Chcemy, by w naszym wnętrzu wszystkie elementy pasowały do siebie jak ulał. Jednocześnie szukamy niestandardowych rozwiązań. Dzięki technologii podłóg Torlys możemy mieć na podłodze nawet skórę. Na tym możliwości aranżacyjne się nie kończą. Skóra bardzo dobrze komponuje się z korkiem. To wszystko bez konieczności nieestetycznych listew łączących.

Łączenie różnych typów podłóg w jednym pomieszczeniu to coraz częściej spotykane rozwiązanie. Wszystko za sprawą trendu w aranżacji wnętrz polegającego na tworzeniu otwartej strefy dziennej. Ma to wiele zalet, ale też wiąże się z dużym wyzwaniem aranżacyjnym. Aby nie powodować wrażenia chaosu należy w umiejętny sposób podzielić przestrzeń. Dobrą metodą na wyodrębnienie poszczególnych stref funkcjonalnych mogą być: zróżnicowanie światła, koloru ścian, czy zastosowanie różnych typów posadzki.

System mocowania podłóg Torlys umożliwia układanie jej niczym puzzle. Oryginalna skórzana podłoga idealnie zaakcentuje część telewizyjną lub jadalną. Natomiast korek, ze względu na swoje walory funkcjonalne doskonale sprawdzi się w holu lub części kuchennej. Z pewnością takie niestandardowe rozwiązanie sprawi, że nasze wnętrze pozostanie w pamięci na długo.

System zamków Uniclic stosowany w podłogach Torlys pozwala na łączenie aż 12 wzorów podłóg skórzanych oraz 18 wzorów korkowych. Taki zabieg pozwala na zabawę kolorem, wzorem i strukturą. Zarówno podłogi skórzane jak i korkowe są dostępne w formie płytek prostokątnych i kwadratowych. Duży wybór wzorów oraz dwa kształty elementów pozwalają na uzyskanie zróżnicowanej i dopasowanej do każdego wnętrza podłogi.

Kiedy znudzi nam się ułożenie naszej podłogi, bez problemu możemy zmienić kompozycję. Bezklejowy system łączenia elementów podłogi pozwala na jej zdjęcie i ponowne ułożenie. Nie wiąże się to ze zrywaniem kleju, kurzem, ani koniecznością cyklinowania.

Cena netto 1 m2 podłogi skórzanej: od 399 zł brutto za metr kwadratowy z montażem.

Cena netto 1 m2 podłogi korkowej: od 297 zł brutto za metr kwadratowy z montażem.

Podłogi Torlys dostępne są w salonach Dekorian. www.torlys.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *