6 nowoczesnych wanien z baterią gratis w nowej promocji Aquaform

Od regularnych kształtów po awangardową asymetrię. Dopasowane zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych. W nowej promocji firma Aquaform oferuje gratis baterię wannową do wanny prostokątnej: Linea, Arabella oraz asymetrycznej: Simi, Senso, Tinos i Helos. Promocyjna oferta trwa do końca lutego 2012 r.

Wanna jest jednym z centralnych punktó w w łazience. Kąpiemy się w niej, ale również odpoczywamy, w wolnych chwilach czytamy lub słuchamy muzyki. Nadaje charakter i styl całemu wnętrzu łazienki. W ofercie sześciu promocyjnych zestawów wanien Aquaform z baterią wannową gratis możemy postawić na tradycyjny prostokątny kształt lub najmodniejszą obecnie asymetrię.

Prostokątne czy asymetryczne?
Do eleganckich, przestrzennych łazienek pasują klasyczne wanny o regularnych kształtach. Bardzo ciekawy efekt uzyskamy jeżeli ściany lub półki wnękowe zostaną obudowane egzotycznym drewnem. Pozwala to na stworzenie ciepłego, wyjątkowego nastroju. Do całości można dodać delikatne oświetlenie, oszczędne ozdoby. W takiej stylistyce wnętrz świetnie sprawdza się prostokątna wanna z kolekcji Linea lub Arabella.

Jeśli jesteśmy miłośnikami nowoczesności i zróżnicowanych kształtów, wybierzemy wannę asymetryczną, a łazienkę zaaranżujemy w modnej kolorystyce opartej na dwóch kontrastujących barwach np. czerni i bieli. Mogą to być, na przykład wanny Simi lub Tinos, które pasują do minimalistycznego otoczenia, ewentualnie rozświetlonego ciepłym kolorem dywanu, czy świeczek. Wanny asymetryczne mogą ró wnież stworzyć przestrzeń ciepłą i pełną komfortu, jeśli zaaranżujemy łazienkę w drewnie lub pokusimy się o ciekawy deseń obudowy wanny, eleganckie lustro, czy obraz na ścianie. W takiej aranżacji efektownie prezentują się wanny z kolekcji Senso, czy Helos Comfort- radzi Anna Grodzka – Główny Technolog firmy Aquaform.

15 lat gwarancji na akryl
Wszystkie wanny Aquaform objęte najnowszą promocją są wykonane z wysokiej jakości akrylu, który zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo korzystania oraz najwyższą jakość. Akryl Aquaform jest objęty aż 15-letnią gwarancją. Przez wiele lat zachowuje swój pierwotny kolor i oryginalny połysk. Posiada również właściwości antypoślizgowe i wysoki stopień przyczepności. Dzięki temu możemy bezpiecznie korzystać z wanny bez ryzyka poślizgu przy wchodzeniu, czy wychodzeniu.

Wanny objęte promocją. Do każdego modelu dodawana jest bateria gratis. Promocja trwa do 29 lutego 2012 lub do wyczerpania zapasów.

Wanna Linea prostokątna
wymiar: 160 cm × 80 cm
cena: 909 zł

wymiar: 170 cm × 80 cm
cena: 946 zł
 
wymiar:180 cm × 80 cm
cena: 983 zł

Wanna Arabella prostokątna
wymiar: 140 cm × 75 cm
cena: 675 zł

wymiar: 150 cm × 75 cm
cena: 688 zł

wymiar: 160 cm × 75 cm
cena: 700 zł

Wanna Simi asymetryczna
wymiar: 150 cm × 80 cm
cena: 712 zł

wymiar: 160 cm × 80 cm
cena: 737 zł

wanna Senso asymetryczna
wymiar: 160 cm × 105 cm
cena: 860 zł

wymiar: 170 cm × 115 cm
cena: 897 zł

Wanna Tinos asymetryczna
wymiar: 140 cm × 95 cm
cena: 798 zł

Wanna Helos Comfort asymetryczna
wymiar: 150 cm × 100 cm
cena: 798 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *