W najbliższą sobotę 7 maja, firma Dolcan organizuje Dzień Otwarty na Osiedlu Powstańców w Ząbkach. Wszyscy, którzy planują zakup nowego M, a nie mają czasu w tygodniu, będą mogli obejrzeć dostępne jeszcze mieszkania. Deweloper zaprasza w godz. 10.00 – 16.00.

Osiedle Powstańców oddane zostało do użytku kilka miesięcy temu. Tworzą je niewysokie, cztero- i pięcio- kondygnacyjne budynki. Kompleks położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, dlatego chętnie wybierają je rodziny z dziećmi. To atrakcyjna lokalizacja dla młodych klientów, także ze względu na fakt, że mieszkania dostępne są w programie „Rodzina na Swoim”.

Deweloper w sobotę 7 maja organizuje Dzień Otwarty. Ale to nie jedyna propozycja dodatkowa dotycząca tej inwestycji. Z racji jubileuszu – 20-lecia -Dolcan wprowadził wiosenną promocję na mieszkania zlokalizowane na Osiedlu Powstańców. Oferta obejmuje 20 lokali. Można się zdecydować na garaż podziemny wliczony w cenę mieszkania, rabat do 10 proc. ceny mieszkania lub też otrzymać materiały wykończeniowe do jego urządzenia w kwocie o równowartości rabatu.

Inwestor daje pełną dowolność w wyborze pakietu promocyjnego. Każdy z klientów może zdecydować się na ten, który jest dla niego najatrakcyjniejszy. Ceny dostępnych jeszcze mieszkań na Osiedlu Powstańców kształtują się na poziomie od 5.260 zł za m2, teraz, w ramach wiosennej promocji, koszty zakupu będą niższe.

Osiedle w Ząbkach, choć blisko terenów zielonych, jest dobrze skomunikowane z Warszawą. Do miasta dojechać można ul. Żołnierską do Trasy Łazienkowskiej i Siekierkowskiej, ale także z drugiej strony – ul. Radzimińską.

Nie bez znaczenia jest też infrastruktura: na przeciwko osiedla otwarta została właśnie ogólnodostępna przychodnia zdrowia działająca w ramach NFZ,w sąsiedztwie znajdują się też szkoła podstawowa, poczta i sklepy.

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *