Stalowa czy żeliwna? Klasyczna czy o oryginalnym kształcie? Decyzja dotycząca wyboru wanny w dużym stopniu determinuje styl i charakter łazienki. Firma Roca, jako jeden z nielicznych producentów proponuje oprócz wanien akrylowych również żeliwne i stalowe. Nowe modele zgodnie z oczekiwaniami podsuwają konsumentom pomysły na modną aranżację przestrzeni łazienki.

Konsument, stojąc przed wyborem wanny, spotyka się dziś z bogatą ofertą różnorodnych modeli dostępnych na rynku. Projektując łazienkę, może zdecydować się na rozwiązania klasyczne albo wybierać spośród designerskich propozycji o nietypowych kształtach i ciekawym wzornictwie. Dzięki nowym propozycjom wanien Roca, z powodzeniem urządzi komfortową i nowoczesną strefę kąpielową.

Roca dostarcza klientom różnorodne rozwiązania i alternatywy dla tradycyjnych propozycji, stąd w portfolio firmy znalazły się wanny żeliwne Faro i Tampa oraz stalowe Duo Plus i Lun Plus. Oferta zgodna z najnowszymi trendami została stworzona, żeby zadowalać indywidualne potrzeby klientów. Roca pokazuje, że tradycyjny i szlachetny materiał może przybrać nowoczesną formę.

Faro to wanna żeliwna o owalnym kształcie przeznaczona do zabudowy, doskonale wkomponuje się w eleganckie salony kąpielowe. Jej delikatne kontury i regularne linie sprawiają, że przyciąga wzrok i staje się centralnym punktem łazienki. Faro to idealna propozycja dla miłośników harmonijnych kształtów.

Tampa – żeliwna wanna prostokątna, nada każdej łazience zdecydowany, elegancki charakter. Produkt może być aranżowany z obudową stalową, ale doskonale będzie się także prezentować obudowana kafelkami czy mozaiką

Szlachetny, znany od lat materiał, z którego są wykonane nowe modele zapewnia trwałość i niezawodność, a dodatkowo utrzymuje temperaturę wody przez długi czas.

Nowe wanny stalowe oferowane są w nowoczesnej formie, a przykładem tego jest Lun Plus dostępna w dwóch rozmiarach, z wygodnym zagłówkiem zachęcającym do długich kąpieli. Z kolei Duo Plus swoim ponadczasowym pięknem i harmonią linii jest idealna zarówno do klasycznych jak i bardziej nowoczesnych wnętrz. Wanny stalowe Roca to również doskonale rozwiązanie; trwałość, odporność grubej stali oraz utrzymywanie stałej temperatury wody to argumenty, które zachęcają do skorzystania z tej oferty.

Design, rozpiętość rozmiarów oraz funkcjonalność pozwolą każdemu znaleźć w ofercie Roca wannę dostosowaną do swoich potrzeb. Różnorodne modele wpisują się w wymagania konsumentów szukających produktów zarówno do małych łazienek, jak i większych salonów kąpielowych. Firma Roca dba również o detale i pozwala klientom dobrać dodatkowe wyposażenie poprawiające komfort użytkowania wanny – wygodny zagłówek czy poręczne uchwyty.

Informacje o firmie ROCA

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki, i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia 21 100 pracowników, posiada 76 zakładów produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Grupa z hiszpańskim kapitałem dominuje nie tylko na rynkach Europy, lecz także Ameryki Łacińskiej, w Indiach i Rosji. Z sukcesem działa też w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz wielu krajach Azji i Afryce.

www.roca.com

Więcej informacji na stronie www.roca.pl

PR
AF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *