XVIII Mazowieckie Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl

Premiera programu rabatrazem.pl, promocyjne ceny nieruchomości, niemalże wszystkie dostępne na rynku oferty deweloperów i banków, mieszkania i domy z rynku wtórnego oferowane przez agencje nieruchomości, Targowy Kredyt Mieszkaniowy, pośrednicy finansowi oraz firmy z sektora wyposażenia i wykończenia wnętrz – to wszystko będzie czekało na Państwa już w najbliższy weekend (14 i 15 maja 2011 roku) na Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c.

Targi mieszkaniowe przygotowywane przez redNet Media nie są kanałem dystrybucji informacji. Organizowane w Warszawie dwa razy w sezonie imprezy targowe pomagają poszukującym mieszkania, domu lub kredytu dokonać konkretnych, najlepszych wyborów.

– Zdobyte doświadczenie i zmieniający się rynek sprawił, że staliśmy się doradcą mieszkaniowym – mówi Magdalena Serwatko, prezes zarządu redNet Media. – Dzięki współpracy z wieloma podmiotami w branży nieruchomości i finansów, co sezon przygotowujemy nowe programy edukacyjne, sprzedażowe i lojalnościowe.

Jednym z nich jest rabatrazem.pl, debiutujący na XVIII Mazowieckich Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl. Jest to program grupowych zakupów mieszkań przez Internet. Polega na zebraniu od kilku do kilkunastu osób zainteresowanych zakupem lokali  w danej inwestycji i dokonaniu transakcji na promocyjnych zasadach. Kupując razem, osoby te składają zapisy na lokale, dzięki czemu otrzymują od dewelopera rabat, jakiego nie byłyby  w stanie uzyskać, negocjując warunki zakupu indywidualnie. Organizatorem programu jest Agencja Nieruchomości redNet24, wsparcie techniczne zapewnia ogólnopolski serwis nieruchomości tabelaofert.pl.

Kolejnym programem, tym razem edukacyjnym, jaki oferuje odwiedzającym targi ich organizator, to bezpłatne warsztaty „7 kroków do własnego M”. Dzięki udziałowi w nich załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania lub domu nie będzie problemem. Prawnicy opowiedzą o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego, finansiści wskażą na co zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy, specjaliści z branży nieruchomości rozwieją wszelkie dylematy dotyczące wyboru – rynek pierwotny czy wtórny, a doradcy ubezpieczeniowi poradzą jaką polisę wykupić, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu.

Planowane jest również spotkanie z projektantem wnętrz, który podpowie jak urządzić swoje nowe „cztery kąty”, tak aby czuć się w nich komfortowo, a jednocześnie być w zgodzie z trendami. Dodatkowo tylko w Warszawie będzie można dowiedzieć się czym są domy pasywne i jakie są korzyści z mieszkania w nich. Uczestnicy warsztatów „7 kroków do własnego M” otrzymają przewodnik o tym samym tytule, w którym krok po kroku doradzamy jak dokonać najlepszego zakupu nieruchomości.

Specjalnie na targi wystawcy przygotowują rabaty i promocje. Firma Everbest Nieruchomości: daje rabat 30.000 zł na domy na Osiedlu Witanów, oferuje domy w inwestycji Ogrody Wilanowskie w cenie 4.365 zł netto za mkw. i na Osiedlu Podleśna w Ząbkach w cenie 5.500 zł brutto za mkw. oraz obniża prowizję do 1,9% netto dla klientów targowych poszukujących nieruchomości na rynku wtórnym. Dom Kredytowy NOTUS wśród osób, które odwiedzą jego stoisko, po zarejestrowaniu się u hostessy, rozlosuje nagrody w postaci rocznego ubezpieczenia wartości nieruchomości do 760 zł. Dodatkowo przygotował promocyjną ofertę „Wnętrze z Notusem”, która obejmuje doposażenie lub wyposażenie nieruchomości w stanie deweloperskim. Toyota W&J Wiśniewski wśród osób, które odwiedzą stoisko nr 2A i wypełnią kupon rozlosuje dwie nagrody: Land Cruiser na weekend i udział w Akademii Off-Road. Na uwagę odwiedzających targi zasługuje również debiut inwestycji Wzgórze Słowików firmy TC Forum.

– Korzystajcie Państwo z promocji, bo tylko na naszych targach można nabyć nieruchomości na najlepszych warunkach – zachęca prezes Serwatko. – Takich rabatów nie otrzymacie w żadnym biurze sprzedaży. Takich gratisów nikt nie ma w standardowej ofercie.

Poszukujący źródeł finansowania swojego nowego „M” będą mieli w czym wybierać. Na targach w Centrum MT Polska pojawią się niemalże wszystkie banki. Nie zabraknie także stoiska Targowego Kredytu Mieszkaniowego, na którym specjaliści z firmy redNet Doradcy pomagają wybrać z oferty dwudziestu banków najlepszy kredyt oraz „załatwiają” wszelkie formalności. Ich usługi są bezpłatne, a oferowane parametry kredytu – lepsze niż standardowe. Można uzyskać m.in. niższą marżę i brak prowizji banku, indywidualne warunki, kredyt do 50 lat i do 130% ceny nowego lokum, szybką ścieżkę kredytową (decyzja w 2 dni), zwrot wpłaty za wpis do hipoteki, a nawet 5 lat ubezpieczenia nieruchomości gratis!

Nie lada atrakcję przygotowuje Bank Zachodni WBK. Wszyscy uczestnicy Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl będą mogli nieodpłatnie zrobić sobie fotograficzny portret rodzinny w specjalnie zaaranżowanym atelier fotograficznym imitującym wnętrze wymarzonego mieszkania. Portrety wykonywane w Studiu Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK, będą robione w oparciu o dwa różne plany zdjęciowe przy wykorzystaniu oświetlenia studyjnego. O wysoką jakość wykonywanych prac zadba zespół specjalistów składający się m.in. z profesjonalnego fotografa i makijażystki. Zdjęcia będzie można odbierać już po kilkunastu minutach od ich wykonania na stoisku Banku Zachodniego WBK. Dla wszystkich, którzy będą chcieli otrzymać cyfrową wersję portretu stworzono stronę internetową: www.studiofotografiirodzinnej.pl. Wystarczy wejść pod ten adres i podać kod otrzymany na stoisku, aby ściągnąć swoje zdjęcie w wersji elektronicznej.

Zachęcamy do przyjścia na targi z rodzinami. Majowej edycji Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl towarzyszą: Rodzinny Piknik „Nowa Warszawa” i Targi Przedszkolaka. Zapraszamy dużych i małych do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu i wewnątrz hali. Tuż przed wejściem do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska organizujemy: rodzinne grillowanie, szalone rajdy na torze gokartowym, relaks w piknikowym Sheesha Lounge, przejażdżki na trikerach i wiele innych ciekawych form spędzenia czasu. Wewnątrz hali natomiast na najmłodszych będą czekały: dmuchańce-skakańce, trampolina, kręgle, szkoła tańca, spotkania z klaunami, mini kino, tor wyścigów modeli zdalnie sterowanych, szkółka piłkarska dla małych mistrzów, gry i zabawy kreatywne i wiele innych atrakcji.

Partnerem Targów jest: AGRO-MAN Sp. z o.o. Patronat Honorowy nad targami sprawują: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Po więcej informacji i bezpłatny e-bilet zapraszamy na naszą stronę internetową www. targi.tabelaofert.pl. Przypominamy również, że dla odwiedzających targi przygotowaliśmy trzy bezpłatne publikacje: Katalog Mieszkaniowy, Mapę Inwestycji Mieszkaniowych i Atlas Inwestycji Wakacyjnych. Wszystkie one będą czekały na Państwa w Informacji Targowej tuż przy wejściu na tereny wystawiennicze.

Katarzyna Mejer

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *