Gala Polsat Boxing Night od wielu miesięcy elektryzowała fanów boksu, a starcie Przemysława Salety i Andrzeja Gołoty obwieszczano walką roku. Tak duże wydarzenie nie odbyłoby się bez pomocy sponsorów. Wsparciem dla Przemysława Salety był ArtHauss – lider domów pasywnych.

Pojedynek Przemysława Salety i Andrzeja Gołoty podczas gali Polsat Boxing Night był niezwykłą gratką dla fanów boksu zawodowego. Walka miała dać odpowiedź na kilka pytań – przede wszystkim o zakończenie sportowej kariery przez Andrzeja Gołotę. Niewątpliwie wynik starcia polskich pięściarzy pozwolił ocenić, który z nich jest aktualnie w lepszej formie i może przyjąć miano niezwyciężonego. Gala Polsat Boxing Night była dużym wydarzeniem medialnym, które nie mogło odbyć się bez wsparcia sponsorów. Wśród licznego grona firm promujących to wydarzenie znalazła się częstochowska spółka ArtHauss. Lider domów pasywnych wspierał team Przemysława Salety.

Gala Polsat Boxing Night okazała się ogromnym sukcesem. Sportowe emocje, chęć rywalizacji fair play oraz walka o zwycięstwo to tylko niektóre elementy królujące podczas imprezy w gdańskiej Ergo Arenie. Nie byłoby to możliwe bez wsparcie ze strony sponsorów. Duży udział w tym przedsięwzięciu miała firma ArtHauss, która była partnerem drużyny Przemysława Salety.


ARTHAUSS Polska
ul. Główna 188
42 -280 Częstochowa
www.arthauss.pl

ArtHauss to uznana niemiecka marka, która od 2004 z powodzeniem dostarcza najwyższej jakości materiały do budowy domów energooszczędnych. Opracowanie w 2008 roku innowacyjnej nowej technologii, pozwalającej na projektowanie przy wykorzystaniu konstrukcji stalowej, zrewolucjonizowało branżę budowalną umożliwiając tworzenie inteligentnych i bezpiecznych domów. Dynamiczny rozwój ArtHauss rozpoczął w 2010 roku ekspansję firmy na rynki zagraniczne. Rok później, w drugiej połowie 2011 roku, powstała spółka joint venture ArtHauss Poland, która dzięki fachowej kadrze i wysokiej jakości produktów i usług marki ArtHauss, z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku.

ArtHauss był jednym ze sponsorów Przemysława Salety podczas gali Polsat Boxing Night, Fot. Autor: Wojtek Figurski, Źródło: www.newspix.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *