Pierwsza impreza targowa poświęcona w całości domowi, jego wnętrzu i otoczeniu odbędzie się 1 i 2 września 2012 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Organizatorem Targów Dom tabelaofert.pl jest firma redNet Media.

Targi Dom tabelaofert.pl są odpowiedzią na potrzeby branży budowlanej związanej z domem. Przygotowywane są przede wszystkim z myślą o osobach – poszukujących domu od dewelopera; domu gotowego całorocznego i sezonowego oraz chcących postawić dom na posiadanej działce, korzystając z usług firmy budowlanej. Oferta targów skierowana jest także do ludzi poszukujących projektu, materiałów niezbędnych do postawienia domu, elementów wykończenia i wyposażenia, jak również działek, na których dom powstanie i dostawców mediów bez których nie będzie funkcjonował. Targi Dom tabelaofert.pl to nie tylko kolejna impreza targowa. To przede wszystkim wydarzenie mające na celu promocję rynku domów i pokazanie, że dom jest alternatywą dla dużych mieszkań i apartamentów.

Mając ponad ośmioletnie doświadczenie w organizacji targów mieszkaniowych oraz szeroką wiedzę na temat nieruchomości, posiadając bezpośredni kontakt z deweloperami i innymi uczestnikami rynku, wsłuchując się
w ich oraz osób odwiedzających nasze imprezy opinie, powołujemy do życia nowe targi ukierunkowane bezpośrednio na budownictwo jednorodzinne.

Targi Dom tabelaofert.pl to szansa dla uczestników rynku nieruchomości na zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców i dotarcie do konkretnych klientów. Głównym założeniem Targów Dom tabelaofert.pl jest umożliwienie Wystawcom bezpośredniego kontaktu z klientami i zwiększenie sprzedaży oferowanych przez nich produktów i usług, a Zwiedzającym ułatwienie procesu zakupu domu, elementów do jego budowy, wykończenia i wyposażenia oraz pomoc w odnalezieniu swojego miejsca na ziemi.

Więcej Informacji o Targach Dom tabela ofert.pl na www.targidom.pl

Autor: Katarzyna Mejer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *