sopot

20-21 października 2012 r. – Hala Stulecia – Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *