budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Polacy w Mediolanie promują okna

2012-11-07

Targi MADE expo Mediolan to doskonała okazja dla firm budowlanych i wykończeniowych do zaprezentowania swoich najnowszych osiągnięć na włoskim rynku. Podczas tegorocznej edycji ponad 230 000 odwiedzających wystawę mogło zapoznać się także z ofertą polskich producentów stolarki, w tym firmy MS więcej niż OKNA.

MADE expo Mediolan to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej i wykończeniowej w Europie. Tegoroczna edycja, która odbyła się w dniach 17-20 października we Włoszech, przyciągnęła ponad 1500 wystawców. W trakcie czterodniowych targów stoiska odwiedziło ponad 230 000 osób, w tym także ponad 30 000 spoza Włoch.

Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że dzięki wielkości i zainteresowaniu targami o Włoszech nadal można mówić jako jednym z ważniejszych handlowo rynków. Jego atrakcyjność, także dla zagranicznych inwestorów, potwierdza liczny udział polskich producentów stolarki otworowej. Wśród kilkunastu wystawców z naszego kraju, nie zabrakło firmy MS więcej niż OKNA, która w MADE expo Mediolan wzięła udział po raz pierwszy. – Nasza wizyta miała na celu zwiększenie rozpoznawalności marki i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Na włoskim rynku jesteśmy obecni już od ponad dwóch lat i zamierzamy dalej sukcesywnie prowadzić na nim działania. Włochy są dla nas bardzo perspektywiczne. Tutejszy rynek stolarki jest stosunkowo duży i bogaty, a dodatkowo nie ucierpiał zbytnio podczas kryzysu - mówi Piotr Nadolny, Dyrektor Handlowy w firmie MS więcej niż OKNA.

Na ekspozycji firmy MS więcej niż OKNA zaprezentowane zostały wybrane nowości produktowe i rozwiązania technologiczne. Największym zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszyły się drzwi podnoszono–przesuwne HS, o imponujących wymiarach: 5,70 m szerokości i 2,52 m wysokości. Poza tym firma zaprezentowała także drzwi typu patio, okno TYTANOWEtermo z ramą renowacyjną i okno Wood Look, wykonane w technologii HFL, które łączy drewnianą estetykę z praktycznością okien PVC.

- Rynek w Europie jest w miarę jednorodny, a rozwiązania oferowane we Włoszech są bardzo podobne do tych na rynku polskim. Nasze produkty dostosowujemy jednak do charakterystycznych wymagań klientów zagranicznych. We Włoszech są to na przykład obniżone klamki czy rama renowacyjna. Ilość odwiedzających MADE expo Mediolan świadczy o tym, jak dobrze były one przygotowane, ale także o tym, jak duże jest zapotrzebowanie na profesjonalne produkty – dodaje Piotr Nadolny – Z marketingowego punktu widzenia uważam targi za bardzo udane, za rok z pewnością weźmiemy ponownie udział w tym wydarzeniu.


O Firmie

MS więcej niż OKNA jest liderem wśród polskich producentów okien i drzwi i jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku. Firma działa od 1991 roku. Obecnie grupę MS tworzą: M&S Pomorska Fabryka Okien Sp. z o.o., M&S Okna i Drzwi Sp. z o.o. oraz Projekt +2000 Sp. z o.o. Główna siedziba firmy mieści się w Słupsku.

MS więcej niż OKNA posiada w swojej ofercie m.in. okna i drzwi PVC i drewniane, rolety i moskitiery, a także produkty z kamienia naturalnego oraz okna i konstrukcje aluminiowe.

W kilku zakładach o łącznej powierzchni 100.000 m2, zatrudnia ponad 500 pracowników. Sieć dystrybucji obejmuje ponad 170 krajowych i zagranicznych salonów sprzedaży. Głównym kierunkiem eksportowym są kraje Europy Zachodniej oraz Stany Zjednoczone i Kanada.

www.ms.pl


Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

targi budowlane okna MS więcej niż OKNA firmy budowlane Targi MADE expo Mediolan

Zobacz także...

Jak niskim kosztem zapewnić sobie prywatność w mieszkaniu?

2019-06-17

Jak niskim kosztem zapewnić sobie prywatność w mieszkaniu?

Dom to miejsce, które kojarzy nam się z bezpieczeństwem, wygodą oraz ogólnym spokojem. Nic zatem dziwnego, że chcemy aby wyposażenie tego domu było takie jak sobie wymarzymy. więcej...

Jak wybrać okna do domu i firmy?

2017-07-10

Jak wybrać okna do domu i firmy?

Zakup okien tylko pozornie jest łatwym zadaniem. Przed udaniem się do salonu trzeba nie tylko zrobić konieczne pomiary, ale również zastanowić się dokładnie nad oczekiwaniami, jakie mamy względem swojego przyszłego wyposażenia domu oraz parametry, jakie powinny posiadać. więcej...

Czy ciepły dom musi przypominać bunkier? Ależ nie – radzą eksperci Pilkington Polska

2017-05-16

Czy ciepły dom musi przypominać bunkier? Ależ nie – radzą eksperci Pilkington Polska

Okna i przeszklenia są elementami służącymi przede wszystkim do wprowadzania do wnętrza domu jak największej ilości naturalnego światła podwyższającego komfort życia. więcej...

Niezwykły klimat poddasza, czyli kilka słów o całkiem niebanalnym wnętrzu

2017-02-15

Niezwykły klimat poddasza, czyli kilka słów o całkiem niebanalnym wnętrzu

Nieustawne, nie zawsze dobrze doświetlone i te wszechobecne skosy, które w znacznym stopniu ograniczają możliwości aranżacyjne - jeszcze do niedawna poddasze pełniło w wielu domach funkcję magazynu na zapomniane i niepotrzebne przedmioty. więcej...

Okna najcieplejsze z ciepłych

2017-01-20

Okna najcieplejsze z ciepłych

Kiedy za oknami panuje zimowa aura, a słupek rtęci na termometrze wciąż spada, warto zadbać o to, by w naszych domach i mieszkaniach panowała temperatura optymalna. Najskuteczniejszą receptą na ograniczenie strat ciepła i minimalizację wydatków na ogrzewanie jest montaż ciepłych okien. Właśnie takie oferuje firma MS więcej niż OKNA. Oto jej dwie najcieplejsze propozycje. więcej...