Serwis budowlane24h.pl od kilku już lat publikuje porady budowlane. Fachowe rady specjalistów mogą okazać się pomocne, jeśli planujemy na przykład samodzielnie wybudować basen w ogrodzie czy zabezpieczyć dach przed wichurą.

Wybrane porady budowlane, które znajdą Państwo w naszym serwisie:


Instalacja domowego SPA – infrasauna

Infrasauna jest alternatywą dla sauny tradycyjnej. Zamiast standardowych pieców wyposażona jest w promienniki na podczerwień, zasilane przez energię elektryczną. Jest mniejsza, a co za tym idzie tańsza – nie trzeba na przykład specjalnie dostosowywać do niej pomieszczenia, a do jej uruchomienia potrzebne jest gniazdo o napięciu 230 V.
http://www.budowlane24h.pl/budowlane_instalacja-domowego-spa-8211-infrasauna-543.html

Budujemy ogrodowy basen
Basen we własnym ogrodzie? Brzmi wspaniale – jeśli w upalny dzień nie mamy ochoty jechać nad wodę, wystarczy wyjść przed dom. Oczywiście, mówimy o basenie, który nie zrujnuje domowego budżetu. Na przykład o powierzchni nieprzekraczającej 30m2 – więcej informacji znajdą Państwo w poradniku pod tym adresem:
http://www.budowlane24h.pl/budowlane_budujemy-ogrodowy-basen-644.html


ABC sztuki profesjonalnego tynkowania

To poradnik, w którym specjalista udziela rad, jak przygotować mury do tynkowania i poradzić sobie z popękanymi tynkami, odpadającymi fragmentami elewacji czy odkształceniami i odbarwieniami. Zapraszamy do przeczytania poradnika, w którym poznają Państwo ABC sztuki profesjonalnego tynkowania.
http://www.budowlane24h.pl/budowlane_abc-sztuki-profesjonalnego-tynkowania-314.html

Co zrobić, by dach był odporny na wichury – Poradnik SUPERDEKARZA
Wichury, deszcze czy gradobicie często mają ogromną silę rażenia, której niezabezpieczony dach nie jest w stanie powstrzymać. Wystarczy zobaczyć dramatyczne relacje w telewizji, jak niewiele wystarczy, by stracić cały dorobek życia. W poradniku specjalista radzi co zrobić, żeby dach był odporny na wichury.
http://www.budowlane24h.pl/budowlane_co-zrobic-by-dach-byl-odporny-na-wichury-poradnik-superdekarza-575.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *