Galaktyka SUPERKOBIET – czyli kobieca strona SUPERDEKARZA

Chociaż kobieta na dachu to widok rzadko spotykany, pewne jest, że żaden porządny dach bez kobiet by nie powstał! To one – SUPERKOBIETY wspierają SUPERDEKARZY w codziennych obowiązkach, są oparciem i motywują do ciężkiej pracy. To dla nich powstała Galaktyka SUPERKOBIET.

Galaktyka SUPERKOBIET to mini program lojalnościowy stworzony z myślą o żonach, partnerkach oraz córkach dekarzy biorących udział w programie SUPERDEKARZ. Kobiety, które dotychczas wspierały mężczyzn w walce o tytuł SUPERDEKARZA, będą mogły samodzielnie zbierać punkty, biorąc udział w specjalnie dla nich przygotowanych konkursach, quizach oraz krzyżówkach. Wszystkie zabawy utrzymane będą w tematyce dekarskiej podanej w przystępnej, pełnej humoru formie. Do końca lutego 2013 roku SUPERKOBIETY będą mogły zdobyć 5000 punktów w pięciu konkurencjach, a zdobyte punkty wymienić na nagrody.

Szczegóły programu dostępne są na specjalnie przygotowanej stronie Galaktyki SUPERKOBIET: http://www.superdekarz.pl/pl/galaktykasuperkobiet/, na którą zalogować się można, podając login SUPERDEKARZA. Oprócz konkursów dla uczestniczek została przygotowana strefa rozrywki „SUPER PO GODZINACH” – miejsce na aplikacje i psychotesty, w którym SUPERKOBIETY mogą sprawdzić, jakimi byłyby… SUPERDEKARZAMI.

Galaktyka SUPERKOBIET to miejsce rozrywki i rywalizacji, w którym kobiety mogą zdobyć nagrody, a przy okazji poszerzyć wiedzę o fachu SUPERDEKARZY.

O programie SUPERDEKARZ
Program i portal www.superdekarz.pl działa od maja 2009, skupiając ponad 800 dekarzy z całej Polski. Poprzez udział w programie dekarze mogą doskonalić swoje umiejętności praktyczne, zdobywać wiedzę o nowościach technologicznych oraz śledzić na bieżąco wydarzenia w branży dekarskiej. Dekarze rywalizują w ramach programu o tytuł i statuetkę SUPERDEKARZA regionu, SUPERDEKARZA roku oraz jedno ze stu miejsc na wielkiej Gali Finałowej. Zarejestrowani na portalu dekarze najszybciej dowiadują się o nowościach rynkowych marki Braas, mogą też uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych promocjach i szkoleniach. SUPERDEKARZ, poza wymiarem zawodowym, to również forma zabawy – okazja do zdobycia wielu atrakcyjnych nagród oraz możliwość uczestniczenia w imprezach organizowanych przez firmę BRAAS.

PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *