Cztery polskie firmy wybrały projekty Elipsa Design na odbywające się w dniach 12-18 maja największe na świecie, prestiżowe targi INTERPACK 2011 w Düsseldorfie. Wśród 2700 wystawców z 60 krajów całego świata, ekspozycja targowa jest jednym z najważniejszych elementów, mających przyciągnąć uwagę zwiedzających.

Pollena, Plast Box, Paccor i Formika – to firmy, które wybrały projekty ekspozycji poznańskiego studia Elipsa Design. – Są to zarówno nasi stali klienci, jak i zupełnie nowe firmy, które zdecydowały się zaufać naszym pomysłom i architektom – mówi Urszula Kałużna, architekt i właścicielka Elipsa Design.

Targi INTERPACK odbywają się co trzy lata w Düsseldorfie. Prestiż tej imprezy jest niepodważalny. To największe i najważniejsze targi branży opakowań i przemysłu przetwórczego na świecie. We wszystkich 19 halach targowych zaprezentuje się 2700 wystawców z 60 krajów. Nie zabraknie także licznych imprez towarzyszących, wystaw, wykładów na temat innowacyjności w produkcji, designu opakowań i wielu innych. Targi INERPACK mają ponad 50-letnią tradycję.

Stoisko Polleny, producenta opakowań kosmetycznych, to przede wszystkim elegancja i prostota, elementy kwiatowe oraz duże obrazy i wizualizacje produktów w delikatnej gamie kolorystycznej.

Architekci Elipsy Design, dla drukarni fleksograficznej Formika, specjalizującej się w produkcji wieczek aluminiowych i saszetek kosmetycznych, przygotowali projekt z czystymi wyrafinowanym formami ukośnych bram w białej kolorystyce. Dopełnieniem formy stoiska sa skórzane czerwone kanapy i światło.

PACCOR jest europejskim producentem plastikowych i papierowych opakowań jednostkowych. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej klasy opakowań przeznaczonych dla przemysłu spożywczego. W jego stoisku na targach będą dominowały wyrafinowane, proste formy, drogie materiały wykończeniowe oraz czyste barwy, nawiązujące do CI Paccor.

Plast Box, znany producent opakowań z tworzyw sztucznych, chce przyciągnąć klientów elegancją, biało-czarną kompozycją w kształcie prostokątnej bryły.

Projekty ekspozycji targowych wykonywane w studiu Elipsa Design cieszą się światową renomą. Pojawiły się na targach w Cannes, Monachium, Essen, czy w Kielcach i Poznaniu. Elipsa Design obsługuje największe firmy z Polski i Europy, m.in. PGNiG, Giorgio Armani, KGHM Polska Miedź, Mennica, PWPW.

źródlo: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *