Na co zwrócić uwagę wybierając płytki?

Wszystko jest kwestią indywidualną. Dla niektórych najważniejsza będzie marka. Im bardziej znany producent i im większym prestiżem cieszą się jego wyroby, tym lepiej. Inni z kolei nie będą się interesowali tym, z jakiej fabryki wyszły płytki, lecz będą całą uwagę koncentrować na ich wyglądzie. Są też tacy, dla których najistotniejsza będzie cena.

Nie ma jednej, uniwersalnej ścieżki wyboru. Twojelazienki.pl to jeden ze sklepów internetowych, w którym możesz znaleźć szeroką ofertę płytek – zarówno tych z wyższej półki cenowej, jak i nieco tańszych. Jeżeli szukasz rozwiązań niezwykle eleganckich, to Twoją uwagę przykuje z pewnością ceramika Paradyż. Nie mniej elegancka jest kolekcja płytek Pietrasanta wypuszczona na rynek przez Tubądzin.

 

 

 

 

Jakość czy cena – czym kierować się wybierając płytki?

Najlepsza jest sytuacja, w której optymalny jest stosunek jakości do ceny. Masz do wyboru:

  • płytki znanych producentów – w tym przypadku zapłacisz nieco więcej, jednak zyskasz produkt doskonałej jakości,
  • płytki firm mało znanych na rynku – cena produktów będzie niższa, jednak nie wiesz, na jaką jakość trafisz.

Nie podejmuj decyzji pochopnie, daj sobie trochę czasu. Zorientuj się, które produkty są dostępne od ręki, a na dostawę których będziesz musiał poczekać dłuższy czas. Takie informacje pozwolą Ci optymalnie zaplanować datę rozpoczęcia remontu. Każdy dzień opóźnienia może spowodować poważne komplikacje, zwłaszcza jeżeli ułożenie płytek zlecasz firmie, która ma bardzo napięty harmonogram prac.

Wybierz płytki, umów firmę i rozpocznij remont! Ani się obejrzysz, a będziesz mógł cieszyć się zupełnie odmienionym wyglądem łazienki czy salonu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *