Złap targowe okazje i WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ

Warszawskie Targi redNet DOM MIESZKANIE

 3 i 4 września 2011 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, redNet Media zaprezentuje nowe oblicze targów znanych do tej pory pod nazwą Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl. Podczas inauguracji sezonu oficjalnie zaprezentowane zostanie nowe logo i nazwa targów – Targi redNet DOM MIESZKANIE, przygotowane zostaną nowe atrakcje targowe oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego „M”. Prawdziwym hitem tego sezonu będzie Konkurs Targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”.

 – Sezon jesienny z Targami redNet zapowiada się bardzo atrakcyjnie – mówi Magdalena Serwatko, prezes redNet Media. – Specjalnie dla odwiedzających targi przygotowujemy wiele działań ułatwiających im zakup mieszkania czy domu, udoskonalamy sprawdzone już elementy organizowanych przez nas targów i poszerzamy je o nowe.

Wśród nowości wymienić należy m.in. Galerię „Dzielnicowo”, w której znajdą się – pogrupowane dzielnicami – wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów; Giełdę Działek, Gruntów Inwestycyjnych i Rynku Wtórnego oraz Galerię Mieszkań i Domów – w której pokazywane będą, wraz z lokalizacjami, cenami i przykładowymi rozkładami, nieruchomości do wzięcia od zaraz. Dzięki tym trzem nowościom odwiedzający targi szybciej dotrą na stoiska prezentujące ofertę znajdującą się w kręgu ich zainteresowań.

Główną atrakcją jesiennych Targów redNet dedykowanych rynkowi nieruchomości będzie konkurs „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”.

– Jeśli planujecie Państwo zakup mieszkania albo już je kupiliście i zastanawiacie się nad jego wykończeniem, obowiązkowo przyjdźcie na nasze targi – mówi prezes Serwatko. – Na Targach redNet DOM MIESZKANIE dowiecie się jak zaaranżować swoje M, by mieszkać modnie i wygodnie. Będziecie również mieli szansę wygrać wykończenie pod klucz i zaoszczędzić nawet 60 tys. zł! Przyjdźcie na stoisko konkursowe, wymyślcie nazwę dla nieistniejącego jeszcze osiedla, wpiszcie ją w otrzymany kupon i wygrajcie nagrodę główną – wykończenie w Pakiecie Silver – od redNet Dom i redNet Media.

Na Targach redNet będzie można wygrać nagrody w przygotowanych przez organizatora konkursach, ale przede wszystkim uzyskać pomoc w wyborze optymalnej oferty: wymarzonego mieszkania lub domu
i taniego kredytu.

– Nasze targi oferują szereg narzędzi ułatwiających wybór nowego lokum – mówi prezes Serwatko. – Na bezpłatnych warsztatach „7 kroków do własnego M” specjaliści omawiają wszystkie etapy związane z zakupem i urządzeniem mieszkania i domu. Na stoisku Targowego Kredytu Mieszkaniowego można uzyskać wsparcie w zakresie finansowania nowego lokum, a w Centrum Informacji Targowej otrzymać plan stoisk z listą wystawców, dzięki któremu łatwiej się poruszać po terenach targowych oraz obszerny Katalog Mieszkaniowy, zawierający systematycznie i szczegółowo przedstawione inwestycje realizowane w ramach aglomeracji warszawskiej. Na Targach redNet można też kupić nieruchomość w specjalnie przygotowanej na to wydarzenie cenie, niespotykanej w biurach sprzedaży.

Specjalnie na targi wystawcy przygotowują rabaty promocje. Delta Construction Andrzej Szymczak oferuje w cenie domu w zamkniętym, kameralnym podwarszawskim osiedlu Słoneczne Lipowo, pakiet Bezpieczny Dom – kompletny system alarmowy z powiadomieniem patroli interwencyjnych i monitoring opłacony na okres jednego roku. Każda osoba, która odwiedzi stoisko firmy Home Broker i wypełni specjalnie przygotowany kupon targowy, weźmie udział w loterii i będzie miała szansę wygrać: ekspress do kawy Dolce Gusto lub jeden z pięciu pięknych wełnianych koców. Ci, którzy zdecydują się na zakup apartamentu o powierzchni 150 mkw. w inwestycji Dworska 13 w Konstancinie, otrzyma od Iris Investments  Sp. z o.o. gratis jego wykończenie. J.W. Construction Holding S.A. tylko na targach będzie oferowała mieszkania w specjalnych cenach: Osiedle Światowida – 5320 zł za m.kw., Zielona Dolina – 5350 zł za m.kw., Apartamenty Oxygen – 7000 zł za m.kw. i Słoneczny Park – 5290 zł za m.kw. Polanowscy Nieruchomości Sp. z o.o. organizują konkurs wiedzy o rynku nieruchomości, w którym za każdą poprawną odpowiedź uczestnicy otrzymają firmowe gadżety Grupy Polanowscy Nieruchomości; ponadto oferują rabat i preferencyjne ceny na usługi firmy dla klientów, którzy w czasie trwania targów, podpiszą umowę i zapraszają na darmowe porady prawnika, który specjalizuje się w sektorze nieruchomości. Portal domowy.pl organizuje konkurs „Od projektu po dom”, w którym do wygrania jest projekt domu lub aranżacji wnętrza.

Poszukujący źródeł finansowania swojego nowego „M” będą mieli w czym wybierać. Na targach w Centrum MT Polska pojawią się czołowe banki. Nie zabraknie także stoiska Targowego Kredytu Mieszkaniowego, na którym doradcy z Domu Kredytowego NOTUS oferować będą niespotykany poza targami produkt bankowy – kredyt przyznawany na preferencyjnych warunkach, dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego poszukującego finansowania nieruchomości. Aby skorzystać z tej unikalnej oferty należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego, zarejestrować i podjąć rozmowy z doradcą.

– Tylko na targach będzie można skorzystać z tej promocji kredytowej – podkreśla prezes redNet Media. – Jeśli zatem planują Państwo zakup mieszkania, domu lub działki – zapraszam po najlepszy dostępny na rynku kredyt.

Wybór mieszkania to zazwyczaj decyzja rodzinna, dlatego na naszych imprezach często gościmy rodziców z dziećmi. Organizując targi myślimy również o najmłodszych, których zapraszamy do Targowego Przedszkola Family Care – miejsca, w którym maluchy spędzą miło czas bawiąc się, malując, biorąc udział w grach, zabawach i mini konkursach. Rodzice bez obaw mogą pozostawić tu dziecko pod opieką wykwalifikowanej kadry, a samemu udać się na poszukiwanie wymarzonego lokum lub wypić kawę w Kawiarence Targowej, gdzie na spokojnie przeanalizują zebrane informacje.

Jesienne, warszawskie Targi redNet DOM MIESZKANIE wspierają działalność Fundacji Przyjaciółka i Mazowieckiej Fundacji Rodzin Zastępczych. W ramach akcji „Dom pełen radości” redNet Media przekaże na cele obydwu organizacji część dochodu ze sprzedaży biletów wstępu na Targi redNet.

Partnerem Targów jest: Polanowscy Nieruchomości Sp. z o.o. Patronat Honorowy nad targami sprawują: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Po więcej informacji i bezpłatny e-bilet zapraszamy na naszą stronę internetową www. targirednet.pl. Przypominamy również, że dla odwiedzających targi przygotowaliśmy trzy bezpłatne publikacje: Katalog Mieszkaniowy, Mapę Inwestycji Mieszkaniowych i Atlas Inwestycji Wakacyjnych. Wszystkie one będą czekały na Państwa w Informacji Targowej tuż przy wejściu na tereny wystawiennicze.

Katarzyna Mejer

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *