Nowa kabina prysznicowa Space firmy Aquaform charakteryzuje się prostym designem i modnym asymetrycznym prostokątnym kształtem. Solidna konstrukcja i podwójne wypinane rolki łożyskowane pozwalają na wyjątkową wygodę w korzystaniu z kabiny oraz zachowanie wysokiego poziomu higieny. Do kabiny został zaprojektowany specjalny prostokątny panel prysznicowy Pantera.

Bezpieczne szkło, listwa magnetyczna, profile komorowe, profil U oraz podwójne wypinane rolki łożyskowane to wyróżniające cechy jakościowe nowej kabiny Space firmy Aquaform. Asymetryczny prostokątny kształt nadaje kabinie ciekawą prostą formę i minimalistyczny styl. Poszczególne rozwiązania techniczne zostały dokładnie przemyślane, wykonane według najlepszych standardów.

Modny asymetryczny kształt
Obecnie w łazienkach królują nieregularne kształty. Trapezoidalne wanny i asymetryczne kabiny prysznicowe to aktualnie najmodniejsze rozwiązania. Kabina Space zbudowana jest na bazie prostokąta, co bardzo odróżnia ją od tradycyjnych kabin kwadratowych. Asymetryczny prostokątny kształt nie tylko przykuwa uwagę ale zapewnia też o wiele więcej miejsca do kąpieli. Space wyposażona jest również w dekoracyjne grafitowe szkło grigio, które jest bezpieczne i specjalnie hartowane. Zastosowany w kabinie profil U ułatwia montaż kabiny nawet przy nierównej ścianie, niwelując wszelakie jej krzywizny. Idealnym dopełnieniem kabiny Space jest dedykowany do niej panel prysznicowy Pantera z prostokątną deszczownicą i wbudowanym termostatem oraz brodzik Space.
‘W modelu Space chcieliśmy powiązać wiele elementów, które będą tworzyły oryginalną, nowoczesną kabinę prysznicową. Jest to przede wszystkim zaawansowana technika: profile U zapewniające łatwy i szybki montaż oraz podwójne wypinane rolki łożyskowane zapewniające najwyższy komfort otwierania drzwi przesuwnych. Asymetryczny kształt kabiny wpisuje się również w obecne trendy designerskie, nawiązujące do nieregularnych form i wzorów. Nowa kolekcja jest skierowana do osób zwracających uwagę na wygodę, wysoki poziom higieny i czystość w łazience- lubiących odważne pomysły, nowinki techniczne, indywidualny, wyrazisty styl’-  zauważa Anna Grodzka – Główny Technolog firmy Aquaform.

Podwójne wypinane rolki
Podwójne wypinane rolki łożyskowane w kabinie Space to wyjątkowo funkcjonalny mechanizm. Dzięki niemu układ jezdny, który jest jednym z najważniejszych aspektów technicznych w kabinach przesuwanych, pozwala na bardzo łatwe otwieranie drzwi i ich długotrwałe użytkowanie. Drzwi otwierają się bardzo cicho, bez zbędnego wysiłku. Są one dodatkowo wyposażone w listwę magnetyczną, która powoduje samoczynne domykanie się drzwi i zapewnia ich wyjątkową szczelność. Łatwe wypinanie rolek umożliwia odchylenie drzwi od ich dolnego profilu i dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Często w tych miejscach osadzają się pozostałości po kąpieli: szampon, mydło. Dzięki rolkom można utrzymać kabiny na bardzo wysokim poziomie czystości.

Informacje o produkcie:
Kabina prysznicowa Space
Wymiary: 90×120/190 cm
Cena: 2206 PLN brutto

Brodzik Space
Wymiary: 90x120x15 cm
Cena: 699 PLN brutto

Panel prysznicowy Pantera z termostatem
Wymiary: 15 x 205 cm
Cena: 3265 PLN brutto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *