budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Willa Wrocław – naturalnie w mieście. Apartamenty przy Parku Wschodnim gotowe do zamieszkania.

2014-08-13

Willa Wrocław pomyślnie przeszła kontrolę nadzoru budowlanego i otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja firmy Matusewicz Development to 89 prestiżowych, gotowych do zamieszkania apartamentów położonych tuż przy Parku Wschodnim.

Inwestor zakończył budowę pierwszego etapu, obejmującego osiem dwupiętrowych budynków. Decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego z dnia 28.07.2014 r. zostały one oddane do użytku. W planach inwestora przewidziany jest drugi etap, w którym powstaną jeszcze trzy apartamentowce.

Willa Wrocław to nasza pierwsza inwestycja mieszkaniowa, tym bardziej jesteśmy dumni, że wykonaliśmy założony plan w 100%. Chcieliśmy stworzyć nie tylko ekskluzywną przestrzeń mieszkalną, ale także nową jakość życia – mówi Tadeusz Matusewicz, prezes firmy Matusewicz Development.

Trend mieszkania w pobliżu centrum, przy jednoczesnej bliskości terenów rekreacyjnych, sprawił, że inwestor zdecydował się na lokalizację przy ul. Rybnickiej 18. Położenie u zbiegu ul. Armii Krajowej oraz ul. Krakowskiej ułatwia sprawną komunikację z centrum miasta, zapewniając także dostęp do Parku Wschodniego, który znajduje się zaledwie 5 m od granic osiedla.

Bezpieczna lokata

Gotowe, oddane do użytku lokale dają kupującym poczucie bezpieczeństwa i dobrze ulokowanych oszczędności. Śledząc wyniki ostatnich badań można wyciągnąć wniosek, że wolimy zminimalizować ryzyko utraty pieniędzy i kupować już istniejące mieszkania. Wybieramy te, do których można wejść i zobaczyć je na własne oczy, a nie te, które są dopiero na etapie projektu. Oznacza to, iż w dobie wszechobecnej wizji kryzysu coraz rzadziej decydujemy się na projekt, który jest na etapie tzw. dziury w ziemi. Boimy się, że budynek nigdy nie powstanie, natomiast zaliczka przepadnie lub będzie trudno ją odzyskać.

Willa Wrocław nie oferuje fantazji ani wizualizacji, tylko apartamenty gotowe do zamieszkania. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które decydując się na zakup mieszkania, chcą jak najszybciej się do niego wprowadzić – podsumowuje Tadeusz Matusewicz.

Willa Wrocław – zielona inwestycja

Osiedle graniczące od północnej strony z Parkiem Wschodnim, oferuje apartamenty o zróżnicowanych powierzchniach, od 54 do 147m2. Przy budowie oraz wykończeniu wnętrz posłużono się naturalnymi materiałami, takimi jak kamień, szkło czy egzotyczne drewno. W inwestycji wykorzystano technologie przyjazne środowisku, np. panele solarne znajdujące się na dachach budynków czy grzejniki kanałowe zamontowane wzdłuż okien. Wszystkie ściany wykonane są z ceramicznej cegły, która jest doskonałym izolatorem ciepła, wykazując przy tym właściwości dźwiękoszczelne.


Willa Wrocław to luksusowe osiedle zlokalizowane przy ul. Rybnickiej 18 (u zbiegu ul. Armii Krajowej oraz ul. Krakowskiej) we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Inwestycja jest położona 5 m od granic Parku Wschodniego i tylko 5 km od ścisłego centrum miasta. Do użytku oddanych zostało 8 dwupiętrowych budynków oferujących 89 apartamentów o podwyższonym standardzie i powierzchni 54 -147 m2. Jest to pierwsza inwestycja mieszkaniowa firmy Matusewicz Development Sp. z o.o. Sp. kom.

Więcej informacji dostępnych jest pod adresem www.willawroclaw.pl

Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

Willa Wrocław Matusewicz Development zielona inwestycja inwestycje budowlane

Zobacz także...

Rośnie Osiedle Przyjazne

2015-10-14

Rośnie Osiedle Przyjazne

Wokół Poznania trwa budowlany boom. Coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzkę z zatłoczonego miasta na obrzeża. Dużym zainteresowaniem cieszą się podpoznańskie miejscowości, m.in. Skórzewo, Przeźmierowo czy Plewiska. więcej...

Powstaje stadion

2015-08-03

Powstaje stadion

Załóżmy sytuację, w której milioner ma kaprys i, będąc ogromnym fanem piłki nożnej zamierza zrobić coś dla tego sportu. Postanawia wybudować stadion. Może nie jakichś olbrzymich rozmiarów, ale jednak stadion, z boiskiem piłkarskim, szatniami i wszystkimi niezbędnymi zabezpieczeniami. Nasz milioner posiada ziemię, ogromne połacie ziemi pod miastem, z którego pochodzi i tam chciałby ten projekt wykonać. więcej...

Wilczak 20 powstaje na Winogradach

2015-05-07

Wilczak 20 powstaje na Winogradach

Dobiega końca budowa II etapu inwestycji u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej. W jego ramach powstają 124 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Łącznie na osiedlu Wilczak 20 deweloper Agrobex planuje wybudować 6 budynków z 550 lokalami. Jest to jedna z największych inwestycji w tej części Poznania. więcej...

Co daje inwestycja budowlana w gospodarstwie?

2015-04-08

Co daje inwestycja budowlana w gospodarstwie?

Gospodarstwo rolne w obecnych czasach jest nadal najbardziej popularną formą prowadzenia działalności rolnej. XXI wiek daje nam dodatkowe szanse rozwoju, modernizacji wsi i gospodarstw wiejskich. Szczególnym aspektem jest fakt, że można otrzymać dofinansowanie z Unii Europejskiej. więcej...

Lofty - przestrzeń niekonwencjonalna

2015-03-06

Lofty - przestrzeń niekonwencjonalna

Paryscy artyści w obiektach przemysłowych urządzali pracownie, nowojorczycy mieszkania, a w Warszawie w industrialnych budynkach historycznych powstają nowoczesne biura więcej...