WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ,kup nieruchomość w specjalnej targowej cenie i weź kredyt tańszy niż w oddziałach banków!

Hala ARENA w Poznaniu 

10-11 września 2011 r.

Sponsor targów: Family House Sp. z o.o.

Partner targów: Nickel Development Sp. z o.o.

Patroni Honorowi: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk

Prezydent Poznania Ryszard Grobelny

Polski Związek Firm Deweloperskich

Setki inwestycji, tysiące mieszkań, domów i apartamentów z Poznania i okolic. Ponad stu wystawców – deweloperzy, banki i firmy, pośrednicy finansowi, firmy z branży wyposażenia wnętrz, sektory: rynku wtórnego i budowy domów oraz to co czyni te targi wyjątkowymi:

NOWA ODSŁONA TARGÓW

Na jesiennych targach w hali ARENA redNet Media zaprezentuje nowe oblicze targów znanych do tej pory pod nazwą Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl. Zaprezentowane zostanie nowe logo i nazwa targów – Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE, przygotowane zostaną nowe atrakcje targowe oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego „M”. Prawdziwym hitem tego sezonu będzie Konkurs Targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”.

FORMUŁA TARGÓW

Firma redNet Media – organizator największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce (17 edycji w 6 miastach w skali roku) przygotowuje imprezy, na które przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt. Bo właśnie specjalnie na nasze targi firmy przygotowują atrakcyjne rabaty, promocje, bonusy. A my sami za pomocą rozbudowanego doradztwa, warsztatów, fachowych publikacji i poradników pomagamy kupującym dokonać dobrego wyboru. Tylko tutaj w cenie jednego biletu (a nawet za darmo – pobierając bilet ze strony www.targirednet.pl) można wejść i wyjść z targów dowolną ilość razy, wrócić nawet następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum lub kredytu.

KONKURS TARGOWY

 • WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ” – Planujecie Państwo zakup mieszkania albo już je kupiliście i zastanawiacie się nad jego wykończeniem? Mamy dla Was świetną wiadomość. Tylko na Targach redNet DOM MIESZKANIE możecie wygrać wykończenie pod klucz i zaoszczędzić nawet 60 tys. zł! Przyjdźcie na stoisko konkursowe (nr 25N), wypełnijcie kupon i wygrajcie nagrodę – wykończenie w programie Silver – od redNet Dom i redNet Media.

Zapraszamy na stronę konkursu: www.targirednet.pl/konkurs

POMOC W WYBORZE KREDYTU I NOWEGO LOKUM

 • Galeria „Dzielnicowo” – Specjalnie dla odwiedzających, którzy mają sprecyzowane lokalizacje w jakich chcieliby mieszkać przygotowaliśmy Galerię „Dzielnicowo”. Tylko na naszych targach nie trzeba spacerować od stoiska do stoiska i pytać deweloperów czy budują w danej dzielnicy. Wystarczy rozpocząć poszukiwania swojego wymarzonego mieszkania czy domu od wizyty w Galerii „Dzielnicowo”. Tu znajdują się pogrupowane dzielnicami wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów.

 • Targowy Kredyt Mieszkaniowy – Jeśli poszukujecie Państwo finansowania nieruchomości, to koniecznie musicie odwiedzić stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tylko tu możecie otrzymać produkt bankowy dopasowany indywidualnie do waszych potrzeb i możliwości. Aby z niego skorzystać wystarczy, że przyjedziecie na stoisko, zarejestrujecie się u przedstawiciela i porozmawiacie z doradcą Domu Kredytowego NOTUS – Patrona Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tylko na targach będziecie mogli skorzystać z promocji kredytowej – niższej marży, szybszej procedury przyznania finansowania, kompleksowej obsługi (od analizy potrzeb aż do podpisania umowy) oraz wygodnego i atrakcyjnego cenowo doposażenia i wykończenia zakupionej nieruchomości z możliwością uzyskania kredytu na ten cel w ramach programu „Wnętrze z Notusem”. Jeśli zatem planujecie zakup mieszkania, domu lub działki – nie przegapcie najlepszego dostępnego na rynku kredytu.

 • Katalog Mieszkaniowy będzie czekał na Państwa w Centrum Informacji Targowej. Dla każdego zainteresowanego przygotowaliśmy nieodpłatnie obszerny katalog zawierający przedstawione w jednolity i przejrzysty sposób, szczegółowe (wizualizacje, opisy, ceny, rzuty lokali) prezentacje inwestycji realizowanych na terenie aglomeracji.

 • Warsztaty i przewodnik „7 kroków do własnego M” – Każdy może wziąć udział w warsztatach, na których prawnicy, finansiści, architekci i dekoratorzy wnętrz podpowiedzą jak ustrzec się błędów i dokonać w pełni świadomych i przemyślanych decyzji na wszystkich etapach: poszukiwań, wyboru kredytu, negocjacji zakupu, podpisania umowy, odbioru lokalu, urządzania i ubezpieczenia nowego lokum. Dodatkowo w Poznaniu będzie można dowiedzieć się jak nasze mieszkanie może zacząć zarabiać na siebie w ramach prelekcji „Twoje mieszkanie – Twoim kapitałem” oraz jak dobrze wynająć mieszkanie i uniknąć problemów z lokatorami podczas wykładu Jarosławy Ejsymont z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma przewodnik podsumowujący treść warsztatów.

DODATKOWE ATRAKCJE

 • Strefa Aranżacji Wnętrz – Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko swojego lokum, ale też ciekawych, nowatorskich, praktycznych rozwiązań związanych z aranżacją wnętrz i wyposażeniem, zdecydowaliśmy się przygotować Strefę Aranżacji. Będzie to specjalnie wydzielone miejsce na hali, gdzie w przemyślany sposób firmy z branży aranżacji wnętrz będą mogły zaprezentować najnowsze trendy w wyposażeniu mieszkania czy domu.

 • Targowe PrzedszkoleWybór mieszkania to zazwyczaj decyzja rodzinna, dlatego na naszych imprezach często gościmy rodziców z dziećmi. Planując odwiedzenie targów nie musisz już zastanawiać się nad tym, co zrobić ze swoją pociechą. Pomyśleliśmy również o naszych najmłodszych gościach. Targowe Przedszkole to miejsce, w którym maluchy spędzą miło czas bawiąc się, malując, biorąc udział w grach, zabawach i mini konkursach. Pozostaw dziecko pod opieką wykwalifikowanej kadry, a sam udaj się na poszukiwanie wymarzonego lokum.

 • Kawiarenka Targowa Chwila odpoczynku w trakcie zwiedzania targów i rozmów z wystawcami? Każdemu przyda się mały przystanek w kameralnej atmosferze z dala od targowego zgiełku. Nasza kawiarenka to miejsce na wypicie kawy, zjedzenie ciastka, podsumowanie dotychczas zebranych informacji i oddech przed kolejnymi spotkaniami i rozmowami, odkrywaniem ciekawych ofert i promocji.


PREMIERY I DEBIUTY

Na Skraju Lasu Sp. z o.o. – Osiedle Na Skraju Lasu

”CGK” Mieszkania Doskonałe Sp.z o.o. – Budynek przy ulicy Inflanckiej

Terra Promessa Perfecta Sp. z o.o. – Nowa Wilda

S&L Development Sp. z o.o. – Osiedle Kraina Słońca

Family House Sp. z o.o. – Osiedle Leśne IV

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. – Casa Fonte

Ataner Sp. z o.o. – Budynek Mieszkalny przy ul. Towarowej 41

Dom-Eko Sp. z o.o. – Parkowa Aleja

Ronson Development Sp. z o.o. – Chilli City

UWI Inwestycje S.A. – Mieszkania na Osiedlu Stefana Batorego

Twoje M Sp. z o.o. Sp. k. – Osiedle Wiśniowe

Przedsiębiorstwo Budowlane „Ekonbud-Fadom” L. E. Jarząbek Spółka Jawna – Budynek przy ul. Piątkowskiej 118

BRE.lokum S.A – Osiedle Przylesie Marcelin

Questor Development S.C. Tomasz Mirek, Michał Przybylski – Osiedle Leśny Zakątek


ZŁAP OKAZJĘ

BRE.locum

 • W związku z oddaniem do użytkowania całego pierwszego etapu inwestycji Osiedle przy Lesie Marcelin, udzieli każdemu odwiedzającemu stoisko nr 27 rabat w wysokości 250 zł/mkw. mieszkania w nowooddanym budynku nr 7 na wybrane lokale 2- i 3-pokojowe.

Lista mieszkań dostępna będzie na kuponie rabatowym, dostępnym na stoisku, a promocja obowiązywać będzie do 26 września 2011 r.

 • Każdy student, który zainteresowany będzie nabyciem mieszkania otrzyma upust w wysokości 5%. Promocja obowiązywać będzie do 30 września 2011 r.

 Wyżej wymienione promocje nie łączą się.

Domowy.pl

Myślisz o budowie domu jednorodzinnego, ale nie wiesz jaki projekt wybrać? Może zamiast kupować, wolisz go wygrać?  A może już masz dom albo mieszkanie i nie bardzo wiesz jak je zaaranżować? Przyjdź na targi redNet i dowiedz się jak to zrobić, a przy okazji wygraj projekt domu lub aranżacji wnętrza. Na jedną lub drugą nagrodę będziesz miał szansę, jeśli weźmiesz udział w konkursie portalu domowy.pl „Od projektu po dom”. Odpowiedz na jedno pytanie znajdujące się na kuponie, który otrzymasz w kasie wraz z biletem i oddaj go na stoisku domowy.pl. (stoisko nr 2R)

S&L Development Sp. z o.o.

Klienci Targowi, którzy zainteresowani będą zakupem jednego z siedmiu szeregowców na osiedlu Kraina Słońca, otrzymają bezpłatną pomoc dekoratora wnętrz w urządzeniu domu oraz możliwość wyboru lokalizacji, przypisanych do domu, dwóch miejsc parkingowych. (stoisko nr 50)

Family House Sp. z o.o.

Każda osoba, która zdecyduje się na zakup mieszkania w inwestycji Perła w pierwszym tygodniu po  targach (w dniach od 12 do 16 września 2011 r.) otrzyma matę grzewczą . (stoisko nr 17)

 Skaland Sp. z o.o. Sp.k.

Proponuje specjalną promocję cenową na domy w zabudowie szeregowej i wolnostojącej na Osiedlu Nowe Koninko. Dom w zabudowie szeregowej dostępny będzie już za 399.900 zł brutto z działką. (stoisko nr 28)

 PBG DOM Sp. z o.o.

Proponuje promocje na wybrane inwestycje:

 • rabat do 28 tys. zł na dwa ostatnie domy w inwestycji Lusówko

 • garaż gratis do mieszkań 3-pokojowych lub za pół ceny do mieszkań 1-2 pokojowych w inwestycji na Osiedlu „Złotowska 51”

 • oraz płatność 15/85 na inwestycje Quadro House oraz Ecoria. (stoisko nr 1)

 Echo Investment S.A.

Proponuje w ramach oferty „Kup TERAZ – zamieszkaj już jesienią” lokale oddawane już w październiku 2011 roku, w inwestycjach: Małe Naramowice Pod Klonami (I etap) oraz Kasztanowa Aleja. Ceny pakietu z naziemnym stanowiskiem postojowym i komórką lokatorską w Małych Naramowicach Pod Klonami już od 5.832 zł za mkw. Cena lokalu mieszkalnego w inwestycji Kasztanowa Aleja już od 6.304 zł za mkw. Oprócz atrakcyjnych cen, Echo Investment proponuje również 3% upusty za szybką decyzję, a dla tych, którzy podczas targów zakupią mieszkanie, ma w prezencie designerski rower Dahon. (stoisko nr 2)

AGENDA TARGÓW:

SOBOTA

10.00 Otwarcie

10.30-16.45 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

17.00 Koniec pierwszego dnia


NIEDZIELA

10.00 Otwarcie

10.30-16.45 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

17.00 Zakończenie targów


Pobierz bilet ze strony www.targirednet.pl i wejdź na targi za darmo.

Autor: Katarzyna Mejer

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *