Podczas produkcji farmaceutyków najwyższym priorytetem jest higiena. W trakcie produkcji i przechowywania leków niezbędne jest utrzymanie odpowiednich warunków. Crawford zdaje sobie sprawę z tej konieczności i odpowiednio dostosowuje swoje rozwiązania tak, aby w zakładach produkcyjnych oraz halach magazynowych zapewnić nieskazitelną czystość oraz wymagane bezpieczeństwo.

Gama produktów oferowanych przez Crawford posiada zintegrowane funkcje pomagające sprostać surowym normom – między innymi dotyczącym higieny, ale także tym, które muszą spełniać zakłady produkujące różnego rodzaju środki farmaceutyczne i kosmetyki apteczne. Do utrzymania higieny przyczyniają się trzy główne cechy bram i systemów przeładunkowych firmy Crawford. Po pierwsze bramy szybkobieżne Crawford, posiadające łatwe do oczyszczenia płachty oraz ościeżnice ze stali nierdzewnej, które pomagają w utrzymaniu czystości otoczenia produkcji. Po drugie pneumatyczne kurtyny dokowe z rynnami deszczowymi otaczają ciężarówki, ograniczając do minimum ilość zanieczyszczeń przedostających się z zewnątrz. I po trzecie inżynierowie Crawford rozumieją wymagania branży farmaceutycznej i tym samym projektują rozwiązania gwarantujące najwyższy poziom higieny i zapobieganie zanieczyszczeniom rożnego pochodzenia.

Wszystkie bramy przemysłowe firmy Crawford posiadają funkcje zabezpieczające, które gwarantują precyzję działania. Należy do nich miękka krawędź dolna, automatyczne zatrzymanie i cofnięcie w razie wykrycia przeszkody, a także czujnik radarowy. Kontrola i monitoring przy pomocy Systemu Monitorowania Crawford, w połączeniu ze szkłem hartowanym i wysokiej klasy zamkami, zapewniają ochronę cennych środków farmaceutycznych.

Precyzja jest niezbędna, by zoptymalizować wydajność produkcji. Inżynierowie z firmy Crawford rozumieją wymagania, z jakimi muszą się zmierzyć zakłady produkujące farmaceutyki, dlatego też opracowują rozwiązania pozwalające unikać zanieczyszczeń, a także przestojów w produkcji lub transporcie towarów. Ochrona produktów wysokiej wartości, a także wewnętrzna logistyka zapewniająca sprawne działanie zakładu to podstawowe cele, jakie stawiane są przed bramami i systemami przeładunkowymi firmy Crawford. Z kolei profesjonalny serwis gwarantuje bezpieczeństwo eksploatacji bram i systemów przeładunkowych, a także maksymalizację czasu pracy bez przestojów.

www.assaabloyentrance.com

————————————————————————————————————————-

Crawford to wiodąca marka ASSA ABLOY, oferującą zautomatyzowane rozwiązania umożliwiające płynny ruch pojazdów i towarów. Nasza kompleksowa oferta bram i rozwiązań przeładunkowych, której towarzyszy szeroka gama usług serwisowych i profesjonalne doradztwo, pomaga klientom osiągnąć niezawodność, bezpieczeństwo i energooszczędność pracy.PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *