Apartamenty Dune w Mielnie już dostępne w przedsprzedaży

Inwestor apartamentowca Dune zlokalizowanego przy plaży w Mielnie firma Mielno Holding – Firmus Group rozpoczęła przedsprzedaż. Apartamenty w pełni wykończone w wysokim standardzie dostępne są w cenie od 7.950 zł.

Projekt Dune zlokalizowany jest przy nadmorskiej promenadzie i plaży. Większość apartamentów w inwestycji to dwu-, trzy- pokojowe mieszkania o powierzchni ok. 30 – 53 m2. Każdy z tarasem i widokiem na morze.

Założeniem inwestora jest połączenie prestiżowej lokalizacji i najwyższej jakości wykonania z oczekiwaniami klientów w zakresie atrakcyjnych cen i niezbyt dużych metraży. „Większość apartamentów ma średniej wielkości metraż. Nie bez przyczyny, chcemy by stały się dostępne dla wielu osób, które marzą o własnej całorocznej przestrzeni odpoczynku i relaksu” – mówi Stein Christian Knutsen, Prezes Mielno Holding – Firmus Group podkreślając jednocześnie bardzo wysoki poziom wykończenia mieszkań.

Każdy z apartamentów oddany zostanie do użytku z luksusowo wyposażonym wnętrzem. Deweloper zaplanował m.in. dębowe podłogi, hiszpańską terakotę i glazurę, armaturę i ceramikę marki Roca oraz sprzęt AGD niemieckiej firmy Bosch. Klienci mogą wedle uznania sami decydować o kolorystyce i szczegółach proponowanych rozwiązań.

W przedsprzedaży ceny apartamentów wynoszą od 7.950 zł za m2. Cały apartament będzie można kupić za 301 tys. zł. „W ramach przedsprzedaży proponujemy klientom nie tylko niższe ceny, ale także duży wybór apartamentów, który będzie malał wraz z procesem sprzedaży inwestycji”  – wyjaśnia Stein Christian Knutsen. Wszyscy wybierający się do Mielna na zbliżający się długi weekend majowy będą mogli dowiedzieć się o szczegóły, gdyż deweloper zapowiada, że biuro sprzedaży inwestycji będzie czynne.

Budynek zlokalizowany jest w prestiżowej, spokojnej części Mielna, w sąsiedztwie wydm
i sosen. Łagodne linie bryły budynku oraz duże przeszklenia nadają mu lekki, delikatny wygląd. Architekci ze szczecińskiej pracowni Mellon zadbali także o najwyższą jakość wykończenia części wspólnych w inwestycji. Znajdziemy tu dużo naturalnych materiałów jak kamień czy drewno.

Mielno Holding – Firmus Group wybrał już generalnego wykonawcę, firmę Budimex. Za proces inwestycyjny odpowiadać będzie międzynarodowa firma Gleeds, a finansowanie realizacji zapewnia Noble Bank. Budowa wartej 52 mln zł inwestycji ruszy w najbliższych tygodniach i zakończy się jesienią przyszłego roku.  

Więcej szczegółów: www.firmusgroup.pl

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *