Konkurs „Muratora” – „Dom Polski 2021”

Redakcja miesięcznika „Murator” prowadzi konkurs na esej: Dom polski 2021. Do udziału zaproszeni są wszyscy, którzy chcą i potrafią pisać o domach, architekturze i budowaniu: projektanci i studenci architektury, wydziałów nauk technicznych lub humanistycznych, a także dziennikarze zainteresowani tą problematyką i praktycy.

Jaka przyszłość czeka polskie budownictwo jednorodzinne? W organizowanym przez miesięcznik „Murator” konkursie „Dom Polski 2021” wszyscy zainteresowani mają okazję podzielić się swoimi pomysłami i prognozami, a także zdobyć atrakcyjne nagrody.

Esej o stanie i perspektywach budownictwa jednorodzinnego w Polsce, zawierający do 5000 znaków, powinien w ciekawy i komunikatywny sposób ujmować temat podany w tytule konkursu, a także zawierać informacje, tezy lub idee, które mogą być cenne dla inwestorów i wykonawców. W konkursie mogą brać udział tylko teksty dotąd niepublikowane.

Najlepszy esej zostanie opublikowany w magazynie „Murator”, a autor otrzyma dodatkowo 1000 zł i roczną prenumeratę wybranego tytułu – „Murator”, „Architektura-murator” lub „Dobre Wnętrze”. Organizator przewidział także dwa wyróżnienia z nagrodami pieniężnymi o wartości 500 zł oraz półroczną prenumeratą wybranego magazynu.

Prace konkursowe można zgłaszać na internetowej stronie miesięcznika www.miesiecznik-murator.muratordom.pl do 15 października 2014 r. Wyniki poznamy jeszcze w tym roku na stronie www.murator.pl oraz w numerze 12/2014 „Muratora”.

Więcej informacji:

http://miesiecznik-murator.muratordom.pl/murator/konkursy/konkurs-na-esej-dom-polski-2021,505_12444.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *